اس ام اس

اس ام اس شب جمعه
شب جمعه شب مهمی برای کسانی که دستشان از این دنیا کوتاه است می باشد بنابراین با متن های زیبا یاد اموات باشید و با ذکر صلوات و فاتحه روح این عزیزان را شاد کنید.
اشعار امام رضا

گلچین اشعار زیبای میلاد امام رضا (ع)

زمان مطالعه : 9 دقیقه
به مناسبت فرا رسیدن ولادت امام رضا علیه السلام می توانیم از متن و شعرهایی عالی در وصف امام رضا (ع) برای تبریک ولادت آن بزرگوار استفاده کنیم.
تبریک ولادت امام رضا

پیامک تبریک میلاد با سعادت امام رضا (ع)

زمان مطالعه : 6 دقیقه
به مناسبت فرارسیدن ولادت با سعادت امام رضا علیه السلام، در ادامه گلچینی از بهترین متن ها، پیام و اس ام اس های جدید برای تبریک ولادت امام رضا (ع) را ملاحضه می نمایید.
شهادت امام صادق

پیامک تسلیت شهادت امام جعفر صادق (ع)

زمان مطالعه : 6 دقیقه
به مناسبت فرا رسیدن شهادت امام صادق (ع)، پیام ها و متون مختلفی برای عرض تسلیت شهادت امام صادق (ع) وجود دارند که می توانید از آنها استفاده کنید.
خانه پدری

متن و جملات احساسی درباره خانه پدری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امن ترین جای دنیا برای هر فردی خانه پدری است. با دلنوشته های زیبا در مورد خانه پدری، خاطرات کودکی و حس و حال خوب آن روزها را به یاد می آورید.
اس ام اس تبریک روز ماما

پیامک و متن زیبای تبریک روز جهانی ماما

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روز ماما مصادف با 15 اردیبهشت ماه است که این روز برای قدر دانی از این قشر زحمت کش و فداکار است که از سمت سازمان بهداشت جهانی نامگذاری شده.
اس ام اس روز معلم

جملاتی زیبا برای تبریک روز معلم امسال

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با توجه به نزدیک شدن به روز 12 اردیبهشت و به مناسب فرا رسیدن روز معلم، می توانید از اس ام اس های زیبا و متن های ادبی تبریک روز معلم استفاده کنید.
روز ارتش

تبریک روز ارتش با جملاتی زیبا و ادبی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
به مناسبت فرارسیدن روز ارتش می توانید با استفاده از جدیدترین اس ام اس و پیامک های زیبا و ادبی این روز را به دوستان، اقوام و اطرافیان خود تبریک بگویید.
پیام جشن دندونی

اس ام اس بامزه تبریک جشن دندونی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امروزه والدین برای رویش اولین دندان نوزادشان جشن دندونی برگزار میکنند. جشن دندونی فرزند دوستان و اطرافیان خود را با این متن ها و شعرهای بامزه تبریک بگویید.
اس ام اس سیزده بدر

متن جدید و کوتاه تبریک سیزده بدر امسال

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پیامک و اس ام اس های تبریک سیزده بدر طنز و عاشقانه ی بسیار مناسبی وجود دارد که می توانید آن ها را در روز 13 فروردین برای دوستان، اقوام و آشنایان ارسال کنید.
اس ام اس 12 فروردین

پیام تبریک 12فروردین روز جمهوری اسلامی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از روزهای مهم و تاریخی کشورمان بدون شک روز 12 فروردین می باشد که با رای اکثریت قاطع مردم نظام جمهوری اسلامی ایران شکل گرفت.
اس ام اس عید نوروز

تبریک عاشقانه عید نوروز به نامزد و همسر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
عید نوروز مناسبت ویژه ای برای ایرانیان است. اگر میخواهید همسر یا نامزدتان را در این مناسبت خوشحال کنید میتوانید با ارسال پیامکی عاشقانه این کار را انجام دهید.
پیام تبریک عید

پیامک تبریک عید به رفیق، هم خودمونی هم رسمی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با ارسال پیامک های صمیمی و خودمونی به دوستان و نزدیکانتان سال نو را با حالی خوش به آن ها تبریک بگویید و برایشان در سال جدید آرزوهایی زیبا داشته باشید.
اس ام اس عید نوروز

پیام تبریک رسمی عید نوروز به دوست و همکار

زمان مطالعه : 9 دقیقه
ارسال پیامک یکی از بهترین راه ها برای تبریک عید نوروز به عزیزان و دوستانتان است و با ارسال اس ام اس جزء اولین افرادی باشید که سال نو را تبریک می گویید.
تبریک عید نوروز

پیام زیبای تبریک عید نوروز به پدر و مادر همسر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در زندگی هر فردی والدین مهم ترین افراد هستند. با فرا رسیدن عید نوروز با متن های زیبا به پدر و مادر خود و همسرتان عید را تبریک بگویید.
صفحه 1 از 46