کمال تبریزی

شرایط عجیب برای پخش سریال سرزمین مادری!

تاریخ انتشار : 25 مهر 1396کد مطلب : 58251تعداد نظرات : 1 نظر
سریال سرزمین مادری با گذشت دو هفته از زمان اعلامی برای پخش هنوز روی آنتن نرفته است و این روزها از سوی شورای بازبینی شرایط عجیب و غریبی برای اجازه پخش این سریال به گوش میخورد.

کارگردان سرزمین مادری باید از مردم عذرخواهی کند

سریال سرزمین مادری ، سریال پرماجرایی که بعد از پخش چند قسمت از آن با ایجاد سوء تفاهم هایی دیگر روی آنتن نرفت ، قرار بود که از 14 مهرماه از شبکه سه سیما پخش شود اما اعلام شد پخش این سریال با یک هفته تاخیر یعنی 21 مهر ماه صورت میگیرد اما هفته گذشته نیز این سریال پخش نشد.

شروط عجیب شورای بازبینی برای پخش سرزمین مادری

در شرایطی که گفته می شد «سرزمین کهن» با نام جدید «سرزمین مادری» به زودی از شبکه سه سیما پخش خواهد شد، این مجموعه تلویزیونی نه تنها همچنان نتوانسته مجددا روی آنتن برود که حتی شورای علمی بازبینی این سریال هم که قرار بود در برداشته شدن موانع پیش پای این سریال به یاری تلویزیون آید، در نامه ای به رئیس صداوسیما مخالفت رسمی خود را با پخش این سریال اعلام کرده است. همچنین گفته می شود در این نامه از مصاحبه های کمال تبریزی انتقاد و توصیه شده که او هرچه سریع تر در یکی از شبکه های تلویزیون عذرخواهی کند.

 سرزمین مادری

سرزمین مادری با بازی شبنم قلی خانی و شهاب حسینی

تابناک در این مورد نوشته که شورای بازبینی سریال «سرزمین مادری» در نامه اش خطاب به رئیس سازمان صداوسیما «مصاحبه های غیرکارشناسانه برخی از مدیران و همچنین کارگردان سریال مذکور» را دردسرساز نامیده و در ادامه تأکید کرده که واجب است کارگردان «سرزمین مادری» هرچه زودتر مراتب عذرخواهی خود را نسبت به مسائل پیش آمده ابراز کند.

این نامه در ٩ بند نه تنها پیشنهاد کرده که «به منظور ایجاد باور به حسن نیت و تفاهم و همدلی هر چه بیشتر» نام سریال به «شکوه ماندگار» تغییر کند، بلکه این نامه موارد شگفت انگیزی چون پیشنهاد دیالوگ و سکانس های جدید را نیز شامل است.

شرایط عجیب برای پخش سریال سرزمین مادری!

2.54
این مطلب مفید بود ؟22
برگرفته از روزنامه شهروند / م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
علی امامی1396-07-27
سلام چرا عجیبه وقتی که به قوم اصیل ایران توهین شد عجیب نبود الان عذرخواهی عجیب شده
53
وبگردی