آتش سوزی کارخانه میهن

جزئیات حادثه آتش سوزی کارخانه میهن در اسلامشهر

تاریخ انتشار : 2 مهر 1399کد مطلب : 56381زمان مطالعه : 1 دقیقه
ملکی درباره جزئیات حادثه آتش سوزی کارخانه لبنیات میهن اسلامشهر توضیحاتی داد.

باشگاه خبرنگاران:جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اظهار کرد:در ساعت 18:59 شب گذشته یک مورد حادثه آتش سوزی گسترده از طرف سازمان آتش نشانی اسلامشهر به سامانه 125 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که سریعا 5 ایستگاه آتش نشانی به همراه چند دستگاه تانکر آب و ... به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود:محل حادثه یک کارخانه بزرگ لبنیاتی بود که در قسمتی از آن یک سوله 10 هزار متری با 2 طبقه به عنوان انبار وجود داشت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت:حدود 3 هزار متر از این انبار دچار حریق شده بود و 3 باب سوله دیگر نیز در مجاورت آن وجود داشت.

ملکی بیان کرد:آتش نشانان با تدابیر عملیاتی از وقوع حادثه شدیدتر جلوگیری کردند و در حال حاضر مدت زیادی است که آتش خاموش شده است.

وی افزود:2 ایستگاه از عوامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران و همکاران آتش نشانی اسلامشهر و ... در محل برای لکه گیری حضور دارند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت:خوشبختانه مورد مصدومیت نگران کننده نداشتیم و یک نفر از عوامل آتش نشانی اسلامشهر دچار مصدومیت جزئی شده بود که برای انجام کارهای درمانی به عوامل اورژانس تحویل داده شد.

ملکی بیان کرد:این حادثه خسارت مالی زیادی داشت و در حال حاضر نیرو ها مشغول لکه گیری و ایمن سازی محل هستند.

انتهای پیام/م

جزئیات حادثه آتش سوزی کارخانه میهن در اسلامشهر

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برچسب : آتش سوزی
وبگردی