تردمیل
یکی از دغدغه های جوامع امروزی مسئله تناسب اندام است.از آنجایی که مفهوم لاغری با مفهوم تناسب اندام متفاوت است می توان شاخص BMI را بهترین نشانه تناسب وزن دانست.

چگونه به تناسب اندام برسیم

  یکی از دغدغه های جوامع امروزی مسئله تناسب اندام است. گرچه این موضوع می تواند برای بانوان اهمیت بیشتری داشته باشد اما آقایان هم رفته رفته به شاخص BMI اهمیت بیشتری می دهند. از آنجایی که مفهوم لاغری با مفهوم تناسب اندام متفاوت است می توان شاخص BMI را بهترین نشانه تناسب وزن دانست.

هرچند تفاوتهای مهمی بین تناسب وزن و تناسب اندام وجود دارد اما با روشهای استاندارد امکان رسیدن به هر دو وجود دارد.

اخیراً یکی از دستگاههایی که بیشتر از یک پیش مورد توجه ورزشکاران قرار گرفته است، تردمیل است.تردمیل یک وسیله ورزشی است که در باشگاهها، منازل و یا محل کار مورد استفاده قرار می گیرد تا در جهت حفظ تناسب اندام و یا حفظ تناسب وزن به کار گرفته شود.

تردمیل

با وجود اینکه خیلی از وسایل ورزشی دیگر مانند اسکی فضایی و یا دوچرخه ثابت در اماکن عمومی شهرها، مثل پارکها قرار داده شده است، می توان گفت جای تردمیل در این اماکن خالی است. شاید دلیل اینکه تردمیل ها در سطح شهر قرار نگرفته اند این است که این دستگاه ویزگی های منحصر به فرد خود را داراست.

چگونه شاخص BMI را محاسبه کنیم؟

Body mass index در واقع مرجعی برای نمایش میزان حجم بدن هر شخص می باشد. با این مقیاس امکان این امر وجود دارد که متوجه شوید آیا دارای اضافه وزن هستید؟ آیا از کمبود وزن رنج می برید؟ و یا بدن شما در حالت نرمال قرار دارد؟

نحوه اندازه گیری BMI چیست؟

برای اینکه شاخص BMI بدن خود را به صورت دستی محاسبه کنید وزن خود را بر قد خود به توان 2 تقسیم کنید.
استفاده از وسایلی مانند تردمیل، اسکی فضایی، دوچرخه ثابت تاثیر مستقیم بر میزان وزن هر شخص دارد بنابراین لازم است از این دست وسایل برای کاهش وزن و یا تناسب اندام استفاده کرد. 

چه ورزش هایی تاثیر مستقیم بر کاهش وزن دارند؟

در جواب باید گفت همه ورزشها بر کاهش وزن تاثیر مستقیم دارند اما تردمیل از سری تجهیزات وئرزشی است که در محل کار یا منزل کاملاً در دسترس است و می توان در ست های 15 دقیقه ای از آن چندین بار استفاده کرد.
استفاده از اسکی فضایی و دوچرخه ثابت به عنوان مکمل های تردمیل می تواند تاثیر ورزشهای شما به تناسب اندام را چندین برابر کند.
لیست قیمت تردمیل، ماساژور پا، دوچرخه ثابت، اسکی فضایی، مبل ماساژ و سایر تجهیزات ورزشی و ریلکسی در سایت MASAZHOR.COM توسط برند کورش اسپرت ارائه می شود.
شما برای دریافت لیست قیمت هر یک از محصولات ورزشی مانند اسکی فضایی، تردمیل، دوچرخه ثابت می توانید با شماره 09126771344 و 78-02188814075 و 0214440259 تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.
برند کورش اسپرت، ارائه دهنده تردمیل، صندلی ماساژ، مبل ماساژ، دوچرخه ثابت، اسکی فضایی و .م.. است که حمل رایگان تردمیل، حمل رایگان اسکی فضایی، حمل رایگان دوچرخه ثابت را انجام می دهد و بعد از فروش تردمیل آن را رایگان درب منزل یا محل کار شما تحویل می دهد.
 
 
ضمانت نامه های تردمیل، ضمانت نامه های دوچرخه ثابت، ضمانت نامه های اسکی فضایی و ... را تنها از کورش اسپرت دریافت کنید تا خرید مطمئنی داشته باشید.
ضمن اینکه شما مشتریان عزیز می توانید به SHOWROOM کورش اسپرت واقع در تهران، میدان هفت تیر، خیابان قائم مقام، نبش کوچه سام، پلاک 17 طبقه سوم رفته و انواع تردمیل، اسکی فضایی و یا دوچرخه ثابت را امتحان کرده و بعد خریداری نمائید تا ضمن حمل رایگان، ضمانت نامه آن را نیز دریافت کنید.
در خصوص خدمات پس از فروش تردمیل با شماره های زیر تماس بگیرید:
09126771344 و 78-02188814075 و 0214440259
و یا به سایت MASAZHOR.COM مراجعه کنید. 
(سایت MASAZHOR.COM سایت فروش لوازم ماساژور ورزشی و سلامتی است)

راههای ثبت سفارش تردمیل:

سایتها و فروشگاههای زیادی در امر فروش تردمیل و انواع دستگاه ماساژور فعالیت دارند. اما اینکه تا چه حد شناخته شده و معتبر باشند و یا دستگاهی که عرضه می کنند دارای گارانتی و خدمات پس از فروش باشد یا خیر، باعث تمایز فروشگاه کورش اسپرت نسبت به سایر فروشگاههایی است که در این زمینه فعالند. 
ماساژور
برای خرید آنلاین تردمیل به سایت masazhor.com به صفحه «تردمیل» مراجعه کنید و سفارش خود را در همان جا با انتخاب تردمیل موردنظر خود ثبت کنید. برای خرید حضوری تردمیل یا به دفتر مرکزی و یا به دفتر فروش مراجعه کنید. آدرس هر دو دفتر در سایت masazhor.com وجود دارد.

رسیدن به شاخص مناسب BMI با استفاده از تردمیل

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برگرفته از ویرلن
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی