کریم انصاری فرد

کریم انصاری فرد یک قدم به جدایی از المپیاکوس نزدیک تر شد

تاریخ انتشار : 19 تیر 1397کد مطلب : 69775زمان مطالعه : 2 دقیقه
باشگاه بشیکتاش به طور جدی خواهان جذب کریم انصاری فرد مهاجم تیم ملی ایران در المپیاکوس است.

احتمال فروش کریم انصاری فرد افزایش یافت

پس از اتمام جام جهانی 2018 روسیه در روزهای اخیر خبر پیشنهاد رسمی باشگاه بشیکتاش ترکیه به المپیاکوس برای خرید کریم انصاری فرد، مهاجم این تیم منتشر شد، اکنون با عقد قرارداد دانیل پودنسه، مهاجم فصل گذشته باشگاه اسپورتینگ لیسبون با تیم المپیاکوس یونان ،این تیم 6 بازیکن در خط حمله خود دارد و به احتمال زیاد مهاجم ایرانی خود را واگذار خواهد کرد.

کریم انصاری فرد  

 رقم درخواستی المپیاکوس برای فروش کریم انصاری فرد

گفتنی است باشگاه المپیاکوس علاوه بر تیم ترکیه ای پیشنهادهایی از تیم های آلمانی، هلندی نیز برای انتقال کریم انصاری فرد دارد و طبق اخبار منتشر شده از سایت خبری المپیاکوس یونان در روز های آتی شاید تصمیم نهایی درباره ملی پوش ایرانی گرفته شود شود.

کریم انصاری فرد که تا سال 2020 میلادی با باشگاه المپیاکوس یونان قرارداد دارد با توجه به اینکه دستمزدی معادل سالیانه 400 هزار یورو در تیم المپیاکوس دارد ،در تیم بشیکتاش دستمزد یک میلیون یورویی دریافت خواهد کردو قیمت فروش ملی پوش ایرانی 10 میلیون یورو تعیین شده است.

کریم انصاری فرد

پیشنهاد رسمی باشگاه بشیکتاش به کریم انصاری فرد

احتمال تغییر سفر کریم انصاری فرد در برنامه اردوی المپیاکوس

تیم المپیاکوس در حالی دومین اردوی تابستانی خود را در بلژیک برپا می کند که احتمال تغییر در سفر دو ملی پوش ایرانی این تیم وجود دارد. به نقل از سایت خبری باشگاه المپیاکوس، تیم فوتبال این باشگاه از روز جمعه هفته جاری در بلژیک دومین اردوی خارجی خود را پس از اتریش برپا می کند و چهار بازی تدارکاتی نیز پیش رو خواهد داشت.

در این میان کریم انصاری فرد و احسان حاج صفی، ملی پوشان ایرانی تیم المپیاکوس که در مرخصی به خاطر حضور در جام جهانی 2018 روسیه به سر می برند یکشنبه آینده باید راهی بلژیک شوند تا در اردوی المپیاکوس حضور یابند.

کریم انصاری فرد

امکان تغییر سفر کریم انصاری فرد در اردوی المپیاکوس

سایت خبری باشگاه المپیاکوس با انتشار این مطلب آورده است:«پدور مارتینس، سرمربی پرتغالی المپیاکوس هر دو ملی پوش ایرانی را به اردوی بلژیک فراخوانده است، اما احتمال تغییر در سفر آنها وجود دارد. اگر پیشنهادی به صورت مستقیم برای انصاری فرد یا احسان حاج صفی وجود داشته باشد و با توجه به مذاکره سران باشگاه برنامه سفر آنها به بلژیک تغییر خواهد کرد»

10 میلیون یورو قیمت فروش کریم انصاری فرد

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از باشگاه خبرنگاران/ برنامه نود/ ر
وبگردی