برای شروع یادگیری زبان انگلیسی بهتر است کتاب 504 شگفت انگیز استفاده نمایید.

این همه لغت! بالاخره باید چند لغت انگلیسی بلد باشیم؟

برای اینکه بتوانید به زبان انگلیسی حرف بزنید، به لغات زبان انگلیسی نیاز دارید. همینطور برای سه مهارت دیگر یعنی نوشتن، خواندن، شنیدن جملات انگلیسی باید با لغات زبان انگلیسی آشنا باشید و معنی آن ها را بدانید. بنابراین می توان نتیجه گرفت که مهم ترین بخش یادگیری زبان انگلیسی، به خاطر سپاری لغات زبان انگلیسی است
زبان انگلیسی 10 میلیون لغت دارد. 250 هزار تای آن لغات پرکاربرد مکالمات روزمره انگلیسی هستند. تجربه نشان داده است اگر شما 100 لغت از این 250 هزار لغات انگلیسی را بلد باشید انگار نیمی از آن را بلد هستید و متوجه می شوید. بهرحال فرقی نمی کند شما یک انگلیسی زبان باشید یا تنها یک آماتور علاقمند به یادگیری زبان انگلیسی؛ شما باید تعداد مشخصی از لغات پایه این زبان را بلد باشید.
 
بهترین کتاب برای آموزش لغات زبان انگلیسی چیست؟
کتاب 504 Absolutely Essential Words یکی از بهترین کتاب هایی است که در زمینه آموزش لغات انگلیسی منتشر شده است. این کتاب همانطور که از نامش پیداست 504 لغت زبان انگلیسی را برای شما جمع آوری کرده است. لغاتی که در کتاب ها، مجلات، مطبوعات، فیلم ها و مکالمات روزمره انگلیسی زبانان بیشترین تکرار و کاربرد را دارند. لغات انگلیسی که در کتاب 504 ارائه شده اند جزء پایه ترین و ضروری ترین کلماتی هستند که از هر زبان آموزی انتظار می رود آنها را بداند. این کتاب در بسیاری از مدارس و موسسات آموزش عالی دنیا برای آموزش لغات زبان انگلیسی به کار می رود.
 
چرا کتاب 504 از منابع اصلی هر آزمونی است؟
این کتاب خودآموز لغات پرکاربرد زبان انگلیسی است که در داخل و خارج از کشور طرفداران بسیاری دارد. این خودآموز زبان انگلیسی همچنین یکی از مهمترین منابع آزمون های زبان کنکور کارشناسی ارشد، دکترا و آزمون های دیگر نظیر آزمون های وزارت بهداشت است. زیرا مطالعه و به خاطر سپردن لغات این کتاب باعث افزایش دامنه لغات می شود و در نتیجه آزمون های بین المللی زبان همچون IELTS، TOEFL, MSRT, TOLIMO, TELP, GRE و مخصوصا EPT و MSRT بی نهایت موثر است.
 
چگونه با کتاب 504 به یادگیری زبان انگلیسی بپردازیم؟
اگر یک انسان منظم و با برنامه هستید پس خواندن این قسمت از مقاله را رها کنید. اما اگر مثل من هر کاری را که شروع می کنید به انتها نمی رسانید و زمانبندی هایتان روی هوا است، 504 برای شما برنامه ای دارد!
شیوه آموزش کلمات در این کتاب به این شکل است که شما 42 هفته برای یادگیری تمام کلمات آن فرصت دارید. هر هفته یک درس را شروع می کنید و در هر هفته 12 کلمه برای یادگیری دارید. در هر درس کلمات تعریف شده و برای هر کدام تعدادی مثال ارائه می شود. این کلمات در یک داستان کوتاه و بامزه نیز برای شما تکرار می شوند. زیرا اگر شما همچنان به خواندن این بخش ادامه می دهید یعنی قبول کرده اید که مثل من یک آدم بی نظم هستید و این خبر خوب را برای خودمان دارم که آدم های بی نظم خلاقتر هستند! به همین دلیل یادگیری خشک و خالی برای ما خسته کننده و ملال آور است. کتاب 504 دقیقا برای ما نوشته شده است. زیرا با به کار بردن این کلمات در داستانی کوچک باعث می شود تا ماندگاری کلمات در ذهن ما بیشتر شود. این کتاب همچنین برای آموزش بهتر زبان انگلیسی به زبان آموزان، تمریناتی را نیز برای هر درس ارائه کرده است. پاسخ تمرینات را نیز می توانید در انتهای کتاب در بخشی تحت عنوان “Answers” پیدا کنید.
 
خب بسه...حالا این کتاب شگفت انگیزِ 504 را از کجا تهیه کنم؟
دیگر زندگی به شیرینی گذشته نیست که برویم انقلاب قدم بزنیم، از کتابفروشی سر نبش کتاب بخریم و یک ساعتی هم در شیرینی فرانسه وقتگذرانی کنیم. الان به لطف پیشرفت تکنولوژی، سرعت زندگی بالا رفته است. علاوه بر اینکه همه جا پر از ترافیک و دود و سر وصدا شده، بلکه کتابفروشی ها هم تخصصی شده اند و شما در هر فروشگاهی نمی توانید کتاب مورد نظر خود را پیداکنید. پس پیشنهاد من به شما بزرگترین بانک کتاب ایران است تا بتوانید بی دردسر زیر باد کولر، اینترنتی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید. 
 
یکتا بوک ، بزرگترین بانک کتاب ایران
 بانک کتاب یکتا بوک بزرگترین بانک کتاب ایران است که کامل ترین مجموعه عناوین کتاب های زبان انگلیسی را داراست. مجموعه بزرگ و متنوع آموزش زبان انگلیسی یکتا بوک شامل کتابهای آموزش لغات، گرامر، مکالمه و ...است. شما می توانید تمام کتابهای محبوب برای یادگیری زبان انگلیسی همچونInterchange  و 504  واژه کاملا ضروری را در این مجموعه پیدا کنید.

یادگیری سریع و آسان زبان انگلیسی با کتاب شگفت انگیز 504

57
این مطلب مفید بود ؟70
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی