طرح ملی مسکن

فردا آخرین مهلت متقاضیان طرح ملی مسکن برای واریز آورده

تاریخ انتشار : 29 آذر 1399کد مطلب : 60415زمان مطالعه : 2 دقیقه
فردا 30 آذرماه آخرین مهلت متقاضیان طرح ملی مسکن برای واریز آوره اولیه 40 میلیون تومان است. معاون وزیر راه از حذف متقاضیان بدحساب این طرح خبر داده است.

فردا 30 آذرماه 99 آخرین مهلت متقاضیان طرح ملی مسکن برای واریز آورده اولیه حدود 40 میلیون تومانی است. در صورتیکه متقاضیان مذکور وجه اولیه را واریز نکنند از سامانه طرح ملی مسکن حذف شده و متقاضیان واجد شرایط رزرو جایگزین آنها خواهند شد.

چهارشنبه گذشته معاون وزیر راه با اشاره به فرصت 5 روزه متقاضیان طرح ملی مسکن برای واریز آورده اولیه به تسنیم گفته بود:متقاضیان انصرافی برای برداشت مبالغ واریزی به بانک مراجعه کنند.

محمود محمودزاده افزود:وزارت راه و شهرسازی تمرکز ویژه ای روی تعیین تکلیف متقاضیان طرح ملی مسکن دارد؛ در این راستا آن دسته از متقاضیان که به هر دلیلی نتوانسته اند آورده اولیه خود را واریز کنند تا پایان ماه جاری فرصت دارند نسبت به واریز مبلغ مذکور اقدام کنند.

وی ادامه داد:در غیر اینصورت این متقاضیان از پروژه های طرح ملی مسکن حذف و متقاضیان جدید جایگزین آنها می شوند.متقاضیانی که به هر دلیل پیامک واریز وجه را دریافت نکرده اند تا یکشنبه آینده برای این کار مهلت دارند.

معاون وزیر مسکن و ساختمان با یادآوری این که مبلغ واریز اولیه حدود 40 میلیون تومان است، گفت:متقاضیان طرح ملی مسکن انصرافی هم پس از فرصت 5 روزه می توانند به بانک مراجعه کرده و مبالغ واریزی خود را -کمتر از 40 میلیون تومان- برداشت کنند.

محمودزاده با تاکید بر این که طرح ملی مسکن برای متقاضیان موثر ساخته می شود، اظهار کرد:پروژه های این طرح بر اساس زمانبندی در حال ساخت است و با وجود محدودیت های ناشی از فصل سرد و شیوع ویروس کرونا، حداکثر توان برای ساخت و تکمیل این واحدها به کار گرفته شده است.

به گزارش تسنیم، اخیرا مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از عدم واریز آورده اولیه طرح لی مسکن توسط 58 درصد تهرانی ها خبر داده بود.

انتهای پیام/م

فردا آخرین مهلت متقاضیان طرح ملی مسکن برای واریز آورده

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : مسکن مهر
وبگردی
    not found