محمود پاک نیت

زمان پخش سریال به رنگ خاک در شبکه یک+ عکس

تاریخ انتشار : 4 آبان 1398کد مطلب : 75291زمان مطالعه : 1 دقیقه
به رنگ خاک به کارگردانی حسن لفافیان با بازی محمود پاک نیت ،برزو ارجمند و پوریا پورسرخ سریال جدید شبکه یک سیما است که به زودی روی آنتن این شبکه میرود.

سریال به رنگ خاک روی آنتن شبکه یک

سریال به رنگ خاک به کارگردانی حسن لفافیان و تهیه کنندگی سعید بشیری در کنداکتور پخش شبکه یک قرار گرفت و با مشخص شدن زمان دقیق پخش، تیزر این سریال روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

به رنگ خاک با بازی بازیگران سرشناس از جمعه 10 آبان ساعت 22:15 در شبکه یک سیما روی آنتن میرود.

داستان ، بازیگران و تصاویر سریال به رنگ خاک

در خلاصه داستان سریال به رنگ خاک آمده است:مهرداد که در جزیره هرمز به کار آموزش غواصی مشغول است دلباخته دختر ناخدا جمات شده است و این درحالی است که ناخدا مخالف جدی این ازدواج است. از سوی دیگر یک تیم خلافکار به شدت به دنبال پیدا کردن مهرداد هستند و او نیز هر روز برای یافتن شیئی قدیمی زیر آب رفته و غواصی می کند.

محمود پاک نیت و فرشته سرابندی

بازیگران سریال به رنگ خاک عبارتند از :برزو ارجمند، پوریا پورسرخ، محمود پاک نیت، بیتا سحرخیز، علیرضا استادی، فرشته سرابندی، سیاوش طهمورث، محمد متوسلانی، مهدی صبائی، سپند امیرسلیمانی، زهرا سعیدی، عزت الله مهرآوران ، یوسف بختیاری، هستی فرهی، مجید سعیدی، حسین سلیمانی، امیر کاظمی، لیلی فرهاد پور، سمیرا حسینی، سامان دارابی، فریدون برزین، هادی معصومی، محمدعلی سلیمان تاش، فریبا امینیان، ابوالفضل همراه، مریم خدا رحمی، آرمین ترکمندی ،اتابک نادری، نگین غفاری ،عرفان برزین و ... اشاره کرد.

یوسف بختیاری

به رنگ خاک با نام قبلی دردانه های خلیج فارس در جنوب کشور و در جزیره هایی چون هنگام، هرمز، لارک، قشم و ابوموسی تصویربرداری شد.

سیاوش طهمورث و هستی فرحی

برزو ارجمند

فرشته سرابندی و بیتا سحرخیز

پوریا پورسرخ

اتابک نادری و نگین غفاری

زمان پخش سریال به رنگ خاک در شبکه یک+ عکس

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : عکاس:مجید محبوبی راد / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی