خرید اینترنتی
مبادلات اعتباری و فروش اقساطی کالا و خدمات به موازات توسعه فضای مجازی نیز رشد کرده و امروزه در سراسر جهان کارت های اعتباری جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده اند.

مزایای خرید اقساطی بلند مدت از اینترنت چیست؟

بیش از پنج دهه است که در بسیاری از کشورها، عنصر اعتبار به عنوان یک عامل کلیدی و تأثیرگذار در مبادلات اقتصادی و در سطوح مختلف نظام کسب وکار حضوری مهم و تأثیرگذار دارد. 

مبادلات اعتباری و فروش اقساطی کالا و خدمات به موازات توسعه فضای مجازی نیز رشد کرده و امروزه در سراسر جهان کارت های اعتباری جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده اند.

 در کشور ما به واسطه ی ضعف در زیرساخت ها و نبود بستری یکپارچه در فرایند تمرکز و تجمیع امکانات، هنوز هم خود را از ظرفیت های اعتبار به عنوان یک عامل محرک در اقتصاد محروم کرده ایم.

با این وجود طی سالیان اخیر به پشتوانه امکانات فضای کسب وکار مجازی، بعضی از سازمان ها نهادها و ادارات دولتی و حتی شرکت های بزرگ بخش خصوصی به این حوزه توجه کرده و به نتایج ملموسی هم دست یافته اند. فروش اقساطی کالا و خدمات یکی از ظرفیت های نخست شکل گیری عنصر اعتبار در فضای یک کسب وکار است، که در شرایط فعلی اقتصادی کشور می تواند موتور محرکه ای در کنار زدن سایه ی رکود اقتصادی هم باشد.

جذابیت امکان بهره مندی از اعتبار می تواند تقاضای قابل توجهی را در این عرصه جذب، و به سوی مراکزی که توان اعتبار سنجی را دارند هدایت کند.

طی سالیان اخیر فروشگاه های اینترنتی و سازمان های فروش آنلاین (مثل فروشگاه اینترنتی کالا قسطی دات کام) توانسته اند به پشتوانه ایجاد امکان اعتبارسنجی سازمانی، خدمات گسترده و قابل توجهی را در خصوص فروش اقساطی کالا و خدمات ارائه دهند.

فروش اقساطی انواع گوشی های موبایل، کالای دیجیتال، لوازم خانگی، پوشاک، لوازم ورزشی، مواد غذایی تنها بخشی از کالاهایی است که فروشگاه کالا قسطی به صورت اقساطی از 6 تا 24 ماه در اختیار جامعه فرهنگیان، دارندگان کارت های حکمت، کرامت، بیمه ملت، شهرداری ها، سازمان ها و نهادهای دولتی و غیردولتی قرار می دهد.
مجموعه کالا قسطی طی قرار داد با تعاونی ... این امکان را فراهم آورده تا خانواده بزرگ فرهنگیان کشور بتوانند در فرایندی سهل، ساده، سریع و امن به صورت آنلاین و غیرحضوری اقدام به خرید اقساطی نموده و کالا و خدمات مورد نیاز خود را به صورت رایگان در محل تحویل بگیرند.

آیا خرید قسطی مقرون به صرفه است؟

روال عادی خرید اقساطی این گونه است که در ازای مبلغی که شما قرار است در مدت زمان های فاصله گذاری شده و به نوبت پرداخت کنید، هزینه کمی بالاتر می رود.
این تفاوت هزینه با خرید نقدی مقرون به صرفه هستن یا خیر؟ به نظر ما مقرون به صرفه است. اما دلیل آن چیست؟

خرید بدون پس انداز با خرید قسطی 

شاید به نظرتان برسد که اگر به جای خرید قسطی و هزینه ی بیشتر از هزینه ی واقعی، به پس انداز و خرید با قیمت کم تر روی بیاورید مشکلات تان حل شده است. بیایید این دیدگاه را بررسی کنیم.

پس انداز محدودیت های زیادی در زندگی به وجود می آورد

اگر بخواهید با حقوق سه میلیون تومان در ماه یک تلفن همراه خوب و حرفه ای بخرید که حداقل سه سال برای شما کار کند، نیاز به 5 میلیون تومان پول دارید. اما شما فقط پول در نمی آورید، بلکه با این پول زندگی نیز می کنید. 
منظور این است که در یک ماه، اگر هزینه های خود را به حداقل ترین میزان ممکن برسانید، احتمالاً دو میلیون تومان خرج زندگی روزمره تان می شود و تنها می توانید یک میلیون تومان را پس انداز کنید. آن هم بدون هیچ تفریح و خرید اضافی مانند خرید پوشاک جدید.
بنابراین شما مجبور خواهید شد که پنج ماه برای خرید یک گوشی تلفن همراه سختی بکشید و با محدودیت های فراوان زندگی کنید، در صورتی که در خرید قسطی گوشی فرهنگیان این مشکل پیش نمی آید. اما این تمام مسئله نیست.

کاهش ارزش پول پس اندازی

ارزش پس انداز شما در بانک، هر لحظه ممکن است با یک بحران اقتصادی به نصف قیمت نزول پیدا کند. قیمت تلفن همراه هوشمند با دلار محاسبه می شود و شما با ریال آن را می خرید. پس پس اندازهای بلند مدت زیاد کار معقولانه ای به نظر نمی رسند.

سرعت بسیار زیاد بازار در ارائه کالاهای جدید

سرعت بازار، مخصوصاً در حوزه ی تکنولوژی سرسام آور است. تنها کافی است شش ماه منتظر بمانید تا یک تحول کامل و شگفت انگیز در بازار تلفن همراه هوشمند رخ بدهد. آن وقت است که تمام پس اندازتان ارزشش را از دست می دهد، چرا که شما یک سال پس اندز می کنید تا بهترین تلفن هوشمند سال را بخرید اما هنوز پس انداز شما آماده نشده که نسل بعدی محصول در بازار موجود می شود. 
نتیجه : بدون پس انداز خرید کنند
اما با خرید اقساطی تمام این مشکلات حل می شود. خرید اقساطی به شما امکان می دهد که علاوه بر این که از کاهش ارزش پول تان جلوگیری می کنید، تنها مجبور به حذف مبلغ قابل قبول و نسبتاً کمی از هزینه های ماهانه ی خود باشید و به خاطر پس انداز مجبور نشوید که کل زندگی تان را فلج کنید.

خرید اقساطی فرهنگیان از راه اینترنت

اگرچه خرید اقساطی لپ تاپ ، موبایل و سایر محصولات دیجیتال در میان اکثر فروشگاه ها دیگر از بین رفته است، اما اینترنت همیشه حاضر و آماده است تا از پتانسیل های بالقوه ی دنیای واقعی استفاده کند. در اینترنت سایت های فروشگاهی از این امکان استفاده می کنند. اما همه ی ماجرا همین نیست، سایت کالا قسطی یک امکان ویژه و منحصر به فرد را نیز برای مشتریان کالاهای قسطی خود فراهم کرده است. این سایت با دریفات فیش حقوقی فرهنگیان به آنان به شکل قسطی سرویس دهی می کند. شرایط قسط بندی در کالا قسطی نیز بسیار مناسب است و قسط بندی ها از 24 ماه تا 6 ماه انجام می شوند. گذشته از این که اکثر لوازم روز و معتبر و با کیفیت بازار نیز در این سایت به فروش می رسد و از هر نظر سایت جامعی است.  

چه کالاهایی را می توان به صورت خرید اقساطی فرهنگیان خرید؟

در فروشگاه اینترنتی کالا قسطی طیف متنوعی از کالاها وجود دارد که می توانید آن ها را به صورت قسطی خریداری نمایید. از برنج گرفته تا مبلمان. بنابراین نگران محدودیت های کالایی نباشید که ممکن است با خرید منحصر از فقط و فقط یک فروشگاه گریبان تان را بگیرد.
شما در فروشگاه کالا قسطی می توانید از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را پیدا کنید.
برای مشاهده ی این که فرهنگیان با چه شرایطی میتوانند از خدمات خرید اقساطی موبایل در سایت کالاقسطی استفاده کنند، به صفحه ی خرید قسطی گوشی فرهنگیان در سایت کالا قسطی مراجعه کنید.

چه کسانی می توانند از کالا قسطی خرید اقساطی داشته باشند؟

کلیه کارکنان سازمان ها، نهادها و ادارات دولتی می توانند در قالب طرح های مختلف از فروشگاه اینترنتی کالاقسطی به صورت اقساطی و اعتباری خرید کنند.
اگرچه فروشگاه کالاقسطی به پشتوانه قراردادهای خود با ادارات و سازمان ها و سطوح مختلف وزارت خانه ها امکان فروش اقساطی به صورت اختصاصی را فراهم می کند؛ به عنوان مثال خانواده بزرگ فرهنگیان را به طور ویژه پوشش می دهد اما کلیه هموطنان می توانند با مراجعه به فروشگاه کالاقسطی از گزینه های مختلف پرداخت اعتباری و اقساطی بهره ببرند.
 
سخن آخر
اگرچه اکیداً پیشنهاد می کنیم که فرهنگیان از امکاناتی که برای آنان حاضر و آماده است استفاده کنند و به جای پس انداز یا خرید نقد به سراغ خرید قسطی بروند، اما باز هم هیچ چیز جای تحقیقات خود آدم را نمی گیرد. پس به حرف ‎هایی که ما برای شما گفتیم بسنده نکنید و خودتان به سراغ تحقیق و جستجو راجع به معایب و مزایای خرید اقساطی بروید، و در انتها تصمیم بگیرید که این شیوه ی خرید مناسب شماست یا خیر؟

فرهنگیان چگونه باید از اینترنت خرید قسطی انجام دهند؟

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی