دکوراسیون منزل

چیدمان لوازم آرایش
یکی از مهمترین بخش های نظم دهی به اتاق خواب، چیدمان مرتب و صحیح لوازم آرایش داخل کشوها و روی میز است که در ادامه ایده های طبقه بندی لوازم آرایش را به شما میگوییم.
چیدمان اتاق خواب

خانم های خوش سلیقه اتاق خواب را چطور می چینند؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای تغییر دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب های کوچک فقط کافیست از چند وسیله ساده استفاده کنید تا یک اتاق خواب شیک و زیبا داشته باشید.
دکوراسیون پست مدرن

دکوراسیون پست مدرن دقیقا چیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سبک های مختلفی از دکوراسیون منزل وجود دارد در حالی که برای دکور کردن منزلتان احتیاجی به دانش خاصی نیست تنها باید سبک های و ویژگی آن را بشناسید.
انتخاب لوستر مناسب

برای هر اتاق، چه لوستری بخرم بهتره؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای خرید لوستر مناسب با فضا و دکوراسیون خانه، شما باید نکاتی را در نظر بگیرید؛ تا لوستری را انتخاب کنید که جلوه منزل شمارا چند برابر کند.
اکسنت وال

اکسنت وال اتاق خوابت رو اینطوری طراحی کن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر میخواهید حال و هوای تازه ای به دکوراسیون منزلتان دهید، میتوانید از اکسنت وال های متنوع استفاده کنید؛ و به یکباره تنوع تازه ای به دکوراسیون منزل بدهید.
بازسازی کردن خانه

بازسازی، روحی دوباره برای خانه | چگونه خانه خود را بازسازی کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با خواندن این مطلب، دوباره برگردید به اولین باری که خانه خود را ساختید.اگر از ظاهر خانه خود خسته شده اید و دوست دارید به آن رنگ و بوی تازه ای ببخشید، این مطلب برای شما است. آن را تا پایان دنبال کنید. می خواهیم کمی درباره بازسازی خانه صحبت کنیم.
دکوراسیون حمام

اشتباهات رایج ما در طراحی و چیدمان حمام

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی افراد اشتباهات زیادی در طراحی دکوراسیون حمام و دستشویی انجام می دهند با فهمیدن این اشتباهات حمام شیک و زیبایی داشته باشید.
رنگ اتاق خواب

رنگ هایی که برای اتاق خواب پیشنهاد نمیشن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اتاق خواب مکانی است که باید پر از آرامش باشد و این آرامش را به انسان منتقل کند؛ برای همین دیزاین و رنگ اتاق خواب بسیار اهمیت دارد و باید به آن توجه شود.
تابلو بدون میخ

ترفند نصب تابلو و قاب عکس بدون میخ

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نصب تابلو و قاب عکس به دیوار با میخ به دیوارها آسیب می رساند. روش هایی وجود دارد که می توانید بدون میخ و آسیب به دیوارها، تابلو و قاب عکس آویزان کنید.
آینه دکوراتیو

چهار نکته مهم در خرید آینه دکوراتیو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای تهیه و استفاده از آینه های دکوراتیو، نکات خاصی وجود دارد که مهم ترین شان درباره کیفیت و نحوه خرید این آینه ها توضیح داده شده است.
دکوراسیون خانه ماه تولد

دکوراسیون منزل مناسب ماه تولدتان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
شاید تا بحال نمی دانستید که طالع ماه تولدتان در سلیقه دکوراسیون منزل شما تاثیر گذار است و با توجه به ماه تولدتان چیدمان خانه رویاهای خود را انتخاب می کنید.
سقف پیش ساخته

مزیت های گچبری پیش ساخته پلی یورتان در گچبری سقف ساختمان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گچبری پیش ساخته پلی یورتان دارای نصب آسان است و به همین دلیل نقش مهمی در کاهش هزینه ها دارد.
طراحی لاندری روم

ایده لاندری روم برای خانه های کوچک

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لاندری روم از ضروریات هر خانه ای می باشد. حتی اگر فضای کوچکی دارید می توانید با این ایده ها و نکات، لاندری روم زیبا و مناسبی در خانه کوچکتان ایجاد کنید.
بالکن شیشه ایی

چرا برای تزئین محیط تراس خانه، باید از شیشه بالکن استفاده کرد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بالکن های شیشه ای می توانند پیوند جالبی بین طبقات یا فضاهای اداری ایجاد کنند، به ویژه هنگامی که با پله های شیشه ای، کف شیشه ای یا حتی نرده شیشه ای ترکیب شوند.
اکسسوری مبل

با این اکسسوری ها به مبلمانت حال و هوای تازه بده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای زیبایی و جذاب تر شدن مبلمان قسمت نشیمن یا پذیرایی خانه، می توانید از اکسسوری هایی استفاده کنید که نیازی به هزینه بالایی ندارند.
صفحه 1 از 93