سریال آرماندو
تدوین سریال آرماندو ساخته احسان عبدی پور با بازی مرجانه گلچین و سحر ولدبیگی آغاز شد و قرار است این سریال در نوروز 97 از تلویزیون پخش شود.

سریال آرماندو نوروز 97 روی آنتن تلویزیون

سریال آرماندو با بازی مرجانه گلچین و حمیدرضا آذرنگ از گزینه های اصلی تلویزیون برای پخش در نوروز 97 است که این روزها در حال سپری کردن مراحل تدوین است تا به پخش در نوروز امسال برسد.

تصویربرداری سریال آرماندو به کارگردانی احسان عبدی پور و تهیه کنندگی ایرج محمدی اواسط مرداد در شهرک سینمایی غزالی به پایان رسید.

آهنگساز شیار 143 آهنگساز سریال آرماندو شد

مسعود سخاوت دوست آهنگساز فیلم «شیار 143»، «گلوگاه» و «بدورود بغداد» این بار آهنگسازی سریال آرماندو را عهده دار شده است. تاکنون 8 قسمت از این سریال توسط امین عابدی تدوین شده است و این سریال یکی از گزینه های پخش در نوروز سال 97 است.

 سریال آرماندو

سحر ولدبیگی در سریال آرماندو

همچنین قرار است تا چند بازیگر این سریال که در نقش هنرورها مقابل دوربین عبدی پور رفته اند، در یک سریال دیگر نیز همین نقش ها را بازی کنند. در «آرماندو» مرجانه گلچین، حمیدرضا آذرنگ، سحر ولدبیگی و علی استادی در نقش هنرور قرار گرفته اند و در حال حاضر گروه تولید مشغول رایزنی با یکی از سریال های در حال تولید هستند تا در هفته پایانی تولید این اتفاق بیفتد.

در خلاصه داستان سریال آرماندو آمده است:داستان این سریال پسر خوش دل و مهربانی است که تلاش می کند مشکلات خواهر و فرزندان خواهرش را برطرف کند، او در این مسیر درگیر موقعیت هایی جذاب و نفس گیر می شود...

علی مسعودی در سریال آرماندو

علی مسعودی در سریال آرماندو

حمیدرضا آذرنگ و مرجانه گلچین در این سریال نقش یک خواهر و برادر را با نام های آرمان و صاب جان، عبدالرزاقی نقش مهتاب ایفا می کنند.

حمیدرضا آذرنگ، مرجانه گلچین، الیکا عبدالرزاقی، علیرضا استادی، علی مسعودی، سحر ولدبیگی، علی اوجی، فریبا طالبی، مجید پتکی، شهربانو موسوی، علی اوجی از بازیگران این سریال هستند.

از دیگر عوامل این سریال می توان به:نویسنده ها عباس نعمتی، حمید طاهری، صادق خوشحال، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان سیامک مردانه، طراح گریم محسن دارسنج، دستیار دوم کارگردان:جواد گنجی، منشی صحنه :گل کوشانمدیر تصویربرداری علیرضا رجایی مقدم، طراح صحنه سهیلی میرسپاسی، مدیر صدابرداری محمد شیوندی، طراح لباس سیما بابایی، مدیر تدارکات مجتبی زندیه، مدیر تولید اصلان مرتضی، عکاس هلیا رضایی و ... اشاره کرد.

آغاز تدوین سریال آرماندو برای پخش در نوروز 97+تصاویر

51
این مطلب مفید بود ؟10
وبگردی