نازنین فراهانی

زمان پخش سریال ملکاوان از شبکه آی فیلم

تاریخ انتشار : 21 دی 1398کد مطلب : 25418زمان مطالعه : 2 دقیقه
ملکاوان دومین سریال شبکه آی فیلم است که از فردا 22 دی ماه روی آنتن این شبکه میرود.

سریال ملکاوان به زودی روی آنتن شبکه آی فیلم

همه مخاطبان تلویزیون شبکه آی فیلم را با پخش سریال های تکراری می شناسند اما این شبکه در دومین تجربه سریال سازی با سریال ملکاوان مهمان خانه های مخاطبان میشود. ملکاوان به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی محمد مصری پور از فردا یکشنبه 22 دی ماه روی آنتن شبکه آی فیلم میرود.

رضا مولایی

بیننده های شبکه آی فیلم از فردا ، هر شب ساعت 22 میتوانند به تماشای سریال ملکاوان بنشینند و تکرار این سریال را ساعت 06:00 صبح و 14:00 روز بعد تماشا کنند.

رضا مولایی و کمند امیرسلیمانی

یادآوری اولین سریال شبکه آی فیلم بود که توانست با استقبال خوبی از سوی بیننده های این شبکه مواجه شود و دومین تجربه سریال سازی این شبکه در ژانر معمایی است.

بازیگران سریال ملکاوان

محمد معتمدی خواننده جوان کشورمان تیتراژ سریال ملکاوان را خوانده است.

داریوش فرهنگ

داستان سریال ملکاوان :

سریال ملکاوان روایتگر داستان زندگی زنی است که همسرش در خارج از کشور خودکشی کرده و این ماجرا و یافتن علت خودکشی پای نهادهای امنیتی را به میان میکشد و ماجراهایی را در این سریال رقم میزند که....

نازنین فراهانی

بازیگران سریال ملکاوان عبارتند از :

داریوش فرهنگ، نازنین فراهانی، رضا مولایی، امین زندگانی، فریبا متخصص، پانته آ سیروس، کمند امیرسلیمانی، آسو پاشاپور، پرویز فلاحی پور، سعید امیرسلیمانی، علی سلیمانی، حسن اسدی، افسانه ناصری، غزال نظر، حمید شریف زاده، معصومه آقاجانی، صفا آقاجانی، بهزاد داوری ، میثاق زارع و... در سریال ملکاوان ایفای نقش کرده اند.

امین زندگانی

سریال 30 قسمتی ملکاوان برای پخش در زمستان امسال آماده شد و این دومین سریال شبکه آی فیلم بعد از یادآوری است که در ژانر وحشت و معمایی مهمان این شبکه میشود.

سریال ملکاوان از 22 دی روی آنتن شبکه آی فیلم+داستان و بازیگران

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی