دنیای مد

آرایش غبغب

آرایشگرها صورت غبغب دار رو چطور آرایش میکنن؟

تاریخ انتشار : 22 مرداد 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
تکنیک های آرایشی بهترین راه برای اصلاح فرم صورت هستند و اگر شما از غبغبتان ناراضی هستید، ترفندهای آرایشگران حرفه ای به شما برای محو کردن غبغب صورتان کمک میکند.
برداشتن ابرو

آموزشی بسیار ساده برای برداشتن ابرو در خانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم هایی که قصد برداشتن ابروهای خود در خانه را دارند می توانند به راحتی در 4 مرحله این کار را انجام دهند و برای شکل دادن به ابروها باید فرم صورت خود را در نظر بگیرید.
بافت مو ساده

آموزش بافت موی شیک و ساده

زمان مطالعه : 1 دقیقه
اگر شما هم جزو افرادی هستید که در بافت مو تبحر زیادی ندارید می توانید به سراغ بافت ساده مو بروید و در چند دقیقه موهای خود را ببافید.
خط چشم کشیدن

خط چشم کشیدن اینطوری اشتباهه!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خط چشم کشیدن اصول و روش خاصی دارد که بعضی از خانم ها نمی دانند و همین موجب ایجاد اشتباهاتی می شود که چشم ها زیبا نشوند.
ریختن ریمل

آرایشگرها واسه نریختن ریمل چیکار میکنن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ترفند های آرایشی ساده ای وجود دارند که تاثیر زیادی بر آرایش می گذارد. پیشنهاد آرایشگران برای نریختن ریمل زیر چشم یکی از این تکنیک های مفید است.
رنگ کابینت آشپزخانه

نکات واجب برای انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه

تاریخ انتشار : 21 مرداد 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
رنگ کابینت اصلی ترین بخش در دکوراسیون آشپرخانه به شمار می آید و تعیین کننده سبک هر آشپرخانه خواهد بود پس برای انتخاب رنگ کابینت نکات بسیار کلیدی را رعایت کنید.
رژلب قرمز

با چه لباس هایی میتوانیم رژلب قرمز بزنیم؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
اگر به رژلب قرمز علاقه دارید بهتر است بدانید با چه لباس هایی رژلب قرمز بزنید بهتر است، زیرا این رنگ رژلب با هر لباسی ست نمیشود.
انواع یقه حجاب

یقه متحرک، واجب برای شیک پوشی خانم ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه خانم ها به پوشیدن لباس های یقه باز علاقه دارند اما این لباس ها محدودیت هایی برای خانم ها ایجاد میکند که مشکل این پوشش ها اخیرا بایقه متحرک حل شده است.
آرایش دور چشم

این چیزا رو حتما قبل آرایش چشم هات بخون

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر آرایش چشم ها برای شما مهم ترین قسمت آرایش صورتتان محسوب میشود باید قبل از شروع آن به نکات خاص و مهمی برای حفظ سلامت و زیباتر شدن چشم ها توجه کنید.
تیپ مشکی

راز مدلینگها برای شیک پوشی با تیپ سرتا پا مشکی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
از رنگ مشکی به عنوان محبوب ترین رنگ در استایل لباس یاد می‌شود و اگر به تیپ سرتا پا مشکی علاقه دارید باید اصول و نکات مهمی را برای خوش پوش تر شدن توجه کنید.
دکلره

بلایی که فقط دکلره می تواند روی مو بیاورد !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از خانم ها برای زیبایی از دکلره کردن موها استفاده می کنند اما باید بدانند این مواد شیمیایی تغییراتی در مو ایجاد می کند که عوارض زیادی برای سلامت دارد.
لباس برای بازوهای چاق

بهترین لباس برای خانم هایی که بازوهاشون تپله

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ترفند هایی در لباس پوشیدن وجود دارد که میتوانید با کمک آنها مشکلاتی که با اندام خود دارید برطرف کنید، و با استفاده از این ترفند ها استایل مناسب خودتان را بسازید.
آرایش چشم ریز

با این رازهای آرایش چشمان ریز را درشت کنید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
داشتن چشم های ریز و گود برای همه خانم ها ناخوشایند است اگر شما هم چشمان ریزی دارید با برخی تکنیک های آرایشی چشمان تان را درشت کنید.
رنگ مناسب اتاق

رنگ مناسب برای اتاق خواب کوچک

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نیازی نیست خودتان را میان دیوارهای سفید‌رنگ و بی‌روح محصور کنید؛ اتاق خواب شما، هم می‌تواند دل‌چسب باشد و هم با بکارگیری چند نکته طلایی، دل‌بازتر به نظر برسد. از شما دعوت می‌کنیم تا در کنار ما، رنگ مناسب اتاق خواب کوچکتان را پیدا کنید.
ماسک لب

ماسک اسکرابی که روی لب معجزه می کند

زمان مطالعه : 11 دقیقه
ماسک لب یا همان اسکراب لب به شما کمک می کند که نرمی صافی و همچنین سلامت لباهای خود را حفظ کنید. آب رسان های خانگی لب به شما در این صوص بسیار کمک می کند.