محرومیت پرسپولیس

محرومیت دوباره پرسپولیس در نقل و انتقالات!!

تاریخ انتشار : 3 اردیبهشت 1397کد مطلب : 67322زمان مطالعه : 2 دقیقه
تیم پرسپولیس چنانچه مشکلات نقل و انتقالات از سوی فیفا را رفع کند، به دلیل بدهی های داخلی این باشگاه باز هم از جذب بازیکنان محروم خواهد بود.

دبل محرومیت باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات 

مسئولان باشگاه پرسپولیس در ماه های اخیر تلاش های فراوانی برای برطرف کردن محرومیت این تیم از نقل و انتقالات به کار گرفته اند و حمیدرضا گرشاسبی و برخی از مدیران پرسپولیس با سفر به مقر فیفا مذاکراتی را برای پیگیری این امر انجام دادند.
حتی شنیده می شود وکیل سوئیسی پرسپولیس در تماس با این باشگاه اظهار کرد در صورتی که باشگاه ریزه اسپور ترکیه نامه ای را به دادگاه CAS ارسال و در آن قید کند که پرسپولیس اصلاً قصدی برای وسوسه کردن مهدی طارمی نداشته است به احتمال فراوان این دادگاه محرومیت سرخ پوشان پایتخت را از نقل و انتقالات تابستانی می بخشد.
مذاکرات لازم هم برای فرستادن این نامه به دادگاه cas صورت گرفته است و به نظر می رسد مدیران پرسپولیس حاضر هستند 50 هزار دلاری هم که باشگاه ترکیه ای برای جذب وکیل در پرونده مهدی طارمی خرج کرده است پرداخت کنند. با این وجود اگر تلاش مسئولان پرسپولیس برای رفع این محرومیت به ثمر بنشیند بازهم مانع بزرگی در راه نقل و انتقالات این تیم وجود دارد. 
 
پرسپولیس

احتمال محرومیت مجدد پرسپولیس از نقل و انتقالات 

باشگاه پرسپولیس به علت برخی بدهی های داخلی هم از حضور در نقل و انتقالات لیگ برتر محروم است و برای جذب بازیکنان جدید باید بخشی از این بدهی را پرداخت کند. پراهمیت ترین پرونده ای هم که این باشگاه با آن درگیر است پرونده مطالبات 3/5 میلیاردی علی دایی است و تا زمانی که مدیران پرسپولیس نتوانند این پرونده را به سرانجام برسانند، حق فعالیت در این بازار را ندارند.
حسین عبداللهی، عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با تائید این امر اظهار داشت:کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در پرونده شکایت علی دایی با پرسپولیس رای کمیته انضباطی را تائید کرد و درصورتیکه دایی درخواست اجرای رای را داشته باشد، باشگاه پرسپولیس تا زمانی که مطالبات او را پرداخت نکند نمی تواند در نقل و انتقالات فعالیت کند.
 
علی دایی

پرونده سه و نیم میلیاردی علی دایی با پرسپولیس

همچنین روزبه وثوق احمدی، رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال هم بیان کرد:درصورتیکه پرسپولیس بدهی های تعیین تکلیف نشده داشته باشد در صورت رفع محرومیت از سوی فیفا هم نمی تواند در نقل و انتقالات شرکت کند.

محرومیت دوباره پرسپولیس در نقل و انتقالات!!

55
این مطلب مفید بود ؟50
برگرفته از باشگاه خبرنگاران/ح.ب
وبگردی