جاودانگی

درخشش فیلم جاودانگی در جشنواره جنوب ایتالیا

تاریخ انتشار : 22 تیر 1396کد مطلب : 52853زمان مطالعه : 2 دقیقه
آناهیتا نعمتی صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر حضور فیلم جاودانگی در جشنواره ایتالیا به روز کرد.

فیلم جاودانگی در جشنواره جنوب ایتالیا

آناهیتا نعمتی بازیگر فیلم جاودانگی ساخته مهدی فرد قادری و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی با انتشار پستی از حضور این فیلم در جشنواره جنوب ایتالیا صفحه اینستاگرامش را به روز کرد.

آناهیتا نعمتی با انتشار این عکس نوشت:

جاودانگی

آنا نعمتی در فیلم جاودانگی

فیلم سینمایی جاودانگی به کارگردانی مهدی فرد قادری و تهیه کنندگی جواد نوروز بیگی به بخش مسابقه جشنواره لونیکا ایتالیا راه پیدا کرد.

سکانس 145 دقیقه ای جاودانگی که اخیرا موفق دریافت جایزه بهترین فیلم جشنواره ایسچیا ایتالیا شده است در جدیدترین حضور بین المللی اش در بخش مسابقه مهمترین جشنواره جنوب ایتالیا با عنوان «لوکانیا» به نمایش در خواهد آمد.

اولین فیلم سینمایی مهدی فرد قادری به حساب می آید که تاکنون در جشنواره های رم ایتالیا، مونیخ آلمان، ترانسیلوانیا رومانی، تک پلان کرواسی، هانوی ویتنام و جوگجا اندونزی به نمایش در آمده است.

تمام اتفاقات فیلم سینمایی جاودانگی در شبی بارانی در قطار رُخ می دهد و به قصه زندگی شش خانواده در واگن های مختلف قطار می پردازد که با جا به جایی زمان روایت می شود و بازیگرانی چون آنا نعمتی، فقیهه سلطانی، علیرضا استادی، مارال فرجاد، سودابه بیضایی، اتابک نادری، رویا فلاحی و... در آن به ایفای نقش پرداختند.

گفتنی است، عرضه و پخش بین المللی فیلم جاودانگی به عهده محمد اطبایی «مستقل های ایرانی» است و اخیرا موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم جشنواره «ایسچیا» ایتالیا شده است.

داستان و بازیگران فیلم جاودانگی:

آنا نعمتی ، فقیه سلطانی، علیرضا استادی، مارال فرجاد، سودابه بیضایی، اتابک نادری، میثاق زارع، رویا فلاحی، امیرحسین شریعتمداری، علی ابدالی، آرمان آریانسب، مهسا کامیابی، فرزاد صبارو، یاسرجعفری، سهیل برخورداری، بیتا عالمی، امید شاه مرادی، محمدرضا برادران، امید منصور فلاح، عسل رمضانی و منوچهر علیپور و دنیامستعلمی از جمله بازیگران اصلی فیلم سینمایی جاودانگی هستند.

جاودانگی

آناهیتا نعمتی در فیلم جاودانگی

این فیلم به قصه زندگی شش خانواده در قطار، در شبی بارانی می پردازد، که این قصه ها با جابه جایی زمان روایت می شود.

درخشش فیلم جاودانگی در جشنواره جنوب ایتالیا

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی