وریا غفوری

کری خوانی وریا غفوری برای تیم سپاهان

تاریخ انتشار : 30 مهر 1397کد مطلب : 72472زمان مطالعه : 3 دقیقه
تیم استقلال که به تازگی با سه پیروزی پیاپی در جام حذفی و لیگ برتر برای رقبا خط ونشان کشیده است، حال وریا غفوری گفت و گویی در این رابطه انجام داد.

کُری مدافع گلزن استقلال برای سپاهان

مشرق: مدافع ملی پوش استقلال هم این روزها عملکرد بسیار خوبی در ترکیب این تیم دارد و تبدیل به یکی از ارکان پیروزی های اخیر آبی پوشان شده که با تصمیم کادر فنی پنالتی زن اول تیم هم محسوب می شود و معتقد است آبی ها بحران را پشت سر گذاشته اند و آماده اند که اتفاقات خوبی را رقم بزنند. گفت و گو با وریا غفوری را در ادامه می خوانید.
برد خوبی را مقابل سایپا به دست آوردید. درباره این بازی صحبت کن.
خدا را شکر توانستیم در یک بازی حساس سه امتیاز شیرین را به دست بیاوریم. ما در این بازی بسیار منطقی عمل کردیم و از موقعیت هایی که به دست آوردیم نهایت استفاده را بردیم و به پیروزی رسیدیم در حالی که می توانستیم گل های بیشتری را هم به ثمر برسانیم. باید از هواداران استقلال تشکر کنم که به ورزشگاه تختی آمدند و حمایت خوبی از ما انجام دادند. امیدوارم که همچنان هوای تیم را داشته باشند.
به زودی دوباره با سایپا روبه رو می شوید و تو این بار حضور نداری!
سایپا تیم بسیار خوبی است. در جام حذفی هم باید مقابل این تیم دوباره بازی کنیم. ما در این بازی سه بار توپ را به تیر دروازه سایپا زدیم که این نشان می دهد تیم به هماهنگی بسیار خوبی رسیده است. البته من به دلیل محرومیت و اخراج در بازی با نفت مسجدسلیمان نمی توانم بازی کنم. خیلی دوست داشتم در این بازی حضور داشته باشم اما به دلیل محرومیت در این بازی غایب خواهم بود. با این حال سایر بازیکنان قطعا برای برد به میدان خواهند رفت تا به مراحل بالاتر صعود کنیم.
صحبت های وریا غفوری

صحبت های مدافع گلزن تیم استقلال تهران 

این روزها به پنالتی زن اول استقلال هم تبدیل شده ای.
در تمرینات پنالتی تمرین می کنم. پنالتی زدن را دوست دارم و خدا را شکر که پنالتی هایم تبدیل به گل می شود و می توانم زحمات سایر بازیکنان را هم به ثمر برسانم.
از نظر بدنی در شرایط خوبی قرار داری؟
خدا را شکر شرایطم خوب است. دوست دارم امسال بتوانم بهترین عملکرد را برای استقلال داشته باشم. در بازی دوستانه اخیر تیم ملی(برابر بولیوی) هم بازی نکردم و از نظر بدنی برای حضور در بازی با سایپا خسته نبودم.
به نظر می رسد استقلال کم کم به روزهای خوبش نزدیک می شود.
بله، چند هفته ای است که نتایج خیلی خوبی گرفته ایم و توانسته ایم دل هواداران را شاد کنیم. مطمئن باشید در ادامه بازی ها هم بهتر خواهیم شد. بچه های تیم هم آماده هستند و تمام تلاش مان را می کنیم که بهتر از قبل هم ظاهر شویم و نتایج خوب مان را استمرار ببخشیم.
در بازی بعدی لیگ هم باید به مصاف سپاهان بروید. تیمی که مدعی جدی قهرمانی است!
دیدار با سپاهان یکی از سخت ترین بازی های ماست. آنها توانسته اند به روزهای خوب گذشته باز گردند و بازی سختی را مقابل آنها در پیش داریم اما می خواهیم مقابل هواداران خوب مان پیروز و به صدر جدول نزدیک تر شویم. سپاهان با مربیگری امیر قلعه نویی این روزها یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی است با این حال ما فصل گذشته با ذوب آهن سه بار بازی کردیم و با افکار قلعه نویی تا حد زیادی آشنایی داریم.
انتهای پیام/ح.ب

کری وریا غفوری برای تیم سپاهان

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : وریا غفوری
وبگردی