مبلمان صورتی
مبلمان صورتی از آن رنگ های خاص است که بیشتر برای منزل عروس استفاده میشود, با رنگ صورتی منزلی دلباز و دوست داشتنی خواهید داشت.

مبلمان صورتی در دکوراسیون منزل

دکوراسیون رنگ صورتی شاید شما را به یاد دکوراسیون اتاق دخترانه بندازد اما در دکوراسیون مدرن امروز از ترکیب رنگ صورتی با سایر رنگ ها فضاهای جدید و لطیف و مورد پسند ایجاد میکنند. بهتر است کم کم به ترکیب رنگهای جدید فکر کنید و از رنگهای همیشگی دست بردارید. بله مبل صورتی و سفید یا مبل صورتی و طلایی ، ایده هایی هستند که تازگی و خلاقیت را به خانه شما هدیه میدهند.

ترکیب رنگ مشکی و صورتی یک نمای قوی، مهیج وهوشمند به نمایش می گذارد. به دلیل برجسته و نمایان بودن ترکیب این دو رنگ ، ممکن است شما تصمیم بگیرید بقیه فضای اتاق را نسبتا به رنگ خنثی رها کنید.

1- در این نشیمن رنگ های گرم و کوسن های طرح دار فضا را بسیار تازه و سرحال کرده است.

مبلمان صورتی

دکوراسیون منزل با مبلمان صورتی 

2- استفاده از یک صورتی پر رنگ چشم را اذیت می کند. بنابراین یکی از مبل ها به این رنگ است و رنگ بقیه مبلمان خنثی است. با این کار این مبل نقطه ی مرکزی نشیمن هم شده است.

مبلمان صورتی

کاناپه صورتی برای منزل

3- برای یک نشیمن رنگارنگ مبلمان صورتی می تواند بهترین انتخاب باشد.

مبلمان صورتی

مدل مبلمان صورتی روشن

4- در این نشیمن استفاده از مبل با رنگ صورتی روشن انتخاب خوبی بوده و هماهنگ با رنگ تیره و خنثی چوب و دیوار های آجری فضا می باشد.

مبلمان صورتی

مبلمان صورتی چرک در دکوراسیون

5- مبل این نشیمن رنگ صورتی خنثی ای دارد.

مبلمان صورتی

مدل مبلمان طوسی صورتی 

6- در دکوراسیون نشیمن خود می توانید یکی از وسایل را هم رنگ مبل صورتی خود انتخاب کنید مثلاً:یک چراغ مطالعه، یک گلدان یا یکی از کوسن ها. بقیه وسایل را با رنگ خنثی در فضا قرار دهید.

مبلمان صورتی

مبلمان صورتی کمرنگ برای منزل 

7- تُن صورتی این مبل بسیار زیباست و به خوبی با فرش سیاه و سفید نشیمن ترکیب شده.

مبلمان صورتی

منزل عروس با مبلمان صورتی 

7 دکوراسیون دوست داشتنی با مبلمان صورتی + تصاویر

3.312
این مطلب مفید بود ؟84
برگرفته از چی نیاز داری / دکوبوم - /ح
وبگردی