وریا غفوری
وریا غفوری در لایو اینستاگرام خود اعلام کرد به زودی قراردادش را با استقلال تمدید خواهد کرد.

اظهار آمادگی وریا غفوری برای تمدید قرارداد با استقلال

وریا غفوری بازیکن تیم فوتبال استقلال که مذاکره تمدید قرادادش برای فصل آتی با آبی ها تیتر اغلب رسانه هاست با نشر پیامی در صفحه اجتماعی اش از ادامه قرارداد خود با این تیم خبر داد.

غفوری با نشر پیامی نوشت:ان شاالله به زودی قرارداد را تمدید می کنم.

وریا غفوری

آغاز مذاکره وریا غفوری با استقلال 

غفوری از جمله بازیکنانی است که شفر از همان ابتدا خواهان تمدید قرارداد او شد، این بازیکن هم در پیامی درباره تمدید قراردادش اعلام آمادگی کرده است.

پیش از این نیز مدیران استقلال مذاکراتی را برای تمدید قرارداد با او داشتند اما این بازیکن همه چیز را به بعد از رقابت های جام جهانی موکول کرده بود که در نهایت خط قرمز کی روش اجازه نداد او در بازی های جام جهانی خود نمایی کند.

وریا غفوری

 خبر خوش وریا غفوری برای استقلالی ها

وریا غفوری نرفتن به جام جهانی را از چشم شفر می بیند

اگر حضور در جام جهانی باعث دوری دو سه بازیکن استقلال از این تیم برای فصل آینده می شود، حضور نیافتن در جام جهانی روی روابط وریا غفوری با استقلالی ها تاثیر گذاشه است. وی که فصل گذشته یکی از بهترین های این تیم بود در آخرین غربال پیش از اعزام به روسیه از کاروان ملی پوشان خط خورد.

درست یا غلط، غفوری خط خوردنش از فهرست تیم ملی را از چشم شفر و باشگاه استقلال می داند و این اندیشه باعث می شود تا این مدافع ملی پوش که دست بر قضا مدت قراردادش هم با آبی پوشان به اتمام رسیده قلبا تمایلی به ادامه همکاری با این تیم نداشته باشد.

خبر خوش وریا غفوری برای استقلالی ها

51
این مطلب مفید بود ؟10
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / پارس فوتبال / ر
برچسب : وریا غفوری
وبگردی