قفل الکترونیکی
قفل الکترونیکی درب روشی جدید برای ایمن سازی فضای داخلی یا راهی برای جایگزین کلید ها یا اضافه کردن قابلیت های اضافی مثل باز کردن قفل از راه دور و غیره است.

قفل الکترونیکی درب چیست و چگونه کار میکند؟

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که بعد از خروج از آپارتمان ذهن تان درگیر قفل بودن یا نبودن درب خانه تان می شود حتما مطلب زیر را مطالعه کنید.معمولا همه ما وقتی به درب خانه می رسیم اولین کاری که انجام می دهیم گشتن به دنبال کلید می باشد.

این قضیه در شرایط عادی چندان جالب نمی باشد چه رسد به زمانی که با دستان پر بخواهیم کلیدمان را از کیف یا جیب مان بیرون بیاوریم. این مشکل چند سالی می باشد که توسط قفل هوشمند رفع شده است اما به دلایلی نظیر تبلیغات ضعیف و شرایط نامساعد اقتصادی در کشورمان به درستی اطلاع رسانی نشده است.

قفل رمزدار درب آپارتمان راه حلی مناسب برای ورود بی دردسر به خانه

قفل رمزدار درب منزل تکنولوژی جدیدی است که به کاربران این فرصت را می دهد که بدون نیاز به کلید و تنها با استفاده از رمز عبور، ریموت و یا گوشی تلفن همراه خود اقدام به باز نمودن درب ضد سرقت، چوبی و یا حیاط کنند و به راحتی وارد منزل خود شوند.

قفل دیجیتال یا همان قفل هوشمند درب خانه اولین بار در کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار گرفت و چند سال قبل وارد کشورمان شد. اما به دلیل قیمت بالایی که داشت نتوانست جایگاه خوبی در میان افراد جامعه کسب کند و تنها قشر ثروتمند جامعه از آن استفاده می کردند.

به مرور و با احساس نیاز مردم به این وسیله، تولید کنندگان داخلی تصمیم به تولید قفل دیجیتالی درب ضد سرقت و چوبی نمودند و توانستند قیمت این محصول را به سطح پایین تری برسانند تا جایی که اکثر افراد جامعه بتوانند از آن استفاده کنند.

تولید قفل دیجیتال درب ضد سرقت در کشور

شرکت هوشمند کلید رمزدار کاسپین فعالیت خود را از سال 1395 تا کنون در زمینه تولید قفل هوشمند کلیتک آغاز نموده و تا کنون موفق به تولید سه نوع قفل دیجیتال ایرانی در مدل های رمزی، ریموتی و سیم کارتی گشته است.

محصولات این شرکت دارای آپشن های جالبی نظیر تبدیل مدل ها به یکدیگر و همچنین بهره مندی از ماتریس اطمینان می باشد. تبدیل مدل ها به یکدیگر به این معنی است که اگر کسی قفل دیجیتال رمزی کلیتک را خریداری کرده باشد و بعدا برای باز کردن درب خانه نیاز به استفاده از ریموت و یا تلفن همراه داشته باشد می تواند با تهیه ماژول های مورد نظر و اضافه کردن آنها روی قفل رمزدار خود مدل قبلی را ارتقا دهد و به مدل های بالاتر تبدیل کند.

همچنین در رابطه با ماتریس اطمینان هم می توان گفت که این شرکت موفق به دریافت گواهینامه ثبت اختراع در این زمینه شده است و به کاربران خود این فرصت را می دهد که حین وارد کردن رمز عبور بتوانند قبل و بعد از رمزشان بی نهایت رقم کاذب را روی صفحه کلید شماره گیری نمایند.

طوری که اگر کسی در محل حضور داشته باشد متوجه رمز عبور کاربر نشود. به طور مثال اگر رمز تعریف شده عددی مثل 435478 باشد کاربر می تواند عددی مثل 8594343547890093 را وارد کند.

قیمت قفل دیجیتال ایرانی در مقایسه با قیمت قفل الکترونیکی وارداتی

قفل دیجیتال ایرانی کلیتک جزو قفل دیجیتال ارزان به شمار می آید و تنها با پرداخت هزینه ای بین یک تا دو میلیون تومان می توان این محصول را خریداری و در کنار درب ضد سرقت ورودی آپارتمان نصب کرد.

در صورتی که قیمت قفل هوشمند خارجی به مراتب بالاتر از این برند داخلی می باشد و حتی در بعضی موارد کاربران باید هزینه ای بالغ بر 20 میلیون تومان برای خرید قفل دیجیتال وارداتی پرداخت نمایند. برای مشاهده قیمت قفل الکترونیکی درب آپارتمان روی آن کلیک کنید.

مقایسه خدمات پس از فروش قفل هوشمند ایرانی با سایر برندهای خارجی

متاسفانه به دلیل بالا رفتن قیمت ارز و همچنین نا به سامانی وضعیت اقتصادی کشور قطعات الکترونیکی مورد نیاز قفل های رمزدار به سختی وارد کشور می شوند و این قضیه برای واحدهایی که مشغول به فروش قفل دیجیتال وارداتی می باشند مشکلات زیادی ایجاد نموده است.

اگرچه همین مشکل شرکت تولید کننده قفل دیجیتال ایرانی را هم به دردسر انداخته اما به هر حال هر مجموعه تولیدی که قصد تولید محصولی را دارد در ابتدا قطعات مورد نیاز برای خدمات دهی به مشتری را ذخیره و بعد اقدام به فروش محصولات خود می نماید. بنابراین پیشنهاد می کنیم به دلیل مناسب تر بودن قیمت قفل دیجیتال ایرانی و خدمات دهی بهتر حتما از برند کلیتک استفاده نمایید.

نحوه عملکرد قفل رمزدار درب ضدسرقت

قفل هوشمند کلیتک از دو قسمت کدینگ و کنترلر تشکیل شده است که می توان آن ها را در کنار هر دری نصب کرد. معمولا این دستگاه روی دیوار و در کنار چارچوب نصب می شود. طوری که پنل کدینگ در کنار درب ورودی و پنل کنترلر پشت آن بر روی دیوار نصب می گردد.

این دو پنل توسط یک کابل 6 رشته به یکدیگر متصل می شوند. پنل کنترلر توسط برق شهر تغذیه می شود و خروجی آن که 12 ولت می باشد به قفل مقابل برقی درب ضد سرقت و چوبی متصل می گردد.

با هر بار فرمانی که کاربر از طریق رمز، ریموت و یا موبایل ارسال می کند این قفل دیجیتال یک بار به قفل لادری فرمان باز شدن صادر می کند. جهت آگاهی از قیمت و خرید قفل برقی درب ضد سرقت روی آن کلیک کنید تا وارد صفحه مربوطه شوید.

امیدواریم با خواندن این مقاله قفل موردنظر خود را انتخاب نمایید.

 

قفل الکترونیکی درب ورودی آپارتمان چیست؟

53
این مطلب مفید بود ؟30
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی