بهنام بانی

بهنام بانی چهره موسیقی سال 96 شد +عکس

تاریخ انتشار : 15 اسفند 1396کد مطلب : 65361زمان مطالعه : 2 دقیقه
بهنام بانی در نظرسنجی برنامه حالا خورشید با اختلاف زیاد از دیگر خواننده های کشورمان ، به عنوان پدیده موسیقی سال 96 انتخاب شد.

بهنام بانی چهره سال 96 موسیقی ایران شد

بهنام بانی خواننده جوان و پرطرفدار موسیقی پاپ کشورمان در سال 96 به شهرت و محبوبیت خاصی رسید و توانست نظر مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برنامه حالا خورشید در یک اتفاق جالب نظرسنجی بین چهره های موسیقی سال برگزار کرد و بهنام بانی در این نظرسنجی توانست با دریافت بالاترین رای به عنوان چهره موسیقی سال 96 انتخاب شود.

بهنام بانی با اختلاف زیاد چهره موسیقی سال شد

عوامل برنامه حالا خورشید با انتخاب منتقدین و بهترین های دنیای موسیقی 8 چهره دنیای موسیقی را انتخاب کردند و به رای گیری گذاشتند تا چهره موسیقی سال را از بین آنها و با رای مخاطبان حالا خورشید انتخاب کنند.

در بین این 8 چهره موسیقی کشورمان نام بهنام بانی ، محسن چاوشی ، علی زند وکیلی ، همایون شجریان ، علیرضا عصار ، حامد همایون ، حمید هیراد و مهدی یراحی دیده میشود.

بهنام بانی

بهنام بانی چهره موسیقی سال 96

در این نظرسنجی بهنام بانی خواننده جوان موسیقی کشورمان توانست با اختلاف زیاد آراء به عنوان پدیده موسیقی سال 96 انتخاب شود.

در این نظرسنجی بهنام بانی با 28.2 % آراء نفر اول شد و حمید هیراد با 15.6 % توانست نفر دوم این رقابت باشد. نفرات بعدی این نظرسنجی به ترتیب زیر است :همایون شجریان با 14.5 % آرا نفر سوم ، حامد همایون با 13.2 % آرا نفر چهارم ، محسن چاوشی با 9.3 % آرا نفر پنجم ، علی زندوکیلی با 3.6 % آرا نفر ششم ، علیرضا عصار با 1.9 % آرا نفر هفتم و مهدی یراحی با 1.7 % آرا نفر هشتم شد.

بهنام بانی

بهنام بانی در نظرسنجی حالا خورشید چهره موسیقی سال 96 شد

بهنام بانی در 8 سالگی قاری قرآن در صف مدرسه بود و از همان بچگی آرزوی خوانندگی و کنسرت را در سر داشت. دوران دانشجویی خود را در رشتهٔ مهندسی عمران در سال 84 در شاهرود آغاز کرد و از همان هنگام در زمینهٔ موسیقی فعالیت می کرد .

بهنام بانی

بهنام بانی خواننده موسیقی پاپ کشورمان

بهنام بانی در 10 سالگی نزد پدرش تمرینات موسیقی را شروع کرد سپس در دوران نوجوانی بصورت حرفه ای نزد استادان موسیقی مانند محمد نوری به آموزش پرداخت. بهنام بانی در ادامه از سن 19 سالگی از سال 1385 همزمان با دوران دانشجویی خود با گروه موسیقی روژان آشنا شد و با آنها همکاری کرد که در این گروه مهدی یغمایی نیز حضور داشت.

بهنام بانی

بهنام بانی در سال 96 پدیده موسیقی شناخته شد

بهنام بانی در مرداد ماه 1395 با قطعه علاقه خاص با آهنگسازی حامد برادران به شهرت رسید.

بهنام بانی چهره موسیقی سال 96 شد +عکس

3.315
این مطلب مفید بود ؟105
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : بهنام بانی
وبگردی