وای فای
برای محافظت از وای فای و وایرلس خود از نفوذ دیگران و همچنین مدیریت وای فای می توانید از نرم افزار ارائه شده در سایت نمناک استفاده کنید.

شبکه وای فای خود را مدیریت کنید

امروزه برنامه های جاسوسی اطلاعات افزایش یافته اند که افراد سوء استفاده کننده در پی آن هستند تا بتوانند اطلاعات هر یک از ما را بدست بیاورند و سپس از آن سوء استفاده نمایند. یکی از زمینه هایی که آنها در طی دستیابی هستند، اطلاعات وای فای است که با برنامه های جانبی رمز آن را بدست می آورند و به آن متصل می شوند. با این وجود آنها می توانند از ترافیک ماهیانه وای فای ما بدون پرداخت هیچ هزینه ای و کند نمودن سرعت، استفاده نمایند که این به نحوی بسیار خوشایند نیست و ما فورا تصمیم به تغییر پسورد می کنیم. با این وجود آنها مجددا به اطلاعات ما دست پیدا خواهند نمود که نتیجه خوشایندی نخواهد داشت.

با این وجود ما قصد داریم در این برنامه از بخش تکنولوژی نمناک شما را با برنامه ای مناسب آشنا سازیم که با استفاده از آن نیازی به تغییر پسورد ندارید و می توانید تنها در طی چند کلیک ساده اتصال افراد مزاحم را با وای فای خود قطع کنید. همراه ما باشید.

چگونه دستگاه های متصل به وای فای را مدیریت کنیم؟

برای مدیریت دستگاه های متصل به وای فای ما تصمیم به معرفی برنامه ای داریم که با استفاده از آن می توانید تمام دستگاه هایی که به وای فای متصل هستند را مدیریت نمایید. نام این برنامه کاربردی " Who's On My WiFi " است که تنها با نصب آن می توانید تمام دستگاه هایی که به مودم وای فای شما متصل هستند را شناسایی و حذف کنید.

نرم افزار مدیریت وای فای
 
در قدم اول باید Who's On My WiFi را از اینجـــــــا دانلود و سپس نصب کنید. پس از نصب پنجره بالا برای شما باز خواهد شد که در وهله اول باید گزینه آبی رنگ سمت راست پنجره باز شده که" Scan Now " است را بفشارید تا برنامه دستگاه های متصل را شناسایی نماید. پس از شناسایی می توانید لیست دستگاه هایی که به مودم شما متصل هستند را مشاهده نمایید.
پس از شناسایی دستگاه ها، می توانید از گزینه remove برای حذف آنها استفاده کنید و جلوی ورود آنها را به مودم بگیرید.
لازم به ذکر است که این برنامه را می توانید در تمام نسخه های ویندوز نصب و استفاده نمایید و هیچ محدودیتی برای شما ایجاب نخواهد کرد و هر زمان که دستگاهی به وای فای شما متصل شود، به شما اطلاع خواهد داد تا شما در اسرع وقت دستگاه مد نظر را تایید و یا حذف کنید. موفق باشید.
 

نرم افزار محافظت از وای فای + دانلود

4.2864
این مطلب مفید بود ؟729135
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : وای فای
وبگردی