ستاره های مشهور

بی جنبه ترین ستاره های مشهور دنیا + تصاویر

تاریخ انتشار : 8 اسفند 1394کد مطلب : 27726زمان مطالعه : 3 دقیقه
شهرت و خاص بودن شاید به نظر خیلی ها جذاب باشد ولی گاهی اوقات زندگی خصوصی برخی از ستاره ها را مختل میکند و عواقب ناگواری را به دنبال دارد.

واکنش ستاره های مشهور به شهرت

هر ستاره ای با رسیدن به شهرت برخوردی متفاوت دارد اما برخی از آنها تاب شهرت را نیاورده و دست به کارها جبران ناپذیری میزنند.

1. اعتیاد یکی از بزرگ ترین دام هایی است که ستاره ها در آن گرفتار می شوند.

دمی لواتا در مصاحبه ای با مجله « Entertainment Tonight» گفت که نمی تواند بیشتر از 30 دقیقه بدون کوکائین سر کند. زک افران نیز در سال 2013 به کوکائین اعتیاد داشت. سلنا گومز نیز به الکل، قرص و ماری جوآنا وابسته بود. مایلی سایرس هم ستاره دیگری است که اعتیاد خود را به مواد پنهان نمی کند.

دمی لواتا

فرگی نیز مدتی برای ترک اعتیادی که به کریستال داشت، تلاش می کرد. او گفت:«من اعتیاد شدیدی داشتم به همین دلیل در کانون های ترک اعتیاد شرکت می کردم. اگر چه مواد مخدر اعتیاد آور است اما این ما هستیم که به آنها برای اولین بار جذب می شویم. من یاد گرفتم که چگونه احساساتم را سرکوب کنم.» اعتیاد لیندزی لوهان به مواد مخدر و الکل حتی از پشت عکس هایش هم پیداست.

ما امیدواریم که تمام ستاره هایی که در دام اعتیاد افتاده اند، هر چه زودتر مسیر زندگی خود را تغییر دهند.2. یکی دیگر از مشکلاتی که ستاره ها ممکن است با آن دست و پنجه نرم کنند، اختلالات غذایی است.

نمونه بارز آن هیلاری داف است که در سن 17 سالگی به مدت 2 سال به آن دچار شد.

هیلاری داف

او می گوید:«من در آن زمان مجبور بودم به سفرهای زیادی بروم که واقعا خسته کننده بود زیرا نمی توانستم احتیاجات بدنم را آنطور که باید برآورده کنم. شرایط ترسناکی بود و من واقعا پشیمانم.» هیلاری اعتراف می کند که مبتلا به پرخوری عصبی است طوری که هر روز با آن مقابله می کند.3. بسیاری از ستاره ها تاب شهرت را نداشتند، به همین دلیل به مشکلات روانی دچار می شوند.

بریتنی اسپیرز از جمله چهره هایی بود که در سال 2007 با این مشکل دست و پنجه نرم کرد. او موهای خود را از ته تراشید و به طور موقت از برقراری ارتباط با فرزندانش منع شد. او از آن پس تحت مسئولیت پدرش، جیمری اسپیرز، قرار گرفت و مدیریت کارهای خود را به او واگذار کرد.

بریتنی اسپیرز

دمی لواتا نیز از دیگر ستاره هایی است که دچار وضعیتی مشابه بریتنی شد. او از زمان نوجوانی مشکلات روحی و روانی زیادی را تجربه کرد که اختلالات دو قطبی و خود آزاری نیز جزو آنها بوده است.

در آخر هم لی تامپسون یونگ را نام می بریم که سردسته آنها بود و در سال 2013 با اسلحه خودکشی کرد.4. شهرت پای بسیاری از ستاره ها را به دادگاه باز کرده است.

لیندزی لوهان دورگه ایتالیایی و ایرلندی، بازیگر، مانکن و خواننده پاپ آمریکایی و یکی از چهره های سرشناس هالیوودی است که زندگی اش پر از حادثه ها و حاشیه های گوناگون می باشد. اعتیاد به الکل، مواد مخدر، سرقت و قمار و دادگاههای پیاپی، چیزهایی است که با زندگی این بانوی جوان و زیبای دنیای سینمای هالیوود آمیخته است. زندانی شدن او بر حرفه اش تاثیر بدی گذاشت که هیچگاه قابل جبران نبود.

لیندزی لوهان

پس از او، شایا لابوف جا پای او می گذارد. او در سال 2007 به دلیل شلوغی و عدم خروج از داروخانه و در سال 2014 نیز به دلیل سیگار کشیدن در سالن تئاتر بازداشت شد.5. ستاره ها مدام زیر ذره بین مردم و پاپاراتزی ها هستند. فرقی نمی کند که در یک میهمانی باشند یا در خیابان، همیشه نگاههای بسیاری روی آنهاست. این وضعیت اگر چه جذاب اما برای بسیاری از ستاره ها غیر قابل تحمل است.

به عنوان مثال زک افران پس از موفقیت در فیلم «موزیکال دبیرستان» به مواد مخدر روی آورد. او می گوید:«من تحت فشار بودم. به هر جایی که می رفتم مردم اطرافم بودند، حتی تا داروخانه سر کوچه هم نمی توانستم با خیال راحت بروم. واقعا گیج شده بودم.» سلنا گومز هم از جمله افرادی بود که خودش را لا به لای این شهرت گم کرد.

سلنا گومز

شهرت باعث می شود که گاهی تفکیک زندگی خصوصی از زندگی کاری و داشتن یک زندگی نرمال دشوار شود و چهره های سرشناسی را اسیر خود کند؛ اتفاقی که برای ستاره ها که نام برخی از آنها را در اینجا آورده ایم، افتاده است.

بی جنبه ترین ستاره های مشهور دنیا + تصاویر

3.289
این مطلب مفید بود ؟5732
برگرفته از برترینها - / ک
برچسب : سلنا گومز
وبگردی