جناب خان و محمد بحرانی

یک قاچ خوشمزه از خندوانه ویژه جام جهانی 2018 !

تاریخ انتشار : 27 خرداد 1397کد مطلب : 69048زمان مطالعه : 2 دقیقه
تیم خندوانه برنامه ویژه ای به مناسبت جام جهانی 2018 روسیه با عنوان قاچ درنظر گرفته اند که با حضور همه عوامل خندوانه در شبکه نسیم روی آنتن میرود.

برنامه جدید اهالی خندوانه ویژه جام جهانی

تیم سازنده برنامه خندوانه با آغاز رقابت های جام جهانی فوتبال 2018 روسیه برنامه ویژه ای برای این رقابت مهم جهانی در نظر گرفته است . برنامه جدیدی که با حضور همه عوامل خندوانه ویژه جام جهانی روی آنتن شبکه نسیم میرود قاچ نام دارد.

صفحه رسمی برنامه خندوانه با انتشار پستی درباره این برنامه خندوانه ویژه جام جهانی توضیح داد.

برنامه خندوانه ویژه جام جهانی 2018 روسیه

خندوانه ویژه جام جهانی

قاچ برنامه جدید تیم خندوانه ویژه جام جهانی

صفحه رسمی برنامه خندوانه با انتشار پستی در اینستاگرام نوشت :قاچ؛ برنامه جدید تیم خندوانه ویژه جام جهانیه و شنبه تا سه شنبه ساعت 10 روی آنتن شبکه نسیم میره.

یک قاچ از خندوانه قراره اتفاقات جذابی داشته باشه و همه عوامل خندوانه در اون حضور دارن. کلی اتفاقات فوتبالی خنده دار هم براتون داریم....

تکرار:30 دقیقه بامداد، 10 صبح و 16 از شبکه نسیم

رامبد جوان

 برنامه جدید تیم خندوانه و رامبد جوان ویژه جام جهانی

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان پنجمین فصل خود را با حضور جناب خان روی آنتن برد و جذابیتی که در فصل گذشته از این برنامه گرفته شده بود دوباره به خندوانه بازگشت.

ارژنگ امیرفضلی

ارژنگ امیرفضلی عضو جدید خانواده خندوانه 

ارژنگ امیرفضلی شخصیت دیگری است که در فصل پنجم خندوانه همراه رامبد جوان شده است و این برنامه از چهارشنبه تا جمعه ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم میرود.

مهران مدیری

برنامه جذاب خندوانه با حضور مهران مدیری 

تابحال شخصیت های هنری و ورزشی زیادی مهمان برنامه خندوانه شده اند که از میان آنها میتوان به مهران مدیری مجری برنامه دورهمی که شب عید سعید فطر مهمان برنامه خندوانه شد اشاره کرد.

برنامه جدید تیم خندوانه ویژه جام جهانی روسیه!

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی