تراکتورسازی

تراکتور متفاوت مدل منصوریان

تاریخ انتشار : 7 آبان 1399کد مطلب : 61612زمان مطالعه : 2 دقیقه
تراکتور امسال سال متفاوتی را پشت سر می گذارد و به جای خرید ستاره ها، خودش را با جذب بازیکنان ایرانی باانگیزه تقویت کرده است.

ایسنا:در حالی که حدود 10 روز تا شروع لیگ برتر باقی مانده است، تراکتور این بار با سر و شکلی متفاوت و با هدایت علیرضا منصوریان به زمین خواهد رفت. سرخ های تبریز در حالی راهی لیگ بیستم می شوند که بر خلاف سال های قبل خبری از خرج های پر سر و صدا نبود و منصوریان تیمش را با جذب بازیکنان ایرانی نه چندان گران قیمت تقویت کرد.

حبیب فرعباسی، سعید واسعی، محمد خرم الحسینی، محمد قادری، هادی محمدی و وفا هخامنش مشهورترین خریدهای این فصل تراکتور هستند؛ بازیکنانی که با ممنوعیت جذب بازیکنان خارجی توسط تیم های لیگ برتری بخت شان باز شده و حالا می توانند با پیراهن تراکتور به عنوان یکی از نماینده های ایران در لیگ قهرمانان آسیا به میدان بروند. البته از دست دادن ستاره هایی چون ایمان سلیمی، رضا اسدی، ساسان انصاری و محمدرشید مظاهری کار تراکتور را برای لیگ بیستم سخت خواهد کرد. دیر انتخاب کردن سرمربی جدید هم باعث شد تراکتوری ها نسبت به رقبای اصلی خود یعنی استقلال، پرسپولیس و سپاهان در جذب بازیکنان عقب بمانند و نتوانند به قول معروف در فصل نقل و انتقالات بمب بترکانند.

استفاده از ترکیب های مختلف در بازی های دوستانه پیش فصل و دیر اضافه شدن ستاره هایی چون دژاگه و حاجی صفی به تمرینات سبب شد تا تراکتور هنوز هم آمادگی کافی برای حضور در لیگ نوزدهم و لیگ قهرمانان را نداشته باشد. تراکتور مدل منصوریان نسبت به فصل قبل بسیار متفاوت است و به قولی منصوریان با سیلی صورت تیمش را سرخ نگه داشته است. البته تغییر در مدیریت این تیم و سپردن پست مدیرعاملی به محمد علیپور یکی دیگر از دلایل دیر آماده شدن سرخ های تبریزی برای فصل جدید بود.

قهرمان جام حذفی پس از توافق با پرسپولیس، توانست تاریخ سوپرجام را به نیم فصل موکول کند تا فرصت بیشتری برای هماهنگی داشته باشد. منصوریان پس از ناکامی در استقلال برای کسب عنوان قهرمانی و همچنین برگرداندن ذوب آهن به جمع مدعیان، حالا کار سختی با تراکتور دارد زیرا هواداران این تیم، کمترین انتظارشان کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر است؛ عنوانی که بزرگترین حسرت تاریخ باشگاه تراکتور است و زنوزی با سپردن نیمکت تیمش به منصوریان به دنبال رسیدن به آرزوی دیرینه اش است. سرمربی سابق استقلال، ذوب آهن و نفت تهران با همان کادر قبلی اش در تبریز کار خواهد کرد اما باید دید این بار زوج منصوریان - خرمگاه می تواند گره کور قهرمانی لیگ برتر تراکتور را باز کند یا سرمربی جدید پرشورها در رسیدن به این هدف هم شکست خواهد خورد.

انتهای پیام/م

تراکتور متفاوت مدل منصوریان

52
این مطلب مفید بود ؟20
وبگردی