فینال زولا
روز سیزدهم دی ماه 1398 در گیم سنتر سورنا مسابقات لیگ 98 بازی زولا سومین دوره خود را به پایان رساند.

فینال سومین دوره از مسابقات لیگ 98 بازی آنلاین زولا، روز سیزدهم دی ماه 98 در گیم سنتر سورنا برگزار و تیم ESPL به عنوان قهرمان این دوره شناخته شد.

 در فینال دوره سوم لیگ 98 زولا چه گذشت ؟

در سومین دوره، چهار تیم ESPL، Persian~Snipers، Vandals و Wantons شرکت داشتند که همگی اولین حضور خود را تجربه می کردند. تمامی مسابقات این دوره به صورت زنده از طریق آپارات و با میزبانی «امیر جوان» و «نریمان مومن» پخش می شد.

مسابقات این دوره در قالب سه راند برگزار شد که در راند اول، نتیجه ی تساوی در هر دو بازی رقم خورد. دو تیم ESPL و Vandals هر کدام یک ست را با نتیجه ی 10 بر 3 پیروز شدند. در طرف دیگر، دو تیم Wantons و Persian~ Snipers رقابتی تنگاتنگ با یکدیگر داشتند. در ست اول شاهد یک بازی طولانی و نفس گیر بودیم که بیش از چهل دست طول کشید و در نهایت Persian~Snipers توانست حریف را تسلیم کند. در ست دوم Wantons عملکرد بهتری داشت و با نتیجه ی 10 بر 6 برنده شد تا این دو تیم هم به تساوی برسند.

فینال مسابقه زولا

مسابقه ی اول راند دوم بین تیم های ESPL و Wantons برگزار شد که تقابل نزدیکی داشتند، اما تسلط بیشتر بازیکنان ESPL در لحظات حساس و دوئل های تک به تک، ست اول را با نتیجه ی 10 بر 8 به نفع آن ها رقم زد. ست دوم هم ESPL با نتیجه ی 10 بر 8 موفق به شکست Wantons شد تا مسابقه را با نتیجه ی 2 بر 0 به اتمام برساند. در مسابقه ی دوم تیم Vandals برتری مشهودی بر Persian~Snipers داشت و با نتایج 10 بر 3 و 10 بر 5 هر دو ست را برنده شد. به این ترتیب سرنوشت تعیین قهرمان از بین تیم های ESPL و Vandals به راند آخر کشیده شد.

در راند سوم و مسابقه ی اول، تیم های ESPL و Persian~Snipres ست اول را برابر پیش بردند که در نهایت ESPL با نتیجه ی 16 بر 13 برنده شد. در ست دوم تیم ESPL با نتیجه ی قاطع 10 بر 3 پیروز گشت تا مسابقه 2 بر 0 به نفعش تمام شود و برای قهرمانی، چشم به نتیجه ی دیدار بین Vandals و Wantons بدوزد. در مسابقه ی دوم، تیم Vandals که به برد نیاز مبرم داشت، تمام توان خود را به کار گرفت و با حملات سریع و برق آسا، ست اول را با نتیجه ی 10 بر 1 به سود خود تمام کرد. در ست دوم اما تیم Wantons کامبکی زیبا زد و 10 بر 7 برنده گشت تا این بازی با نتیجه ی مساوی 1 بر 1 تمام شود.

برندگان مسابقه زولا

پس از برگزاری مسابقات دوره ی سوم، تیم ESPL با کسب هفت امتیاز قهرمان شد و علاوه بر صعود به سوپرلیگ، جایزه ی 10 میلیون تومانی این دوره را هم از آن خود کرد. تیم Vandals با پنج امتیاز موفق به کسب مقام دوم شد و به جز صعود به سوپرلیگ، شش میلیون تومان به عنوان دریافت نمود. تیم های Wantons و Persian~Snipers با کسب دو و یک امتیاز، رتبه های سوم و چهارم این دوره را به خود اختصاص دادند و به ترتیب چهار میلیون تومان و 400 هزار واحد طلای درون بازی به آن ها اهدا گشت.

جایزه ی بهترین بازیکن این دوره به Killshot از تیم ESPL و بهترین مشارکت به Sparrow از تیم Vandals تعلق گرفت.

مسابقات لیگ زولا در سال 98 با برگزاری دوره ی چهارم ادامه خواهد داشت که اخبار تکمیلی آن به زودی منتشر خواهد شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و جزئیات مسابقات به بلاگ زولا یا صفحه اختصاصی مسابقات زولا در اینستاگرام مراجه کنید.

قهرمان فینال دوره ی سوم لیگ 98 بازی زولا مشخص شد

53
این مطلب مفید بود ؟30
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی