طرح ترافیک تهران

آرم طرح ترافیک 97 تا کی اعتبار دارد؟

تاریخ انتشار : 22 اسفند 1397کد مطلب : 61768زمان مطالعه : 1 دقیقه
قائم مقام معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران مدت اعتبار آرم طرح ترافیک سال 97 را اعلام کرد.

اعتبار طرح ترافیک سال 97

فارس:قائم مقام معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در خصوص اعتبار آرم طرح ترافیک 97 گفت:طرح ترافیک 97 تا ابتدای تابستان سال آینده اعتبار دارد. 

شهریار افندی زاده قائم مقام معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران درباره اعتبار آرم های طرح ترافیک 97 گفت:آرم های طرح ترافیک 97 تا ابتدای تیرماه اعتبار دارد. 

وی با بیان اینکه محدوده زوج و فرد در ابتدای تابستان 98 برداشته می شود، گفت:بعد از حذف محدوده زوج و فرد طرح جدید اجرایی می شود و تا همان زمان هم آرم های طرح ترافیک 97 اعتبار دارد. 

این مقام مسئول در خصوص حذف محدوده زوج و فرد گفت:تجربه های دنیا نشان داده است که طرح زوج و فرد به صورت مقطعی پاسخ می دهد و در درازمدت تأثیری ندارد. 

به گفته افندی زاده طی مطالعات صورت گرفته و همچنین توافقات مسئولان محدوده زوج و فرد در ابتدای تابستان سال آینده برداشته می شود و از این پس خودروها با شرایط خاص اجازه تردد دارند. 

وی ادامه داد:به هر خودرو اجازه داده می شود که 20 روز در هر فصل رایگان در محدوده زوج و فرد سابق تردد کند و تأکید می کنم که این 20 روز اگر در هر فصل مربوطه استفاده نشود به فصل بعد منتقل نمی شود. 

افندی زاده از شهروندان خواست برای تردد در محدوده طرح ترافیک حتما در سامانه تهران من ثبت نام کرده و با شارژ کارت به صورت خودکار هزینه های خود را پرداخت کنند.

انتهای پیام/م

مدت اعتبار آرم طرح ترافیک سال 97 در سال 98 چقدر است؟

2.54
این مطلب مفید بود ؟22
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی