مجتبی جباری

مجتبی جباری از فوتبال خداحافظی می کند

تاریخ انتشار : 5 مهر 1396کد مطلب : 57208زمان مطالعه : 1 دقیقه
مجتبی جباری بازیکن تیم استقلال تهران قصد دارد کفش های خود را آویزان کند و برای همیشه از فوتبال خداحافظی کند.

مجتبی جباری قصد خداحافظی از فوتبال را دارد

مجتبی جباری که یک سر دعواهای هفته گذشته استقلال بود، حالا می خواهد از فوتبال خداحافظی کند. جباری در ابتدای فصل به استقلال پیوست و حسابی هم انتقالش با انتقاداتی همراه بود. او که با مصدومیت هایش سوژه کانال های هواداری تیم رقیب شده بود یکی دو هفته ای است که در تمرینات تیم شرکت نمی کند و به صورت اختصاصی تمرین می کند.

حالا و پس از این اتفاقات و با توجه به این نکته که او با مدیریت باشگاه به مشکل خورده است و مدیریت هم فعلا ماندگار است، طبق آخرین شنیده ها مجتبی جباری تصمیم دارد بدون برگزاری بازی خداحافظی از مستطیل سبز خداحافظی کند و کفش هایش را بیاویزد! 

مجتبی جباری

خداحافظی کاپیتان استقلال با فوتبال 

بیوگرافی مجتبی جباری

مجتبی جباری بازیکن فوتبال اهل ایران است و در حال حاضر برای استقلال بازی می کند. جباری تاکنون 31 بازی برای تیم ملی فوتبال ایران انجام داده است و موفق به زدن 3 گل شده است و وی 14 پاس گل نیز در تیم ملی داده است. هم چنین وی در فروردین ماه سال 1393 برای همیشه از تیم ملی ایران خداحافظی کرد.

وی که دارای اصالت اردبیلی می باشد به همراه آندرانیک تیموریان از استعدادهای پرورش یافته جوانان باشگاه استقلال تهران به شمار می روند که در لیگ 11 هر دوی آنان بار دیگر در تیم بزرگسالان استقلال تهران به نقش آفرینی پرداختند.

مجتبی جباری از فوتبال خداحافظی می کند

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از خبر آنلاین/ی
برچسب :
وبگردی