داروخانه معنوی

دعای سریع الاجابه

12 دعای سریع الاجابه توصیه شده

زمان مطالعه : 8 دقیقه
دعای سریع الاجابه حضرت امیرالمونین و معصومان دیگر جزو سریع الاجابه ترین دعاها برای رسیدن به خواسته و مراد هستند، چنانچه در روایات از این دعاها برای اجابت بسیار گفته شده است.
اعمال ربیع الاول

اعمال کامل ماه ربیع الاول در مفاتیح

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ماه ربیع الاول، منزلت و جایگاه والایی نزد مسلمانان دارد. برخی از روزهای ماه ربیع الاول دارای آداب و اعمالی است که انجام آن برای هر مسلمانی مستحب و دارای فضیلت است.
زیارت ازبعید

زیارت ازبعید چیست و چرا 28 صفر خوانده می شود؟

زمان مطالعه : 23 دقیقه
در باب فضیلت زیارت ازبعید پیامبر و ائمه در بقیع، روایات بسیاری از اهل بیت(ع) با مضامین و تعابیر مختلف وجود دارد. این زیارت نامه اغلب در روز 28 ماه صفر خوانده می شود.
آخرین چهارشنبه ماه صفر

آخرین چهارشنبه ماه صفر این دعا را حتما بخوانید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در ماه صفر انجام اعمال فراوانی سفارش شده است که یکی از آن ها اعمال پرفضیلت آخرین چهارشنبه ماه صفر می باشد و شامل دعا، نمازها و خواندن چند سوره است.
شب اجابت دعا

شبی که خداوند دستور اجابت دعا می دهد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در طول سال شبهای بسیاری وجود دارد که دعا در آنها اجابت می شود. در مورد فضیلت دعا در شب و تاثیر زمان در استجابت دعا، به احادیث و روایات موجود بسیاری می توان رجوع کرد.
دعای دلشوره

ذکر معجزه گر برای رفع سریع دلشوره

زمان مطالعه : 5 دقیقه
انسان برای رفع اضطراب ناشی از مشکلات دنیوی به دعا و آرامش نیاز دارد. اذکار و دعاهای مختلف موجود در آموزه های دینی برای رفع ترس، استرس و اضطراب بسیار موثر هستند.
دعای آیت الله بهجت

توصیه ی آیت الله بهجت برای مرگ راحت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دعای آیت الله بهجت برای رفع حاجت در زمینه های مختلف جزو دعاهای قوی می باشد، در بین دعاهای ایشان یک توصیه و دعا هم برای زندگی شیرین و داشتن مرگ راحت وجود دارد.
فضیلت دعای عهد

ثواب خواندن دعای عهد به مدت 40 روز

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کسی که چهل صبح دعای پرفضیلت عهد را بخواند از یاران امام زمان (عج) خواهد بود و اگر پیش از ظهور بمیرد، خداوند او را از قبرش بیرون می آورد تا به خدمت وی درآید.
دعای ازدواج

دعای مجرب ازدواج از امامان و آیت الله بهجت

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای فراهم شدن زمینه ازدواج و یا انتخاب همسری شایسته دعاهایی وجود دارد، این دعاها به باز شدن بخت دختران و پسرانی که با مشکل مواجه هستند کمک شایانی می کند.
دعا برای پدر و مادر

بهترین دعا برای سلامتی پدر و مادر

زمان مطالعه : 10 دقیقه
جلب رضایت والدین از مهم ترین کارهایی است که به عهده فرزندان است زیرا والدین حق زیادی بر گردن فرزندانشان دارند یکی از این راه ها خواندن دعا و استغفار است.
دعای عهد

متن عربی و ترجمه دعای معجزه گر عهد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دعای عهد دعایی است که از امام صادق (ع) روایت شده و شامل تجدید عهد با امام زمان(عج) می باشد که خواندن آن ثواب و فضایل بسیار زیادی دارد.
محشور شدن با امام حسین

سوره ای برای محشور شدن با امام حسین (ع)

زمان مطالعه : 5 دقیقه
محشور شدن با امام حسین در آخرت آرزوی هر مسلمانی است. در تکمیل این سوال که چگونه با امام حسین مشهور شویم خواهیم گفت که آیا ماه محرم قبل از واقعه کربلا ماه حزن بوده است و...
اعمال عید غدیر

اعمال کامل شب و روز عید غدیرخم در مفاتیح

زمان مطالعه : 8 دقیقه
روز هجدهم ماه ذی الحجه، روز مهم و بزرگی در تاریخ اسلام است. روز عید غدیر خم روز انتصاب حضرت علی(ع) به امامت است که دارای اعمال خاص و پر فضیلتی است.
نماز توبه

نحوه خواندن نماز توبه و استغفار

زمان مطالعه : 3 دقیقه
قصد ما از ارایه ی این مطلب آموزش نماز توبه برای کسانی که ایمان به خدا آورده و روی از کاری ناشایسته برگردانده اند.
سوره الرحمن

فضیلت و معجزات عروس قرآن "سوره الرحمن"

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سوره الرحمن را عروس قرآن می خوانند چرا که فضیلت و خواص سوره ی الرحمن بقدری است که این لقب برازنده ی آن است چنانچه حضرت زهرا(س) قرائت کننده ی سوره الرحمن را ساکن بهشت فردوس می خوانند.
صفحه 1 از 7