قرص های لاغری

قرص های لاغری جان دختر جوان را گرفت + عکس

تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1397کد مطلب : 68159زمان مطالعه : 2 دقیقه
دختر جوان با خیال خام اقدام به خرید قرص های لاغری از یک فروشگاه اینترنتی میکند که سرانجام شومی برایش رقم میخورد.

مرگ دختر جوان با قرص های لاغری تقلبی

باشگاه خبرنگاران: دختر جوانی که با خرید قرص های لاغری از یک فروشکاه اینترنتی اقدام به مصرف آنها کرده بود نمی دانست چه سرنوشت شومی در انتظارش است.

دختر جوانی که اقدام به مصرف قرص های لاغری تقلبی خریداری شده از یک فروشگاه اینترنتی کرده بود جانش را از دست داد. " ایلویز پری" 21 ساله پس از مصرف 8 عدد از این قرص ها رو به وخامت نهاد و او فوراً به بیمارستان سلطنتی شریزبری انگلیس منتقل گردید. این دختر عاقبت در تاریخ 12 آوریل 2015 در این بیمارستان جان سپرد.

پس از این حادثه آلبرت هویو"، برنارد ربلو و ماری رابرت سه گرداننده این فروشگاه اینترنتی قرص های لاغری به اتهام آدم کشی دستگیر شدند. اتهام دیگر آنها فروش محصولات تقلبی حاوی DNP است که بین تاریخ 24 فوریه 2014 تا تاریخ 24 فوریه 2016 اقدام به فروش آن کرده اند. DNP نوعی ماده سمی بسیار قوی است که می تواند از راه جذب پوست یا استنشاق و یا بلعیدن وارد بدن شود. با توجه به وزن مصرف کننده، تنها 200 میلی گرم از این ماده می تواند خطرناک و کشنده باشد.

دختر جوان

این قرص های لاغری که از مواد شیمیایی تهیه می شوند به "بازی با رولت روسی "معروف هستند و می تواند موجب از کار افتادن اعضای حیاتی بدن، تب شدید، تهوع، کما ، سفتی عضلات، سکته قلبی و در نهایت مرگ شوند. بنا به گزارش ارائه شده در دادگاه، مرگ ایلویز در اثر مصرف 8 عدد از این قرص ها بود.

متهم

گفتنی است؛ در حالی که هر سه متهم اتهامات خود را در داگاه انکار کرده اند قرار است جلسه بعدی دادگاه به زودی برگزار شود.

انتهای پیام/م

قرص های لاغری جان دختر جوان را گرفت + عکس

58
این مطلب مفید بود ؟80
وبگردی