شاهرخ استخری
سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری در سالروز تولد همسرش برای اولین بار عکسش را به اشتراک گذاشت.

اولین عکس از همسر شاهرخ استخری منتشر شد

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری در سالروز تولد همسرش پستی را به اشتراک گذاشت و برای اولین بار عکسی از خانواده چهار نفره شان را در کنارهم منتشر کرد.

شاهرخ استخری یکی از بازیگرانی بود که تابحال هیچ عکسی از همسرش منتشر نشده بود و ماجرای منتشر نشدن عکس همسرش همواره با سوالات زیادی از سوی مخاطبان همراه بود.

انتشار اولین عکس از همسر شاهرخ استخری

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری صفحه ای جداگانه در اینستاگرام برای فرزندانش دارد که برای اولین بار در این صفحه عکسی از خودش را به اشتراک گذاشت.

همسر شاهرخ استخری

عکسی از همسر شاهرخ استخری در کنار دخترانشان

سپیده بزمی پور برای سالروز تولد همسرش شاهرخ استخری نوشت:

تولدت مبارک مرد من ... خدارو هزار مرتبه شکر که به دنیا اومدی تا یار و همدم من بشی و خیلی روزارو با هم پشت سر بذاریم ... چه خوب ... چه بد ... چه سخت ... چه اسون ... تو پستی بلندیهای زندگی هوای همو داشته باشیم ... دست و همو بگیریم ... یاد هم بندازیم که خدا اون بالا نشسته ... مگه میشه بنده ی خودشو فراموش کنه ... حتمااا حکمتی هست ... شک نکن ... بعد بازم تلاش کنیم ... تو بخشی از وجود منی ... من و تویی دیگه نیست ... شدیم ما ... ما و دو تا دختری که خدا سرمون منت گذاشت و بهمون هدیه داد ...

چقدر شکرش میکنم که شماهارو دارم ...چقدر پناه و نبات خوشبختن که تورو دارن ... تو قهرمان زندگیشونی و عشق زندگی من ... مرسی برای تمام زحمتایی که برای ما میکشی ... من میدونم ... میفهمم ... تو خیلی مهربونی ... شاید خیلیها اینو ندونن ... اما تو بنده ی خوب خدایی ... .

براتون با تمام وجودم بهترینای زندگی رو ارزو میکنم ... ارزو میکنم عشقتون همیشه تا اخر عمرتون پایدار باشه ... اگه هنوز پیداش نکردین اینو بدونین که به وقتش خدا بهترینشو براتون رقم میزنه ... اگه از عشقتون دلگیرین با هم حرف بزنید و بیشتر از این دلتنگی نکشید ... .

امیدوارم امشب صداتون به اون بالابالاهااااا برسه و دلتون غرق شادی و ارامش بشه ...ارزوهاتون دونه دونه براورده بشه ...تنتون سلامت باشه ...انتظارا هم تموم بشه و یه دنیا خوشحالی جاشو بگیره ...خدایا شکرت ...دوستون دارم مهربونای من ...

شاهرخ استخری و دخترش

عکسی از شاهرخ استخری و دخترش پناه

شاهرخ استخری بارها و بارها در گفتگوهایش به ماجرای منتشر نشدن عکس همسرش اشاره کرده بود و درباره این موضوع که همسرش علاقه ای به انتشار عکسش ندارد صحبت کرد که بعد از سالها بالاخره انتظار طرفداران این بازیگر به اتمام رسید و عکس همسر آقای بازیگر منتشر شد.

دختران شاهرخ استخری

پناه و نبات دو دختر شاهرخ استخری

شاهرخ استخری چند سالی است که ازدواج کرده است و دخترش پناه 17 مرداد 1392 متولد شد و نبات دومین فرزند آقای بازیگر 10 آبان 1397 در بلژیک متولد شد.

شاهرخ استخری و دخترانش

شاهرخ استخری و دخترانش پناه و نبات 

دختران شاهرخ استخری

جشن تولد 6 سالگی پناه دختر شاهرخ استخری

اولین عکس از سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری

4.3147
این مطلب مفید بود ؟12720
منبع : صفحه همسر شاهرخ استخری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی