ثروتمندترین مرد جهان
جف بیزوس مدیرعامل و موسس شرکت آمازون ثروتمندترین مرد جهان معرفی شد و از بیل گیتس هم جلو زد.

ثروتمندترین مرد جهان کیست؟

جف بیزوس کارآفرین و سرمایه گذار آمریکایی در زمینه اینترنت و مدیرعامل و مؤسس شرکت آمازون است. او با بنیانگذاری وب سایت آمازون داتکام، نقش کلیدی در زمینه رشد و ارتقا تجارت الکترونیک ایفا کرده است و حال به عنوان ثروتمندترین فرد جهان، شناخته می شود. او در یک روز 6.44 بیلیون دلار به دست آورد و همین امر او را تبدیل به یکی از قدرتمندترین افراد جهان ساخت.

جف بیزوس، رییس شرکت اینترنتی آمازون، ثروتمند ترین مرد تاریخ شد و دارایی های او به 105.1 میلیارد دلار رسید.

ثروتمندترین مرد جهان

جف بیزوس ثروتمندترین مرد جهان

جف بیزوس اعتقادی به ساعت کوک کردن ندارد. او همیشه صبح ها بدون زنگ ساعت از خواب بیدار می شود و معتقد است که ما باید به طور طبیعی، هر زمانی که از خواب سیر شدیم، چشم هایمان را باز کنیم.

علت افزایش سرمایه جف بیزوس، عمدتا به دلیل افزایش ارزش سهام آمازون است که بزرگترین خرده فروش آنلاین در جهان است. از ابتدای ماه ژانویه، ارزش سهام این شرکت 6.62٪ افزایش و به 1300 دلار برای هر سهم رسید. در رتبه بندی میلیاردرهای جهان که توسط بلومبرگ منتشر شده، دارایی رئیس آمازون در حدود 105.1 میلیارد دلار تخمین زده شده اما در نشریه فوربز مجموع دارایی های او 104.4 میلیارد دلار برآورد شده است.

پیش از این به نقل از این دو نشریه پولدارترین فرد جهان بیل گیتس، موسس مایکروسافت بود که مجموع دارایی های او در سال 1999 به 100 میلیارد دلار رسید بود.

آیا میدانید ثروتمندترین مرد جهان کیست؟ + عکس

4.1239
این مطلب مفید بود ؟19643
برگرفته از العالم - برترین ها -/ح
وبگردی