گوناگون

ازدواج با پدر بزرگ

ازدواج غم انگیز دختر جوان با پدر بزرگش ؟! + تصاویر

تاریخ انتشار : 16 مرداد 1399زمان مطالعه : 2 دقیقه
ازدواج با پدر بزرگ یا به خاطر پدر بزرگ؟ تصاویر منتشر شده از دختر جوان چینی برخی را دچار شک و تردید کرد تا اینکه او واقعیت ماجرا را فاش کرد.
چالش خوردن پپرونی

بزرگترین چالش خوراکی : خوردن یکجای 1000 پپرونی + عکس

تاریخ انتشار : 15 مرداد 1399زمان مطالعه : 2 دقیقه
یک مرد جوان به طور بسیار عجیب و باورنکردنی در حال خوردن یک تکه پیتزا پر از سوسیس پپرونی است! تصاویر و ویدیو آن را در ادامه مشاهده می کنید.
خون گریه

تازه عروس جن زده ای که خون گریه می کند !! + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
زن جوان که به تازگی به خانه بخت رفته است خون گریه می کند و حالت عجیب و دردناک او علتی شده تا همسر کم سوادش القاب زشتی به او نسبت دهد.
داماد

نقشه کثیف دامادی که زن بود!! + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دامادی که مثل همه ی دامادهای مراسم عروسی میهمانان می دیدند در حقیقت زنی بود که با نقشه ای کثیف دختر جوان را برای ازدواج فریب داده بود.
مرگ عروس

مرگ تلخ عروس 18 ساعت بعد از عروسی در آغوش داماد + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دخترو پسر جوان بعد از دوران نامزدی بالاخره به مراسم ازدواج رسیدند ، مراسم ازدواجی که چند ساعت بعد از برگزاری آن با مرگ عروس تبدیل به عزا شد.
ازدواج پسربچه

ماجرای جنجالی ازدواج این پسربچه با زن جوان چیست ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدت کوتاهی پس از انتشار تصاویر مراسم ازدواج زوج جوانی در مکزیک موج انتقادها در شبکه های اجتماعی به راه افتاد ؛ غافل از اینکه این تصاویر واقعیتی را در خود پنهان داشت که کسی متوجه آن نشده بود.
بچه غول

زن روسی بچه غول به دنیا آورد ! + تصاویر

تاریخ انتشار : 6 مرداد 1399زمان مطالعه : 1 دقیقه
زن باردار برای زایمان و به دنیا آوردن پنجمین فرزندش راهی بیمارستان شد ، زنی که نامش منتشر نشده است هرگز فکر نمی کرد نوزاد دختری که به دنیا خواهد آورد یک بچه غول باشد.
چاق ترین پسر دنیا

چاق ترین پسر دنیا بالاخره لاغر شد! + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کاهش وزن بیش از 70 کیلوگرم بالاخره چاق ترین پسر دنیا را از شرایط سخت و غیرقابل تحمل نجات داد ، او با 10 سال سن بیش از 190 کیلوگرم وزن داشت و دیگر نمی توانست هیچ حرکتی انجام دهد.
ماهی آفریقایی

ماهی که داروی ضد پیری تولید می کند!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شاید باور این موضوع بسیار دشوار باشد اما ماهی کوچکی وجود دارد که توانایی شگفت انگیزی در جلوگیری از پیری دارد، در ادامه با این ماهی کوچک بیشتر آشنا خواهید شد.
بخار دهان در زمستان

چرا تو هوای سرد از دهنمون بخار بیرون میاد ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا در زمستان می توانیم نفس بازدم خود و دیگران را ببینیم اما در بهار و تابستان خیر؟تشکیل بخار دهان در هوای سرد به چند عامل بستگی دارد که در ادامه مشاهده خواهید کرد.
جملات زیبا و دلنشین

جملاتی سراسر زیبایی و احساس

زمان مطالعه : 6 دقیقه
امروزه اغلب افراد به دلیل مشغله های فراوان نمی توانند به دیدار دوستان و اقوام خود بروند و برای ابراز محبت به آن ها اقدام به ارسال پیام هایی با جملات زیبا و دلنشین می کنند.
خال قرمز هندی

راز خال قرمز روی پیشانی زنان هندی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از مردم، خال قرمز زنان هندی را به نشانه تاهل آنها می دانند، در صورتی که باور اشتباهی است. در آئین هند، خال قرمز با چشم سوم انسان در ارتباط می باشد.
چرا خواب میبینیم

چی میشه که خواب می بینیم ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خواب های ما گاه ترسناک، خوشایند، هیجان انگیز و یا کاملا عجیب و غریب هستند. دلایل مختلفی برای این که چرا خواب می بینیم و چرا گاه خواب های ما ناشناخته اند،وجود دارد.
فوت کردن غذا

کرم خوردگی دندان کودک با فوت کردن غذا !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فوت کردن در غذای کودک و یا غذا دادن به کودک با قاشق فرد دیگر عوارض بسیار بدی برای سلامت دندانهای شیری نوزادان و کودکان دارد که مادران باید بدانند.
چرا سردمه

من همیشه سردمه ، یعنی بیماری خاصی دارم ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
چرا همیشه می گوئید سردمه و با پتوی اضافه و لباسهای بیشتر خودتان را گرم می کنید اما دیگران این احساس را ندارند؟ سرمایی بودن زیاد دلایلی دارد که بهتر است بدانید.
صفحه 1 از 311