کتاب کنکور
در این مقاله به معرفی کتاب زبان جامع شهاب اناری انتشارات مبتکران می پردازیم.

کتاب زبان جامع کنکور شهاب اناری

یکی از درس های بسیار مهم در کنکور سراسری، زبان خارجه است. به همین علت تمامی مشاوران به دانش آموزان توصیه ی اکید دارند تا در کنار کتاب درسی از یک راهنمای ویژه نیز استفاده کنند. شاید وقتی در حال خواندن این مطلب هستید، شما هم به دنبال یک کتاب با کیفیت برای این درس باشید. باید بگوییم که در این مقاله قصد داریم در خصوص کتاب زبان جامع شهاب اناری صحبت کنیم. کتابی که نوشته شهاب اناری است و در آن به نکات بسیار قابل توجهی برای بهبود و افزایش سطح یادگیری زبان دانش آموزان به رشته تحریر درآمده است.

از جمله هدف هایی که برای کلیه کتاب های راهنمای زبان خارجه در نظر گرفته شده است، تقویت تست زنی با سرعت بالا بوده است که این ویژگی در کتاب زبان جامع شهاب اناری به وضوح قابل مشاهده است. آقای دکتر اناری که تحصیلاتی در سطح بین المللی دارند توانسته است در مدت کوتاهی پس از انتشار کتاب زبان مبتکران به محبوبیت خاصی برسند و این امر را مدیون کیفیت تدریس و آموزش مخصوص نکات درسی و همینطور کنکوری در نظر گرفته شده در کتابش است.

کتاب زبان جامع شهاب اناری دارای چه ویژگی هایی است

اولین ویژگی که می توان برای این کتاب راهنما و کنکوری در نظر گرفت، به روز بودن کامل آن است. در واقع کتاب زبان جامع مبتکران با آخرین تغییرات کتاب درسی همراه شده است که این موضوع در کمتر کتاب راهنمایی وجود دارد.

در وهله ی بعدی می توان کتاب زبان مبتکران را برای هر سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم خریداری کرد و دانش آموزان هر سه پایه بدون هیچ دغدغه ای می توانند کتاب مدنظرشان را تهیه کنند. از دیگر ویژگی های این کتاب، حجیم بودن آن است که تقریباً تعداد صفحات آن به 450 صفحه می رسد. البته بسیاری از دانش آموزان از این بابت نگران هستند و فکر می کنند که به موقع نمی توانند این کتاب راهنما را به اتمام برسانند اما باید در نظر داشته باشید؛

با توجه به اینکه زبان جامع مبتکران شهاب اناری یک کتاب راهنمای بسیار کامل است، این حجم از کتاب نه تنها قابل قبول است بلکه به طور حتم بعد از مطالعه ی آن با خود می گویید کاش تعداد مثال ها و سوالات مختلف آن بیشتر می بوده است. با این حال متذکر می شویم که همین مقدار راهنما که اعم از سوالات تستی و نکات کنکوری است، برای تمامی دانش آموزان در همه ی سطوح کفایت خواهد کرد.

دانش آموزانی که به یادگیری لغات اهمیت می دهند در جریان باشند که کتاب زبان جامع شهاب اناری با خود یک لغت نامه قطع جیبی هم دارد که براحتی می توانید آن را همراه خود به هر کجا که خواستید ببرید و در هر زمان که به آن نیاز داشتید، استفاده نمایید. لغاتی که در این کتاب کوچک آمده است لغات پر استفاده از زبان خارجه است که به و حتم می تواند بدردتان بخورد.

کتاب زبان جامه شهاب اناری چه بخش هایی دارد

طبیعتاً در کتابی مانند زبان خارجه بخش گرامر یکی از اصلی ترین مواردی است که هر دانش آموز باید به خوبی آن را یاد بگیرد. از این رو دکتر اناری در یکی از قسمت های این کتاب به گرامر و دستورهای مختلف زبان پرداخته است که هر کدام از آنها را سعی کرده است با راحت ترین روش ها به شما عزیزان یاد دهد. همانطور که می دانید گرامر زبان از پیچیدگی های خاص خودش برخوردار است و یادگیری آنها فقط با تدریس روان ممکن خواهد بود که مطمئن هستیم با مطالعه زبان مبتکران شهاب اناری به این مهم دست پیدا خواهید کرد.

از طرف دیگر بخش ریدینگ که در کتاب اصلی زبان هم آمده است به طور کامل توسط این استاد زبان در نظر گرفته شده است. روش های چگونگی پاسخ به سوالات ریدینگ یکی از مبحث های مهم کتاب زبان جامع مبتکران است که بعد از مطالعه آن انتظار داریم که به خوبی آن را درک و اجرا کنید.

لغات کتاب درسی که حتی بعضاً فراتر نیز در این کتاب راهنما آمده است، از دیگر قسمت های مهم کتاب محسوب می شود. این قسمت جدای آن کتاب قطع جیبی لغات است که در بالا به آن اشاره کردیم. این بخش مخصوص دانش آموزانی است که خود را در این بخش ضعیف می بینند.

در بخش انتهایی هر مبحث سوالات کنکوری نیز جای گرفته است که مسلماً از ارزش زیادی برای دانش آموزان برخوردار است. همانطور که گفتیم این کتاب برای دانش آموزان کنکوری در نظر گرفته شده است تا با مطالعه ی آن بتوانند راحت تر به سوالات تستی کنکوری پاسخ دهند.

لازم به ذکر است که بخش تست کنکوری به چندین قسمت تقسیم می شود که در ابتدا سوالات چهارگزینه ای سطح اول قرار گرفته است. در بخش بعدی به سوالات نوادگان شکسپیر خواهید رسید و در ادامه تست های کنکوری مروری طرح شده اند. در تست های سطح اول مفاهیم کتاب گنجانده شده اند تا به خوبی مطالب کتاب درسی برایتان قابل فهم شود و سوالات نوادگان شکسپیر نیز برای آن دسته از دانش آموزانی آورده شده است که در این مبحث قوی تر هستند. به طور کلی تمامی بخش های تست کنکور کتاب زبان جامع به یکدیگر مربوط بوده و کامل کننده یکدیگر هستند.

خرید کتاب زبان جامع شهاب اناری از کتاب کنکور

از جمله سایت هایی که کلیه راهنماهای درس های مختلف را برای فروش قرار داده است، سایت کتاب کنکور است که با توجه به اینکه در اکثر موارد برای فروش این گونه کتاب ها تخفیف های مناسبی را نیز در نظر گرفته است خریداران زیادی به این سایت مراجعه می کنند. در نظر بگیرید که کتاب زبان جامع شهاب اناری نیز جزو کتاب هایی محسوب می شود که در چند روز تمامی آن به فروش می رسد چرا که استفاده کنندگان این کتاب دانش آموزان دیگر را به خرید این کتاب تشویق می کنند.

لذا اگر شما هم قصد دارید یک کتاب بسیار مناسب برای افزایش سطح زبان خارجه داشته باشید، توصیه می کنیم که سری به سایت کتاب کنکور بزنید و در صورت نیاز اقدام به سفارش این کتاب کنید. گفتنی است که اگر هر گونه سوالی در خصوص چگونگی تهیه کتاب جامع زبان و یا چگونگی اعمال تخفیفات این کتاب را داشتید، می توانید با استفاده از شماره های موجود در سایت، با مشاوران فعال کتاب کنکور تماس حاصل کنید.

برای خرید کتاب کمک درسی از بانک کتاب کنکور اینجا کلیک کنید.

 

خرید کتاب زبان جامع شهاب اناری مبتکران

52
این مطلب مفید بود ؟20
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی