دستگاه واکس

معرفی دستگاه واکس کفش اداری

کد مطلب : 75205زمان مطالعه : 3 دقیقه
کفش ها در نقطه دید افراد متقابل قرار می گیرند و توجه کردن به این نکته که آن ها همیشه واکس زده و مرتب باشد سبب ساز نظم و احساس اعتماد به نفس می شود.

معرفی دستگاه واکس کفش اداری

در دستگاه واکس کفش اداری از مخازن متعددی برای واکس زدن و براق نمودن کفش استفاده می شود. این مخازن برای نگهداری مایع واکس های مشکی و قهوه ای تعبیه شده اند. دستگاه واکس کفش اداری و پولیش کفش در انواع متعددی در بازار عرضه می شوند. دستگاه واکس کفش اتوماتیک برای استفاده در ادارات بسیار مناسب است. دستگاه واکس کفش چهار برس دو مخزن اتوماتیک از پر فروش ترین مدل های دستگاه واکس کفش اتوماتیک می باشد.
در این مطلب سعی نموده ایم که شما عزیزان را با روند کارایی و انجام مراحل واکس زدن کفش با استفاده از دستگاه واکس کفش اداری و اتوماتیک آشنا نماییم.

دستگاه واکس کفش اداری Auto Waxer

دستگاه واکس کفش اداری یکی از دستگاه های پر فروش و پر کاربرد برای واکس زدن و پولیش کفش است. همان طور که از اسمش پیداست این دستگاه برای استفاده در شرکت ها و ادارات طراحی شده است. به منظور واکس زدن در این دستگاه از دو فرچه برس استفاده می شود ، و برای تمیز نگه داشتن کفش ها با استفاده از دستگاه واکس کفش اداری دیگر نیازی به واکس دستی ، فرچه و دستمال نمی باشد. این دستگاه به دلیل کیفیت بالا ، ظاهر زیبایی که دارد نسبت به سایر برندها متمایز می باشد و در رنگ های زرد ، نقره ای ، استیل طلایی ، مشکی و قهوه ای در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

نحوه استفاده از دستگاه واکس کفش

در دستگاه واکس کفش اتوماتیک با استفاده از چراغ های چشمک زن که روی فرچه ها قرار دارد ، زمان استفاده از آن ها مشخص می شود. بدین ترتیب به مدت 10 ثانیه چراغ چشمک زن بر روی فرچه گردگیر فعال خواهد بود. کاربر با توجه به اینکه کدام مایع واکس را احتیاج دارد (مشکی یا قهوه ای) ، دکمه مربوط به آن ها را فشار می دهد. چراغ های مشکی و قهوه ای حدودا 25 ثانیه فعال خواهند بود. و در نهایت به منظور پولیش زدن کفش و مالیدن واکس بر روی کفش چراغ چشمک زن به مدت 10 ثانیه روشن می شود. با استفاده از سکتور مخصوص تعداد دفعات ارسال واکس بر روی فرچه تنظیم می شود ، که معمولا 1 تا 4 بار در 25 ثانیه است.
با استفاده از ولوم های جداگانه ای که بر روی دستگاه واکس کفش تعبیه شده است مقدار واکس ارسالی تنظیم می شود . ولوم ها مقدار واکس ایده آل را که نه کم باشد نه زیاد در دسترس شما قرار می دهند.

کارکرد اتوماتیک در دستگاه واکس کفش اداری

همان طور که از اسمش پیداست واکس زنی و فرچه کشی در این دستگاه به صورت اتوماتیک انجام می شود . دستگاه واکس کفش اداری اتوماتیک در کنترل مصرف بهینه برق کمک قابل توجهی می کند. در تولید و طراحی این دستگاه از یک برد الکترونیک استفاده شده که تمام کارهای دستگاه را بر عهده گرته است. به همین دلیل در تولید و طراحی این محصول یک گام بزرگ به شمار می آید.
سیستم دستگاه واکس کفش اداری با استفاده از برد مرکزی که در دستگاه تعبیه شده است کنترل می شود و دستگاه با فشار دادن دکمه مشکی و قهوه ای روشن می شود و به طور اتوماتیک پس از 40 ثانیه خاموش می شود .  تایمینگ مناسب دستگاه واکس کفش اداری اتوماتیک این امکان را به شما می دهد که هر دو کفش خود را گردگیری ، واکس و نیز پرداخت نمایید. به یاد داشته باشید که استفاده از این دستگاه در اماکن پر رفت و آمد باعث افزایش طول عمر دستگاه می شود. هم چنین توجه داشته باشید در صورتی که عمل واکس زدن را در مدت زمان کمتر از 40 ثانیه به پایان برسانید می توانید به منظور صرفه جویی در مصرف برق از دکمه خاموش مجزا دستگاه واکس کفش اداری استفاده نمایید.

مزایای استفاده از دستگاه واکس کفش اداری :

  • فضای کمتری را اشغال می کند.
  • این دستگاه بهداشتی و کارآمد است.
  • برای انواع مختلف کفش ایده آل است.
  • بدون آلوده شدن دستان شما کفش ها تمیز و براق می شوند.
  • هزینه مورد نیاز برای واکس زدن را کاهش می دهد.
  • شما را بدون دردسر و سریع قادر به تمیز کردن و پولیش دادن کفش خود می کند.
برای اطلاع از قیمت دستگاه واکس کفش ، دستگاه خوشبو کننده هوا ، دست خشک کن ، جاروبرقی صنعتی ، مایع ریز ، چرخ فروشگاهی ، آب سرد کن و... می توانید به وب سایت صنعت شرق مراجعه نمایید.
 

دستگاه واکس کفش ادرای ، معرفی کامل با دستگاه واکس کفش ادرای

52
این مطلب مفید بود ؟20
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی