مهران مدیری

ماجرای ممنوع الکاری و کتک خوردن مهران مدیری

تاریخ انتشار : 7 شهریور 1396کد مطلب : 55568زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهران مدیری کارگردان سینما و تلویزیون کشورمان در یک برنامه زنده از ماجرای ممنوع الکاری و کتک خوردن از حراست تالار وحدت صحبت کرد.

وقتی مهران مدیری از حراست تالار وحدت کتک خورد

مهران مدیری مجری سرشناس برنامه دورهمی در کارنامه هنری اش آثار موفقی در زمینه طنز دارد و همه ما مهران مدیری را با سریال های طنزش در تلویزیون می شناسیم . این بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون کشورمان به تازگی اولین فیلم بلند سینمایی اش را روی پرده برد . مهران مدیری مهمان یک برنامه زنده شد و درباره خاطراتی که از جبهه دارد و ماجرای ممنوع الکاری و کتک خوردن از حراست تالار وحدت صحبت کرد.

خاطرات مهران مدیری از جبهه و ممنوع الکاری و کتک خوردن

شامگاه دوشنبه 6 شهریور ماه مهران مدیری مهمان برنامه زنده ستاره سینما با اجرای کیوان کثیریان و همراهی امیر پوریا بود. این برنامه که به صورت زنده و با حضور تماشاگران در پردیس سینمایی کوروش و پیش از اکران فیلم سینمایی «ساعت 5 عصر» اجرا شد مدیری پاسخگوی سوالات مجریان برنامه بود.

این کارگردان سینما و تلویزیون در ابتدای صحبت هایش به شروع فعالیت حرفه ای اش از تئاتر اشاره کرد و گفت:«من پیش از ورودم به تلویزیون هم در تداتر و هم رادیو فعالیت می کردم. آن زمان یک متن از برشت را برای اجرا ارائه کردم که با مشکلاتی مواجه شد و من را به چپ بودن متهم کردند تا جاییکه حراست تالار وحدت آمد و من را بردند و کتک زدند. آن موقع اوائل انقلاب بود و هیچ کس سر جای خودش نبود و این اتفاق ها می افتاد.

مهران مدیری

مهران مدیری بازیگر و کارگردان سینما

مهران مدیری در این گفتگوی زنده به حضورش در جبهه جنگ نیز اشاره کرد و در پاسخ به سوال کیوان کثیریان درباره حضورش در جبهه توضیح داد:«از سال 66 تا 68 یعنی تا پایان جنگ در جبهه بودم و در عملیات مرصاد و حلبچه هم حضور داشتم. در جبهه هم هر کاری از دستم بر می آمد انجام می دادم و چند ماه قبل تر یعنی حدود سال های 65 هم در جبهه برای رزمنده ها در سنگرها نمایش بازی می کردیم. از راه دور به دشمن سنگ هم می زدیم، آرپیجی هم می زدم و مدتی هم راننده آمبولانس بودم.

او در ادامه و بعد از صحبت هایش درباره دوران ممنوع الکاری خودش و گروه «ساعت خوش» بعد از پخش این مجموعه توضیح داد:بعد از «ساعت خوش» من و همه بچه ها حتی عوامل فنی ممنوع الکار شدیم، تاجاییکه حتی من را به تئاتر شهر هم راه نمی دادند. آن موقع من قرار بود در فیلم سینمایی «ضیافت» مسعود کیمیایی بازی کنم، گریم شدم و مقابل دوربین هم رفتم اما از ارشاد آمدند و گفتند اصلا چرا مدیری را سر کار راه دادید! من قرار بود در این فیلم نقشی که فریبرز عرب نیا بازی کرد را بازی کنم.»

ماجرای ممنوع الکاری و کتک خوردن مهران مدیری

4.458
این مطلب مفید بود ؟517
برگرفته از خبرآنلاین / م.ف
برچسب : مهران مدیری
وبگردی