مهمان خندوانه

سوپرایز مهمان خندوانه با کیک تولد + تصاویر

تاریخ انتشار : 22 آذر 1397کد مطلب : 23267زمان مطالعه : 2 دقیقه
برنامه خندوانه شب گذشته 21 آذرماه 1397 با حضور حمیدرضا شعبانی خواننده اُپرا به عنوان مهمان برنامه ، محمد معتضدی کمدین خندوانه و جناب خان روی آنتن شبکه نسیم رفت.

حمیدرضا شعبانی استاد صدا مهمان خندوانه شد

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 21 آذرماه 1397 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در این برنامه که با حضور جناب خان و ارژنگ امیرفضلی نماینده مردم اجرا شد میزبان یک کمدین و یک خواننده اُپرا بود.

چه کسانی مهمان خندوانه در برنامه شب گذشته بودند

در بخش های ابتدایی برنامه محمد معتضدی کمدین مسابقه خنداننده شو به استودیوی خندوانه آمد و با اجرای استندآپ کمدی شبی متفاوت را برای مخاطبان خندوانه رقم زد.

محمد معتضدی

محمد معتضدی کمدین برنامه خندوانه

حمیدرضا شعبانی خواننده اپرا و استاد پرورش صدا و صداسازی مهمان اصلی برنامه خندوانه بود که در این برنامه با آموزش صداسازی سالم و خوانندگی همراه مخاطبان خندوانه بود.

رامبد جوان از مهمان خندوانه درباره تحصیلاتش پرسید که گفت :تحصیلات من خوانندگی اُپرا است که در ایتالیا آن را خوانده ام و شاید جالب باشد که بدانید من یک شب را در کلبه ای که در کارتون بچه های کوه های آلپ نشان میداد سپری کرده ام و در ادامه درباره صدای سالم و تولید آن صحبت کرد.

در این بخش از برنامه حمیدرضا شعبانی با تصویرسازی لحظات خوبی را برای تماشاچیان خندوانه رقم زد.

حمیدرضا شعبانی

حمیدرضا شعبانی خواننده اُپرا مهمان برنامه خندوانه

مجری خندوانه از مهمان این برنامه درباره روزهای قبل از سفرش به ایتالیا پرسید که در این باره گفت :من زمانی که ایران بودم 7 ، 8 سال کارمند بانک بودم و این حرفه پدر و مادرم بود اما از همان ابتدا به موسیقی علاقه مند بودم و با توصیه های خاله ام به سراغ موسیقی اُپرا رفتم و به ایتالیا سفر کردم و آنجا امتحان دادم و قبول شدم.

در این بخش از برنامه حمیدرضا شعبانی تمرین هایی را با تماشاچیان داخل استودیو برای صداسازی بهتر انجام داد تا به آنها تولید صدای سالم را آموزش بدهد.

شوخی های جناب خان با مهمان خندوانه

جناب خان به برنامه خندوانه اضافه شد و با تیپ خاصی که زده بود همه را غافلگیر کرد. ایتالیایی صحبت کردم جناب خان و خاطراتی که از سفرش به ایتالیا روایت میکرد برای بسیاری از مخاطبان خندوانه جالب بود.

حمیدرضا شعبانی

حمیدرضا شعبانی خواننده اُپرا و جناب خان

حمیدرضا شعبانی درباره آموزش اُپرا در ایران گفت :اُپرا در ایران به صورت جدی تدریس نمیشود و باید شرایطی را فراهم کنیم که افرادی که علاقه مند به آن هستند بتوانند به خوبی آموزش ببینند و از سویی دیگر خواننده های اُپرا باید دوره بازیگری تئاتر را هم گذرانده باشند و بازیگری را بلد باشند.

حمیدرضا شعبانی

حمیدرضا شعبانی خواننده اُپرا و رامبد جوان در خندوانه

در این بخش از برنامه مهمان خندوانه با کیک تولدی که جناب خان و رامبد جوان برایش تدارک دیده بودند حسابی غافلگیر شد و از جناب خان برای این اتفاق تشکر کرد و کتاب هایی را به رامبد جوان و جناب خان هدیه داد و از خندوانه ای ها خداحافظی کرد.

سوپرایز مهمان خندوانه با کیک تولد + تصاویر

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی