گوناگون

شیر سلطان جنگل

شیر، قویترین و باهوش ترین نیست اما چرا سلطان جنگله؟

تاریخ انتشار : 10 مرداد 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
این سوال که چرا به شیر می گن سلطان جنگل با اینکه نه قویترین و نه باهوش ترینه حتما در ذهن شما هم وجود دارد، پاسخ میتواند برای هر کدام از ما جذاب باشد.
اتفاق عجیب برای مرد

مردی که یک شبه 20 سال جوان شد !!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه چیز برایش عجیب و غریب شده بود و نمیدانست در چه مرحله و جایگاهی از زندگی اش به سر می برد اما آنچه موجب وحشت این مرد شده بود حقیقتا اتفاق افتاده بود.
دزدین جسد

دزدیدن جسد دختر جوان از داخل قبر برای ازدواج ! + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دختر 18 ساله ای که جسدش از داخل قبر برای ازدواج با ارواح دزدیده شد، جزئیات کامل این اتفاق باورنکردنی را در ادامه ملاحضه می نمایید.
خارج شدن طلا از بینی

دختر جوانی که طلا عطسه کرد !! + عکس

زمان مطالعه : 1 دقیقه
بعد از عطسه های شدید و پشت سرهم دختر جوان متوجه شد جسم نسبتا بزرگی از بینی اش خارج شد ، جسمی که یک تکه طلای با ارزش بود.
کتک کاری عروس

کتک کاری عروس با مرد بی شرم وسط عروسی + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در حالی که مراسم ازدواج به صورت عادی در حال برگزاری بود، ناگهان کتک کاری عجیبی میان عروس چینی با یکی از میهمانان رخ داد!!
ازدواج جولیا رابرتز

فرار خانم بازیگر از مراسم ازدواجش !!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خانم و آقای بازیگر معروف همه چیز را برای ازدواج آماده کرده بودند، هزینه های بسیاری برای مراسم صرف شده بود اما چند قدم مانده تا مراسم همه چیز بهم خورد.
روز عمو و دایی

تاریخ روز جهانی خاله، عمه، دایی و عمو

زمان مطالعه : 2 دقیقه
معمولا اغلب افراد با خاله ها و عمه ها و دایی ها و عموهای خود رابطه گرم و مناسبی دارند، در تقویم جهانی نیز یک روز مختص به آن ها نیز وجود دارد.
تبریک تولد مرداد ماهی

پیام تبریک تولد به مرداد ماهی ها + عکس نوشته

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بهتر است که برای تبریک گفتن تولد به همسر، فرزند، دوست و ... مرداد ماهی از پیامک و عکس نوشته های جذاب تبریک تولد مرداد استفاده کنیم.
خانه روح زده

دردسر عجیب روح سرگردان یک زن برای صاحبخانه!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خانه ای که به تازگی از آن یک خانواده ی چهار نفره شده بود مشکلی داشت، مشکلی که ترس و وحشت را به جانشان انداخته و شبهای متفاوتی برایشان رقم زده بود.
سوختن کودک

زنده زنده سوختن کودک 11 ماهه داخل فر !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کودکی 11 ماه ای به نام "ماگژیم ساکالکوو" که توسط مادرش به پدربزرگ و مادر بزرگش سپرده شده بود، با اتفاق بسیار عجیب و دردناکی مواجه شد.
زن بادار

زنی که 260 هفته است بارداره ! + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
دوران بارداری یک خانم کارمند به جای 9 ماه 65 ماه طول کشیده است . این زن بادار خبرساز که هم اکنون 1825 روز از حاملگی اش می گذرد هنوز برای زایمان آماده نیست.
ناپدید شدن ماه

اگه ماه 1 دقیقه ناپدید بشه چی میشه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از سیاره های قابل مشاهده از روی زمین، کره ماه می باشد. اما آیا به این فکر کرده اید که آیا کره ماه و یا ناپدید شدن آن بر روی زمین تاثیری دارد یا نه؟
داستان در مورد حسادت

داستانی زیبا و آموزنده درباره حسادت

زمان مطالعه : 6 دقیقه
داستان های پندگیرانه زیادی برای کودکان وجود دارند که می توانند در شکلگیری شخصیت آنها موثر باشند و یکی از این داستان های جالب، در مورد حسادت می باشد که....
ریگ جن

ماجرای صدای جن ها در کویر سمنان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اینجا سرزمینی اسرارآمیز اما شاید ترسناک است، جایی که مردم محلی سالهاست درمورد صدای اجنه و ارواح پلید ساکن در آن صحبت می کنند.
روز جهانی انبه

روز جهانی انبه و تاریخچه ی آن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
انبه یکی از محبوب ترین میوه ها در تمام نقاط جهان است که یک روز هم برای این میوه نامگذاری شده است، حقایق جالبی درباره گذشته این میوه وجود دارد.
صفحه 1 از 339