وام کمیته امداد

کمیته امداد به کارفرمایان وام قرض الحسنه می دهد

تاریخ انتشار : 18 آبان 1398کد مطلب : 6181زمان مطالعه : 2 دقیقه
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز از پرداخت وام به کارفرمایان خبر داد.

وام کمیته امداد به کارفرمایان

فارس:معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت:کارفرمایان متقاضی دریافت وام قرض الحسنه اشتغال درازای به کارگیری 200 مددجو برای دریافت 100 میلیارد ریال تسهیلات به بانک های عامل معرفی شدند. 

شاهین رضایی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز با اشاره به اینکه اصلی ترین هدف این نهاد توانمندسازی مددجویان از طریق اشتغالزایی و خودکفایی است، گفت:در این طرح و از ابتدای سال جاری تاکنون کارفرمایان و صاحبان مشاغل دارای مجوز که 200 مددجوی این نهاد را با قید بیمه و ارائه تضمین سه ساله استخدام کرده اند برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد چهار درصد و بازپرداخت پنج ساله به بانک ها معرفی شدند که در مجموع رقمی معادل 100 میلیارد ریال است. 

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز با بیان اینکه این تسهیلات از طریق برخی بانک های عامل استان پرداخت می شود، ادامه داد:هر کارفرمای صاحب کارگاه فعال تولیدی و یا بنگاه توزیعی که مددجویان تحت حمایت کمیته امداد را به کارگیری کند می تواند به ازای هر نفر 500 میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه دریافت کند. 

رضایی با تأکید بر اینکه ضریب اطمینان از موفقیت و پایداری شغلی این طرح در مقایسه با اعطای تسهیلات انفرادی به مددجویان بیشتر است، مطرح کرد:همه ساله تعدادی از مددجویان تحت حمایت این نهاد از طریق اشتغال و خودکفایی از جمع خانوارهای کمیته امداد خارج می شوند. تسهیلات اشتغال این نهاد تا سقف 500 میلیون ریال و در زمینه های خدماتی، دامپروری، کشاورزی و صنایع دستی به مددجویان تحت حمایت و زنان سرپرست خانوار نیازمند پرداخت می شود.

انتهای پیام/م

وام قرض الحسنه کمیته امداد به کارفرمایان

12
این مطلب مفید بود ؟02
وبگردی