باکس گل

خرید آنلاین گل

کد مطلب : 77160زمان مطالعه : 4 دقیقه
گل زیباترین هدیه ای است که می توان به دیگران تقدیم کرد و بهترین وسیله برای انتقال احساسات قلبی و درونی می باشد.باخرید گل برای کسی که دوستش دارید میتوانید لحظه های قشنگی بسازید.

سفارش اینترنتی گل

ممکن است شما به هرعلتی اقدام به خرید آنلاین گل کنید. که این خرید آنلاین گل می تواند شامل تمامی انواع گل ها باشد، چه دسته گل های طبیعی و چه گیاهان و چه خرید  گل آپارتمانی. اگر می خواهید به تازگی وارد رابطه ای شوید و یا قرار عاشقانه ای دارید؛ می توانید با سفارش و خرید آنلاین گل، هدیه ای شیک و زیبا را به آسانی تهیه کنید. سفارش آنلاین گل، می تواند بهترین و ساده ترین هدیه برای ابراز احساسات و همچنین زیبایی باشد و حتی می توانید باخرید گل خواستگاری برای کسی که دوستش دارید لحظه های قشنگی بسازد. 

سفارش خریدآنلاین گل برای تمامی مناسبتها:

امروزه سفارش گل و خرید آنلاین گل، ساده ترین روش هدیه دادن برای مناسبت های مختلف است، که شما می توانید با خرید آنلاین گل از گل فروشی آنلاین، باتوجه به مناسبت مورد نظر خود مثل تولد، سالگرد ازدواج، تبریک،عیادت و ... سفارش گل داده و در کوتاه ترین زمان آن را تحویل بگیرید.

یکی از قابلیت های گل های طبیعی این است که می توانند هر شرایط و موقعیت زیبایی را، شیرین و دلچسب تر و هم چنین به یاد ماندنی تر کنند. شما زمانی که در یک اتاق معمولی، دسته گل طبیعی را نگهداری کنید، می توانید جوی سالم و شاداب را در محیط، تجربه کنید. محبوب ترین گل برای ابراز احساسات و هدیه گل رز به خصوص رز قرمز است.

که البته شما می توانید با خرید آنلاین گل، دسته گل های بسیار متنوع تری از یک دسته گل رز سفارش دهید. خرید گل می تواند شامل سفارش انواع گل مانند آلسترومریا، لیسیانتوس، آفتاب گردان و پیونی که محبوب ترین گل های فصلی اند، یا خرید آنلاین گل های چهار فصل مانند لیلیوم و میخک باشد.

خرید آنلاین گل

گل ها، زبان و پیام :

سمبل گرایی و اهمیت مفاهیم انواع گل ها، ریشه در خاور میانه دارد. در خاور میانه، گل هایی از جمله گل نیلوفر، مقدس تلقی می شدند، تا جایی که آثار هنری باقی مانده از گذشته نیز این قضیه را منعکس می کنند. از نماد های دیگر از آن دوران در کشور چین می توان به بامبو اشاره کرد.

بامبو در چین نماد ابدیت و طول عمر است. و به این ترتیب انواع گل ها دارای نماد و معانی متنوعی هستند. در ادامه شما را با پیام ها، معانی و نماد های انواع گل ها آشنا کرده، تا در زمان خرید؛ به خصوص خرید آنلاین گل بتوانید مناسب ترین گل را سفارش دهید.

زبان و پیام انواع گل ها، ابتدای قرن هجدهم توسط همسر سفیر ترکیه، ماری ورتلی، به انگلستان وارد شد. تا دوره ی ویکتوریا، هر گلی معنا و مفهوم خاص خود را پیدا کرده بود و نماد مخصوص به خود را داشت، که این نماد ها دارای اهمیت فراوانی بودند. برای مثال دسته گلی که شامل گل های بابونه باشد، منظور یک زن از ارسال فرستادن یک دسته گل بابونه می توانست مفهوم صبر داشتن، داشته باشد.

در ادامه بهتر است بدانید که در زمان خرید آنلاین گل، با دانستن معنا،مفهوم و پیام انواع گل ها می توانید با دقت بیشتر و بسیار آسان تر گل های مورد نظرتان را انتخاب کنید و با این روش پیام خود را به طرف مقابلتان بفهمانید. چرا که در زمان خرید آنلاین گل، با شناخت و دانستن معانی، مفاهیم و نمادگل های مختلف، می توانید میزان اثر بخشی و تاثیر گذاری در زمینه ی مورد نظرتان را بیشتر کنید.

خرید آنلاین گل

مفاهیم انواع گل ها در زمان خرید آنلاین گل:

نماد و مفهوم گل آفتابگردان:

گل آفتابگردان نماد یک زندگی شاد و طولانی، افتخار و احترام به طرف مقابل و همچنین نشان وفاداری نسبت به معشوق خود است. از این رو، گل آفتابگردان می تواند انتخاب بسیار مناسب و به جایی برای گل جشن تولد، مراسم سالگرد ازدواج، و هم چنین عروسی باشد. در خرید آنلاین گل، شما می توانید گل آفتابگردان را در یک باکس گل و در کنار گل های دیگر استفاده کنید.

نماد و مفهوم گل آدریسی:

گل ادریسی با رنگ هایی متفاوت، پیام های خاصی را با خود به همراه دارد. ادریسی صورتی  انتخابی بسیار مناسب برای دسته گل ازدواج و نشان دادن احساسات قلبی شما به طرف مقابلتان است. از ادریسی آبی برای رد کردن درخواست ازدواج استفاده می شود و همچنین نماد پشیمانی و درخواست بخشش می باشد. ادریسی بنفش نماد فراوانی و ثروت است.

نماد و مفهوم گل ارکیده:

تمامی رنگ های گل ارکیده نماد زیبایی و عشق اند و معنای خاصی را هم دارد. قرمز نماد عشق، سفید نشان فروتنی، بنفش نماد وفاداری، تحسین و احترام و رنگ زرد نماد شادی و شروع دوباره می باشد که در زمان سفارش گل، به خصوص خرید آنلاین گل بهتر است به این مفاهیم توجه ویژه داشته باشید، و اگر به دنبال از سر گرفتن رابطه ی خود و یا آشتی هستید، بهتر است از ترکیب ارکیده ی قرمز و زرد در بین گل هایتان استفاده کنید.
خرید آنلاین گل

نماد و مفهوم گل رز:

از دیرباز تا کنون از گل رز برای ابراز عشق استفاده شده است. مانند سایر گل ها، هر رنگ گل رز نیز معنای خاص خودش را دارد؛ غنچه ی رز نشان دهنده ی جوانی و زیبایی است. قرمز نماد عشق و احساسات زیاد است؛صورتی نشان دهنده قدردانی و شادی، سفید نماد پاکی و شروع تازه، زرد نماد شروع دوباره و دوستی و رز سیاه نماد غم و اندوه می باشد. که در سفارش گل خصوصا خرید آنلاین گل باید به رنگ ها و مفاهیم دقت زیادی داشت.

خرید آنلاین گل

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب :
وبگردی