جنس لباس
انتخاب جنس لباس برای هر فصل از اهمیت بسیاری برخوردار است. برای رسیدن به پاسخ این سوال که " بهترین جنس لباس برای پاییز و زمستان کدام است؟ " همراه ما باشید.

جنس لباس پاییزی و زمستانی

در فصل پاییز و زمستان به جای اینکه چند لایه لباس روی هم بپوشید بهتر است در انتخاب جنس لباس دقت کنید تا با پوشیدن تنها یک لباس خود را در مقابل سرما حفظ کنید. در این بخش از دنیای مد نمناک بهترین جنس های لباس برای فصل پاییز و زمستان را به شما معرفی میکنیم که میتوانند در انتخاب لباس بسیار کمک کننده باشند.

لباس های پشمی

لباس های پشمی فوق العاده گرم هستند و در مقابل باد مقاوم اند اما تنها ویژگی بدی که دارند این است که سنگین هستند و هنگام بارش باران و خیس شدن سنگین تر هم میشوند.

لباس پشمی

لباس پشمی برای زمستان

لباس های چرمی

همانطور که میدانید لباس های چرمی ضد آب هستند و هنگام بارش باران خیس نمیشوید همچنین ضد باد نیز هستند و میتوان آن ها را بهترین لباس برای فصل پاییز و زمستان دانست.

لباس های چرم

لباس های چرمی زنانه برای پاییز و زمستان

لباس های کاموایی

لباس های کاموایی و بافتنی رایج ترین نوع لباس زمستانی هستند زیرا گرم، نرم و راحت اند . لباس های کاموایی با انواع کامواهای نازک و ضخیم بافته میشوند که انتخاب آن ها بستگی به میزان سرما دارد.

لباس کاموایی

لباس بافتنی شیک زنانه و دخترانه

لباس های مخملی

یکی از بهترین لباس ها برای پاییز و زمستان لباس های مخملی هستند که علاوه بر گرم بودن بسیار نرم و راحت هستند، لباس های مخملی مخصوص فصل پاییز هستند و نمیتوان آن ها را در فصل های دیگر پوشید.

بهترین جنس لباس برای فصل پاییز و زمستان + عکس

3.812
این مطلب مفید بود ؟93
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی