اس ام اس

هفته وحدت
به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت"میلاد پیامبر" ، متن و اس ام اس های جدید تبریک هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم(ص) را در ادامه ملاحضه می نمایید.
تبریک ازدواج پیامبر و خدیجه

پیام تبریک سالروز ازدواج پیامبر (ص) و حضرت خدیجه (س)

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از روز های مهم و مبارک در تاریخ مسلمانان ازدواج آسمانی حضرت محمد (ص) و حضرت خدیجه (س) که در روز دهم ربیع الاول می باشد، اس ام اس و پیامک تبریک ازدواج پیامبر و حضرت خدیجه را در این مطلب مشاهده کنید.
تبریک امامت امام زمان

متن زیبای تبریک آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج)

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روز نهم ربیع الاول روز آغاز امامت امام زمان (عج) می باشد و این روز را شیعیان جشن گرفته و به یکدیگر آغاز امامت امام مهدی (عج) را تبریک می گویند در ادامه نمونه ای از پیام تبریک امام زمان (عج) آماده است.
شهادت امام حسن عسکری

پیامهای تسلیت ویژه شهادت امام حسن عسکری (ع)

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امام حسن عسکری (ع) در روز 8 ربیع الاول سال 260 هجری قمری با مسمومیت زهر به شهادت رسیدند. این روز دردناک را با متن های زیبا به اطرافیان خود تسلیت بگویید.
روز جهانی عصای سفید

تبریک روز جهانی عصای سفید با جملات زیبا

زمان مطالعه : 7 دقیقه
عصا به عنوان وسیله ی کمکی در آمد و شد نابینایان، متداول است؛ ولی استفاده از عصای سفید به شکل امروزی و به عنوان نمادی برای شناخت نابینایان است.
جملات احوالپرسی

جملات و پیامک ادبی برای احوالپرسی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استفاده از جملات ادبی مناسب احوالپرسی می تواند تاثیر مثبتی در ارتباطات شما داشته باشد و از نظر مخاطبان فردی مودب و با شخصیت به نظر برسید.
ماه ربیع الاول

تبریک فرا رسیدن ماه ربیع الاول با پیامکهای زیبا

زمان مطالعه : 5 دقیقه
به مناسبت فرا رسیدن ماه ربیع الاول در ادامه متن و پیامک های زیبا برای تبریک گفتن فرا رسیدن ماه ربیع الاول امسال را ملاحضه می نمایید.
روز جهانی معلم

تاریخ و متن تبریک روز جهانی معلم امسال

زمان مطالعه : 4 دقیقه
معلم ها بی شک نقش بسیاری در زندگی و موفقیت انسان ها دارند، برای قدردانی از زحمات معلمان در ادامه متن و اس ام اس های مناسب برای تبریک روز جهانی معلم را ملاحضه می نمایید.
تبریک روز دامپزشک

پیام تبریک روز دامپزشک و دامپزشکی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
به مناسبت روز جهانی دامپزشکی در ادامه جدیدترین متن، پیامک و اس ام اس های زیبا مخصوص تبریک روز دامپزشکی را برایتان گردآوری کرده ایم.
هفته نیروی انتظامی

اس ام اس تبریک هفته نیروی انتظامی امسال

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی، گلچینی از زیباترین پیامک و اس ام اس های تبریک هفته نیروی انتظامی را در ادامه مشاهده می نمایید.
اس ام اس رحلت پیامبر

اس ام اس رحلت پیامبر (ص) و شهادت امام حسن (ع)

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روز 28 ماه صفر در تاریخ اسلام روز رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) می باشد. این روز را با متن های زیبا و غم انگیز به دوستان خود تسلیت بگویید.
شعر شهادت امام حسن

شعر زیبای شهادت امام حسن(ع) برای کودکان

تاریخ انتشار : 12 مهر 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
امام حسن مجتبی(ع) به دلیل مسمومیت در 28 ماه صفر به شهادت رسیدند. به مناسبت این روز می توانید برای کودکان این شعرهای زیبا را بخوانید.
شروع مدرسه

پیامک باحال و خنده دار شروع مدرسه ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
به مناسبت بازگشایی مدارس و به اتمام رسیدن تعطیلات، همه کسانی که دانش آموز در اطراف خود دارند به دنبال جمله ای برای تبریک و شوخی با آنها هستند.
متن عاشقانه پاییزی

استوری های عاشقانه با متن کوتاه پاییزی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
متن و پیامک های بسیار مناسب عاشقانه پاییزی وجود دارد که برای استفاده در استوری واتساپ و اینستاگرام بی نظیر هستند.
انسانیت جملات ناب

جملات زیبای مفهومی در مورد انسانیت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
انسانیت کلمه ساده ای است اما مفهوم ساده ای ندارد اگر میخواهید با مفهوم انسانیت و جملات بزرگان تاریخ دراین باره بدانید باید راجب این موضوع مطالعه کنید.
صفحه 1 از 46