گوناگون

بنجامین باتن واقعی

کودکی که از پدر و مادرش خیلی پیرتره

تاریخ انتشار : 9 آذر 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
بالا بودن عجیب سن فرزند در مقایسه با والدینش مسئله ی عجیبی بود که کودک داستان ما را تبدیل به یکی از سوژه های داغ فضای مجازی کرد.
اشتباه کاشت مژه

مصیبت عجیب کاشت مژه برای دختر زیبا

تاریخ انتشار : 8 آذر 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
کاشت و اکستشن مژه که امروزه بسیار افزایش یافته ممکن است برایتان دردسر ساز باشد مانند دختر جوان و زیبایی که کاشت مژه بلای جانش شد.
مشتری شرکت بیمه

ماجرای عجیب شرکت بیمه و مشتری؛ شوکه می شوید

تاریخ انتشار : 8 آذر 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از افراد با کارهای مختلف به دنبال گرفتن خسارت از شرکت بیمه هستند و حالا ماجرای مردی را بشنوید که برای خسارت گرفتن دست به کاری عجیب و باورنکردنی زد.
پیشگویی پیرزن نابینا بلغارستانی

پیشگویی هولناک پیرزن نابینای بلغاری برای سال 2022

تاریخ انتشار : 8 آذر 1400زمان مطالعه : 5 دقیقه
پیرزن نابینای معروف بلغاری که حمله 11 سپتامبر، ویروس کرونا و بسیاری از مسائل دیگر را پیشگویی کرده بود، در مورد اوضاع جهان در سال 2022 هم صحبت هایی کرده.
مرگ مرغ و خروس

دی جی خفن عروسی، داماد را بدبخت کرد!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
داماد و نزدیکانش برای پرشور و هیجان تر شدن مراسم عروسی از جان و دل مایه گذاشتند اما خوشی آنها زیاد طول نکشید و خیلی زود به شوک بعد از خوشی رسیدند.
گاوی که شیر نمی دهد

کار خنده دار مرد روستایی با گاو لجبازش!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرد روستایی در حالیکه گاو غول پیگرش را به زور میکشاند وارد جایی شد که تا به حال شاید پای هیچ گاوی به آنجا کشیده نشده بود.
ضرب المثل دوستی

داستان جالب ضرب المثل هرچی تازه اش خوبه، الا دوست

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هر چیزی تازه اش خوب است، الا دوست! این ضرب المثل در مورد دوست و برای هوشیار کردن افراد، در مورد حفظ روابط و دوستی های قدیمی به کار می رود.
داماد بد شانس

نقره داغ شدن داماد قبل عروسی توسط مادرزنش!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
داماد بیچاره ای که فکر میکرد مادرزنش پیشنهاد خیلی خوبی به او داده، در مدت کوتاهی از خوشحالی اش پشیمان شده و به دردسر افتاد.
ضرب المثل

داستان ضرب المثل بهلول و خرقه نان جو و سرکه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در این سری از ضرب المثل های سایت نمناک با ریشه تاریخی ضرب المثل بهلول و خرقه، نان جو و سرکه که ماجرای جالب و خواندنی دارد.
بهترین زن برای ازدواج

متولدین کدوم ماه زنان بهتری هستن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آشنا شدن با ویژگی زنان بسیار دشوار تر از شناخت مردان است با وجود اینکه هر فرد شخصیت و ویژگی بخصوصی دارد اما افراد متولد هر ماه خصوصیات مشترکی هم دارند
ماهی دندان دار

کشف موجودی عجیب با بیش از 500 دندان!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دانشمندان در پی تحقیقاتی هیجان انگیز، به موجودی خارق العاده رسیدند که بیش از 500 دندان داشته و هر روز 20 عدد از دندان هایش میریزند.
حافظه 6 ساعته

مشکل عجیبی که هر 6 ساعت یکبار سراغ این مرد میاد!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از افراد با مشکلات یا بیماری که دارند می توانند به خوبی زندگی کنند اما زندگی با مشکلی که هر 6 ساعت یکبار به سراغتان می آید، کار آسانی نیست.
غذا خوردن با چوب

چرا ژاپنی ها با چوب غذا میخورن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
غذا خوردن با چوب کار آسانی نیست اما ژاپنی ها از زمان قدیم تا الان هر نوع غذایی را با چاپ استیک می خورند. این نوع غذا خوردن ژاپنی ها علت خاصی دارد.
بهترین آشپزها

متولدین کدوم ماه آشپزی شون بهتره؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آشپزی هم مانند سایر مهارت ها، نیاز به وجود علاقه درونی هر یک از ما دارد. اما به طور کل متولدین کدام ماه ها آشپزی بهتری نسبت به متولدین سایر ماه ها دارند؟
آگهی اینستاگرام

آگهی کثیف همسریابی پسرجوان در اینستا؛ چقدر بی حیا!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آگهی همسریابی مرد جوان، حاوی محتویاتی بود که خشم کاربران فضای مجازی را برانگیخت و به سرعت دلیل بروی جنجالی بزرگ در شبکه های اجتماعی شد.
صفحه 1 از 350