گوناگون

پشه مرده
نوجوانی که برای رسیدن به شهرت در شبکه های اجتماعی چالشی را شروع کرد بعد از مدت کوتاهی با رونمایی از رکورد خود میزبان نظرات متفاوتی از کاربران شد.
ترس آدم ها

بیشتر آدم های دنیا از چی میترسن ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی انسان ها ممکن است در طول زندگی روزمره از خیلی چیزها بترسند، اما 13 مورد وجود دارد که اغلب انسان از آن ترس و واهمه دارند.
تبریک روز جهانی دختر

تبریک روز جهانی دختر با جملات رومانتیک

زمان مطالعه : 7 دقیقه
روز 11 اکتبر برابر است با روز جهانی دختر. به همین منظور در این بخش از نمناک مجموعه ای از زیباترین پیام ها، اس ام اس ها، شعر و متن های رومانتیک در مورد دختر را جمع آوری کرده ایم.
خواب زن چپه

چرا میگن خواب زن چپه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
می توان گفت که اغلب افراد بر این باور هستند که خواب زن چپ است، اما آیا این موضوع حقیقت دارد و اصطلاح خواب زن چپه از کجا آمده است ؟
آژیر آمبولانس

معنی هر کدام از آژیرهای آمبولانس چیست ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
صدای آژیر آمبولانس خبر از حادثه می دهد. اما این صدا انواع مختلفی دارد که هر کدام معنای خاصی دارند و رانندگان آمولانس به هنگام ماموریت از آنها استفاده می کنند.
ارتفاع پرواز پرندگان

بلند پروازترین پرندگان دنیا

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در بین تمام پرندگان جهان، پرندگانی وجود دارند که در بلندترین ارتفاع پرواز می کنند. از بلند پروازترین پرندگان دنیا می توان به کرکس، لک لک سفید و لاشخور ریش دار اشاره کرد.
بند باز

بند بازها چرا دستشون میله میگیرن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی از بند بازها هنگام اجرای نمایش از میله های بلندی استفاده می کنند که از نظر تماشاگران کار آن ها را سخت تر می کند اما در دست گرفتن این میله دلیل دیگری دارد.
مرد 34 ساله

کودکی که 34 سال سن دارد !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مشکلاتش یکی دوتا نیست اما مدتهاست با تلاش به جایی رسیده است که با وجود تمامی سختی های وضعیت خاصش زندگی نرمالی را تجربه کند.
بدون پا

کشتی گیری مرد بدون پا!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زیون کلارک جوان 22 ساله ای است که به دلیل اختلال ژنتیکی بدون پا متولد شده اما در حال حاضر به عنوان یکی از قهرمانان کشتی شناخته شده است.
زنان متولد مهر

ویژگی هایی که تنها یک زن مهر ماهی دارد

زمان مطالعه : 8 دقیقه
زنان متولد مهر ماه خصوصیات های جالبی دارد اگر زن مهر ماهی اطراف خود می شناسید دانستن خصوصیات اخلاقی آنان به شما در ارتباط با آن ها کمک میکند.
تنبلی ژنتیکی

تنبلی ژنتیکیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مردم اغلب فکر می کنند تنبلی یکی از ویژگی های شخصیتی است ولی، یک مطالعه جدید نشان می دهد که ژن ها ممکن است در این امر نقش داشته باشند.
کرونای دروغ

نقشه کثیف مرد جوان با کرونای دروغین !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مرد جوان سوء استفاده از کرونا را تنها راه برای رسیدن به عشق پنهانی خود میدانست غافل از اینکه نقشه ی او چندان بی نقص هم نبود و رازش را فاش کرد.
رنگین کمان

چرا رنگین کمان به شکل هلال و کمانه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رنگین کمان پدیده ای فوق العاده زیبایی است که بسیار نادر نیز می باشد، برای برخی این موضوع سوال است که دلیل پیدایش رنگین کمان چه چیزی است و چرا رنگین کمان به شکل هلال و کمان است؟
پرنده های قطب شمال

پرنده های زیبا و شگفت انگیز قطب شمال

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی از پرندگان در مکان های سردسیر و قطب شمال زنده می مانند و در فصل زمستان به سردترین نقاط جهان مهاجرت می کنند. پارمیگن سنگی و غاز برفی از پرندگان زیبای این مناطق هستند.
اس ام اس پاییز

اس ام اس های عاشقانه فصل زیبای پاییز

زمان مطالعه : 5 دقیقه
چه شاعرانه است فریادشان زیر پاهایمان! برگ هایی که روزی برای آرامش به سکوتشان پناه میبریم، رمانتیک ترین پیامک و اس ام اس های پاییزی عاشقانه را در ادامه بخوانید.
صفحه 1 از 313