محمدرضا هدایتی

محمدرضا هدایتی در سریال سلمان فارسی

تاریخ انتشار : 25 فروردین 1399کد مطلب : 8090زمان مطالعه : 1 دقیقه
اولین عکس از گریم متفاوت محمدرضا هدایتی در سریال سلمان فارسی به کارگردانی داوود میرباقری منتشر شد.

گریم متفاوت محمدرضا هدایتی در سریال سلمان فارسی

سریال سلمان فارسی به کارگردانی داوود میرباقری و تهیه کنندگی حسین طاهری اوایل بهمن ماه در جزیره قشم کلید خورد و تصویربرداری بخش های مربوط به بیزانس این سریال تا اواخر اسفندماه ادامه داشت.

بعد از چند ماه تصویربرداری سریال سلمان فارسی به تازگی تصویری از گریم متفاوت محمدرضا هدایتی در این سریال رونمایی شد.

انتشار تصاویری از گریم محمدرضا هدایتی در سریال سلمان فارسی

داوود میرباقری کارگردان سرشناس سینما و تلویزیون ساخت سریال سلمان فارسی را برعهده گرفت و این روزها با این پروژه عظیم و زمان بر مشغول است.

محمدرضا هدایتی

محمدرضا هدایتی یکی از بازیگرانی است که در روزهای ابتدایی کار به این سریال پیوست و در کنار بازیگران سرشناس این سریال به ایفای نقش می پردازد.

محمدرضا هدایتی

فرهاد اصلانی، علی دهکردی، علیرضا شجاع نوری و محمدرضا هدایتی بازیگران اصلی این سریال هستند که در کنار بازیگرانی از دیگر کشورها در سریال سلمان فارسی بازی میکنند.

 سریال سلمان فارسی

سریال سلمان فارسی سه دوره از زندگی شخصیت اصلی قصه این سریال یعنی سلمان فارسی را روایت میکند و علیرضا شجاع نوری بازیگر نقش اصلی این سریال و ایفاگر نقش میانسالی و کهنسالی سلمان است که طبق پیش بینی ها ساخت این سریال به زمانی حدود 5 سال نیاز دارد.

داوود میرباقری

داوود میرباقری ساخت سریال های تاریخی و مذهبی چون معصومیت از دست رفته، مختارنامه،مسافر ری و امام علی را در کارنامه هنری اش دارد و به نظر میرسد با ساخت سریال سلمان فارسی به دنبال خلق اثر ماندگار دیگری است.

رونمایی از گریم محمدرضا هدایتی در سریال سلمان فارسی

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی