داروخانه معنوی

زیارت آل یاسین
زیارت آل یاسین از زیارت نامه های مشهور امام زمان است که ثواب و فضایل زیادی دارد و سراسر از سلام و درود به خاندان پیامبر اکرم (ص) می باشد.
دعای چهل کلید

متن ، معجزات و شرایط خواندن دعای چهل کلید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دعای چهل کلید دعایی است که دارای هزاران خواص و فواید بسیار موثری است، از خواص بی نظیر دعای چهل کلید می توان به گشایش بخت و دفع مشکلات اشاره نمود.
دعای عزیز شدن پیش شوهر

دعای عزیز شدن پیش شوهر و خانواده همسر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر با همسر یا خانواه ی همسرتان مشکلی دارید، علاوه بر رفتارهای مناسبی که باید داشته باشید می توانید دعاهایی برای عزیز شدن پیش شوهر و خانواده شوهر بخوانید.
آداب خواندن زیارت عاشورا

آداب خواندن زیارت عاشورا برای گرفتن حاجت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خواندن زیارت عاشورا ثواب و فضایل بسیار زیادی دارد اما برای گرفتن حاجت هنگام خواندن زیارت عاشورا آداب خاصی وجود دارد که باید رعایت کنید.
دعای زیبایی چهره

دعایی که چهره را زیبا و جذاب می کند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ذکر و دعاهایی برای زیبایی و نورانی شدن چهره که در اسلام و روایات بسیار از ائمه وجود دارد و به موجب آن چهره زیباتر می شود را در این بخش از نمناک مشاهده می کنید.
ذکر استغفار

ذکر استغفار چیست و چه خواص و برکاتی دارد ؟

زمان مطالعه : 13 دقیقه
ذکر استغفار به جز برای آمرزش گناه و توبه برکات دیگری دارد که اگر بدانید هر روز و هر لحظه این ذکر را بر زبان جاری می کنید تا از برکاتش در دنیا و آخرت بهره مند شوید.
استجابت دعا

شبهای اصلی استجابت دعا در سال

زمان مطالعه : 9 دقیقه
شبهای استجابت دعا در میان صحبت های امامان و پیامبران معرفی شده اند، شبهایی که به گفته ی پیامبر اکرم (ص) استجابت دعا در آنها رد نمی شود و برای اجابت قطعی دعا بسیار توصیه شده اند.
ذکر رفع بیکاری

ذکر و دعایی مخصوص رفع سریع بیکاری

زمان مطالعه : 8 دقیقه
پاسخ هر سوال و نیازی در میان آیات قرآن و احادیث ائمه اطهار جای گرفته است که در این بین برای دعا و ذکر رفع بیکاری و نیز دعای پیداکردن شغل برای افراد وجود دارد.
فضیلت سوره یس

معجزات حیرت آور سوره یاسین برای حاجت

زمان مطالعه : 13 دقیقه
فضیلت و ثواب خواندن سوره یس به اندازه ای است که خواندن آن را برابر با ختم 10 قرآن می دانند. اهل قبور نیازمند اهداء ثواب هستند و بهترین کاری که می توان برای آنها انجام داد خواندن قرآن می باشد.
دعای سحر

متن دعای سحر و جایگاه ویژه ی آن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خواندن دعای سحر در ماه مبارک رمضان به تمام مسلمانان سفارش شده است، در ادامه جایگاه دعای سحر، اهمیت خواندن دعای سحر و متن کامل دعای سحر را ملاحضه می نمایید.
ذکر عزیز شدن

دعایی که شما را نزد همه عزیز می کند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر دنبال عزیز و محترم شدن در نزد دیگران هستید و می خواهید در دل معشوق خود محبت ایجاد کنید این ذکرها را بخوانید که مجرب است.
نماز شب

فواید غیرقابل باور خواندن نماز شب

زمان مطالعه : 11 دقیقه
خواندن نماز شب دارای فضیلت های بسیاری است و در احادیث و روایات مختلف وجود دارد که به خواندن این نماز پر فضیلت دعوت کرده است.
روزی انسان

روزی انسان از کجا و چطور تامین می شود؟

زمان مطالعه : 15 دقیقه
کم یا زیاد شدن رزق و روزی انسان به کارهایی که در طول عمر در زندگی انجام می دهد بستگی دارد پس کارها یا عوامل کاهش یا افزایش دهنده روزی و برکت زندگیتان را بشناسید.
بهترین زمان استخاره

بهترین زمان استخاره چه وقتی است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زمانی که انسان در مسیر زندگی اش بر سر دو راهی قرار می گیرد و تصمیم درست را نمی داند از مشورت خداوند با استخاره در بهترین زمان ها کمک می گیرد.
دعای که مستجاب می شود

3 دعای مجربی که بدون شک مستجاب می شود

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دعا یکی از راه های ارتباط با خدا و از خالصانه ترین عبادت هاست که به گفته ی پیامبران و امامان دعای 3 شخص قطعا و بدون تردید مستجاب می شود.
صفحه 1 از 7