دنیای مد

ترفند های آرایشی

بدون جراحی، به صورتت زاویه بده

تاریخ انتشار : 17 خرداد 1402زمان مطالعه : 2 دقیقه
فک زاویه دار یکی از مهم ترین بخش ها در زیبایی صورت است که شما میتوانید به راحتی با ترفند های آرایشی فک خودتان را زاویه دار نشان دهید.
قاشق و چنگال اصل

قاشق چنگال اصل، این علامتو پشتش داره

تاریخ انتشار : 16 خرداد 1402زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شماهم از سروی قاشق و چنگالی که خریده اید رضایت ندارید میتوانید برای خرید بعدی با رعایت برخی نکات خرید مطمئن تری داشته باشید.
تاریخ انقضای لوازم آرایشی

تاریخ انقضای هرکدام از لوازم آرایشی چقدر است؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
استفاده از لوازم آرایش تاریخ مصرف گذشته عوارض بسیار زیادی برای پوست دارد پس باید تاریخ انقضای لوازم آرایشی که مصرف می کنید را بدانید و فاسد شدن آن ها را تشخیص دهید.
آموزش فر كردن مو

آموزش فر کردن مو با ابزار ساده برای مبتدیان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فر کردن مو امروزه به روش های مختلفی انجام میشود که ما در این بخش از دنیای مد نمناک آموزش فر کردن مو با بیگودی را به شما میگوییم.
صاف کردن مو

صاف کردن مو با گلت بهتر است یا کراتینه ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه برای صاف کردن مو می توان از دو روش استفاده کرد یکی گلت و دیگری کراتین مو است هر کدام از اینها تاثیرات متفاوتی بر موها می گذارند.
لوازم آرایشی

معنی تمام علامت های روی لوازم آرایشی

تاریخ انتشار : 16 خرداد 1402زمان مطالعه : 8 دقیقه
احتمالا شماهم تا به حال چشمتان به نمادهای مختلف روی محصولات آرایشی افتاده است اما معنی آنها را نمیدانستید، ما برای شما معانی این نمادهارا توضیح داده ایم.
آموزش ریمل زدن

احتمالا این نکات ریمل زدن رو نمیدونید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر می خواهید مژه های بلند و پرپشتی داشته باشید، هنگام خرید ریمل به نکات مهمی باید توجه کنید و با روشی صحیح و اصولی از ریمل استفاده کنید.
آرایش پلک پف دار

آرایش چشم با پلک پف دار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پف چشم یکی از مشکلات درد سر ساز خانم ها برای رفتن به مجالس خاص است که می توان با ترفندهای آرایشی پلک پف دار به راحتی آن را برطرف کرد ، در ادامه با این ترفندهای آرایشی آشنا شوید.
عوارض مژه مصنوعی

بلای مژه مصنوعی روی مژه هایتان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گذاشتن مژه مصنوعی باعث زیبایی دوبرابر چشم ها می شود اما باید بدانید که چسب و خود مژه مصنوعی باعث بروز عوارض خطرناکی می شوند.
رنگ موی مناسب

رنگ موی مناسب برای انواع پوست های تیره و روشن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رنگ موی مناسب رنگ پوست شما رنگی خواهد بود که سن شما را بالا نبرد و زیبایی شما را دوبرابر کند، انتخاب رنگ موی مناسب جزو فوت و فن های آرایشگری است که شما هم میتوانید آنها را بدانید.
آرایش سریع

میخوای یادت بدم صبح ها چجوری سریع آرایش کنی؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
چند نکته را در آرایش مو و صورتتان به کار ببرید تا در صرفه جویی وقت و داشتن ظاهری زیبا به شما کمک کند و آرایش سریعی ای داشته باشید.
اتاق خواب

چگونه اتاق خواب را تزیین کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
چیدمان فضای اتاق خواب تاثیر بسیاری در زیبایی خانه و اتاق خواب شما دارد. اتاق خواب یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر خانه است. با انتخاب یک چیدمان اصولی و زیبا برای اتاق خواب، می‌توانید تمدد اعصاب بیشتری در طول روز داشته باشید. اولین سوالی که ذهن اکثر افراد را پس از تصمیم‌گیری در مورد تغییر چیدمان اتاق خواب به وجود می‌آید این است که چگونه اتاق خواب را تزیین کنیم؟
حنا ابرو

حنای ابرو به درد کدوم خانم ها میخوره؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه ما میدانیم که ابرو ها تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارند اما تمامی ابروها به طور طبیعی دارای نواقصی هستند که با استفاده از حنای ابرو میتوان آنهارا برطرف کرد.
آرایش چشم ریز

درشت نشان دادن چشمان ریز با آرایش + آموزش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آرایش چشم ریز با توجه به فرم و اندازه ی چشم بایستی با رنگ سایه و نوع ریمل خاص انجام شود تا با ایجاد تضادهایی در اطراف چشم با آرایش چشم را درشت کنیم و آرایش چشمی جذاب داشته باشیم.
پرایمر صورت

قسمتی از صورت که فراموش میکنیم پرایمر بزنیم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پرایمر یک وسیله آرایشی است که بستر پوست را برای داشتن یک آرایش بهتر آماده می کند اما بسیاری از خانمها نحوه صحیح و استفاده به جا از پرایمر را نمی دانند.