امیرحسین صدیق
امروز 8 آبان همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را بیشتر با آنها آشنا میکنیم.

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 8 آبان هستند

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به هشتمین روز از آبان ماه رسیدیم. امروز 8 آبان همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز اشاره میکنیم.

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 8 آبان بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 8 آبانند

امیرحسین صدیق

امیرحسین صدیق بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 8 آبان 1351 در نیشابور متولد شد.

امیرحسین صدیق

امیرحسین صدیق آقای پدر معروف مجموعه زی زی گولو است که حضور پررنگی را در سینما و تلویزیون تجربه کرد . معمای شاه، دردسرهای عظیم، آب پریا، عصر پاییزی و مهمانان ویژه از جدیدترین کارهای تلویزیونی او محسوب میشود.

حبیب اله بهمنی

حبیب الله بهمنی کارگردان و نویسنده کشورمان 8 آبان 1336 در شیراز متولد شد.

حبیب الله بهمنی

حبیب الله بهمنی تحصیلاتش را در زمینه کارگردانی ادامه داد و فعالیت در سینما را از سال 70 آغاز کرد و در اغلب فیلم هایش با شفیع آقامحمدیان همکاری کرد.

قیصر امین پور

قیصر امین پور شاعر معاصر ایرانی است که اردیبهشت ماه سال 1338 متولد شد و 8 آبان 1386 درگذشت.

قیصر امین پور

قیصر امین پور از شاعران نامدار ایرانی است که به عنوان استاد دانشگاه از سال 67 مشغول تدریس شد و در سال 1368 موفق به کسب جایزه نیما یوشیج، موسوم به مرغ آمین بلورین شد و یکسال بعد از درگذشتش به عنوان چهره ماندگار شناخته شد.

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 8 آبان + عکس

3.918
این مطلب مفید بود ؟144
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی