کریستیانو رونالدو

راز جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید فاش شد

تاریخ انتشار : 8 آبان 1397کد مطلب : 23750زمان مطالعه : 2 دقیقه
کریستیانو رونالدو مهاجم تیم یوونتوس ایتالیا درباره جدایی از تیم رئال مادرید و رفتنش به یوونتوس پشت پرده ها را فاش کرد.

علت رفتن کریستیانو رونالدو از رئال مادرید چه کسی بود؟

ایسنا:کریستیانو رونالدو بازیکن اسبق تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا با رفتن از این تیم و پیوستن به یوونتوس در تابستان 2018 جنجال های زیادی را به راه انداخت.

کریستیانو رونالدو فصل گذشته 44 گل برای رئال مادرید به ثمر رساند و برترین گلزن تاریخ این باشگاه اسپانیایی نیز بود. 

کریستیانو رونالدو درباره جدایی از رئال و رفتنش به یوونتوس گفت:حس کردم در باشگاه دیگر به من اعتقاد ندارند. بیشتر از سوی رئیس (فلورنتینو پرس) این مساله را حس کردم. باشگاه آن اعتقاد و شور و شوقی را که ابتدا درباره من داشت، دیگر نداشت. در چهار پنج سال اول حضورم در رئال مادرید برای آنها کریستیانو رونالدو بودم ولی در ادامه رئیس باشگاه، دیگر اعتقاد نداشت که جزئی جدایی ناپذیر از رئال هستم.

جدایی رونالدو از رئال

کریستیانو رونالدو مهاجم تیم یوونتوس ایتالیا 

او در ادامه گفت:در رسانه ها می خواندم که من درخواست جدایی دادم ولی حقیقت این نیست و این رئیس باشگاه بود که تمایلی به ادامه حضور من در تیم نداشت به همین خاطر بود که به فکر جدایی از تیم افتادم. 

او در ادامه درباره حضور در یوونتوس گفت:من به هیچ وجه به خاطر پول به یوونتوس نرفتم. اگر می خواستم به خاطر پول بروم، به چین می رفتم و پنج برابر بیشتر از پولی را که در رئال یا یوونتوس می گیرم به دست می آوردم. من در رئال اگر از یوونتوس بیشتر نمی گرفتم، کمتر هم نمی گرفتم و به همین خاطر انتقالم به خاطر پول نبود. مسئولان یوونتوس به صراحت اعلام کردند که من را می خواهند و این برای من ارزشمند بود. 

این صحبت های رونالدو و اخراج لوپتگی که دوشنبه شب اتفاق افتاد حالا فشارها را روی فلورنتینو پرس بیشتر از قبل کرده است.

انتهای پیام/م 

علت اصلی رفتن کریستیانو رونالدو از رئال مادرید چه بود؟

4.346
این مطلب مفید بود ؟406
وبگردی