تیم ملی فوتبال ایران

حجم ابهامات درباره تیم ملی فوتبال ایران زیاد است

تاریخ انتشار : 8 شهریور 1400کد مطلب : 67523زمان مطالعه : 2 دقیقه
مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به وضعیت نابسامان اردوی شاگردان دراگان اسکوچیچ گفت: وضعیت بی سابقه ای را پیرامون تیم ملی فوتبال شاهد هستیم که در حد فاجعه است.

امیر حاج رضایی با اشاره به بی اطلاعی از آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال ایران در آستانه بازی با سوریه در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی قطر گفت:تا به حال چنین شرایطی را در رسانه ها ندیده بودم. کمترین اطلاع رسانی درباره تیم ملی وجود دارد که فکر می کنم وظیفه فدراسیون است تا آگاهی را به قشر فوتبال دوست در کشور بدهد.

مربی پیشین تیم ملی ایران ادامه داد:من هرگز یک مربی و تیم را با مربی دیگری مقایسه نمی کنم. نمی خواهم بگویم دوران کارلوس کی روش شرایط طور دیگری بود و حالا چرا همه چیز متفاوت شده است اما می خواهم واقعاً بگویم ابهامات بسیار زیاد است و باید زنجیره های موفقیت برای یک تیم در فدراسیون از هر دقیقه باقیمانده تا بازی با سوریه استفاده کنند. حجم ابهامات درباره وضعیت تیم ملی زیاد است.

او درباره اردوی تیم ملی ایران با بازیکنان داخلی تصریح کرد:زمان تشکیل این اردو خیلی عجیب است. من کاری به نفرات دعوت شده ندارم و باید دید آنها در چند روز باقیمانده چه نقشی در ترکیب خواهند داشت اما فکر می کنم نیاز است توضیح دهیم که چرا تیم ملی چنین شرایطی را دارد.

به گزارش مهر:حاج رضایی درباره استخوان بندی تیم ملی ایران که با لژیونرها تشکیل می شود خاطرنشان کرد:بر هیچکس پوشیده نیست آنها باید باشند و تیم ملی را همراهی کنند اما حقیقت امر این است که فدراسیون فوتبال و کادر فنی تیم ملی باید از لحظه ورود آنها تا زمان پایان بازی برنامه داشته باشد. امیدوارم شرایط اتحاد در رختکن تیم ملی در چند روز باقیمانده ایجاد شود.

پیشکسوت فوتبال ایران افزود:چرا لیست نهایی تیم ملی ایران هنوز اعلام نشده است. طبیعی است که ملی پوشان تعیین شده اند و برای آنها بلیت بازگشت به تهران گرفته شده است پس چرا با اعلام آنها نگرانی ها را نمی کاهند.

وی درباره دیدار با سوریه تصریح کرد:آنها به قول معروف گربه سیاه تیم ملی هستند. هرگز بازی های ساده ای با این تیم نداشته ایم. سوریه همیشه ما را در تهران اذیت کرده است. کادر فنی و بازیکنان این تیم نیز خیلی بهتر از قبل هستند. واقعاً سخت ترین شرایط را برای بازی با این تیم برای خودمان ایجاد کرده ایم. راهی را پیش گرفته ایم که قطعاً دوباره ما را به دردسر می اندازد.

حاج رضایی در پایان خاطرنشان کرد:امیدوارم پنجشنبه روز خوش شانسی فوتبال ایران باشد. شرایط در تیم ملی فاجعه است و من واقعاً احساس خطر می کنم.

انتهای پیام/م

حجم ابهامات درباره تیم ملی فوتبال ایران زیاد است

52
این مطلب مفید بود ؟20
وبگردی