دکوراسیون منزل

تخت خواب

نکات مهم قبل از خرید تخت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خرید سرویس خواب امروزه یکی از ملزومات هر خانه‌ای به حساب می‌آید. سرویس خواب همچنین به نوعی مهم‌ترین عنصر در دکوراسیون اتاق خواب است. بنابراین انتخاب آگاهانه سرویس خواب نه‌تنها از نظر عملکرد، بلکه از نظر زیبایی و تلفیقی نیز بسیار حائز اهمیت می ‌باشد.
دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون مد سال 1402-2023 رونمایی شد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر ساله رنگ های جدید و جذابی به عنوان رنگ سال برای دکوراسیون داخلی به بازار معرفی میشود اما زیباترین کلکسیون رنگ ها، در دکوراسیون امسال است.
مبلمان مدرن

ماهران برتر تولید کننده مبلمان مدرن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ماهران برتر، یکی از بهترین تولیدکنندگان مبلمان استیل در کشور می باشد که با سالها سابقه درخشان انواع میزهای استیل مدرن را با بهترین کیفیت تولید و در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.
چیدمان اتاق خواب

خانم های خوش سلیقه اتاق خواب را چطور می چینند؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای تغییر دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب های کوچک فقط کافیست از چند وسیله ساده استفاده کنید تا یک اتاق خواب شیک و زیبا داشته باشید.
منزل شیک

چطوری خونمو شیک و با سلیقه بچینم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای داشتن منزل شیک نیازی به هزینه ندارید کافی است کمی سلیقه به خرج دهید و حرفه ای عمل کنید.
دکوراسیون داخلی منزل

دکوری خونه چی مد شده، برای خونم بخرم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به دنبال داشتن خانه ای شیک و زیبا هستید انتخاب تزئینات دکوری مناسب به شما برای داشتن یک دکوراسیون زیبای داخلی کمک زیادی خواهد کرد.
تازه عروس

اشتباه بیشتر تازه عروس ها تو خرید و چیدمان جهیزیه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
چیدمان منزل عروس یکی از مهم ترین مراحل قبل از عروسی است، از این رو بهتر است نکاتی را در زمان خرید جهیزیه و چیدمان آن رعایت کنید.
دکوراسیون رنگی

با این رنگها، خونه ات رو شاد و لوکس دیزاین کن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رنگ ها در دکوراسیون، به خانه حس زندگی و نشاط میدهند درصورتی که در انتخاب آن ها دقت کنید و قوانین استفاد از رنگ ها را در دکوراسیون بشناسید.
رنگ دکوراسیون

چه رنگ دکوراسیونی هیچوقت از مد نمی افته؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رنگ اصلی ترین نکته در دکوراسیون منزل است و نقش مهمی در جذاب و زیباتر شدن خانه شما دارد پس برای داشتن خانه ای شیک و به روز بهترین رنگ دکوراسیون را انتخاب کنید.
سیم تلویزیون

بهترین ایده برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شماهم با سیم هایی که از پشت تلویزیونتان آویزان است رو به رو اید و از این وضعیت ناراضی هستید میتوانید از ایده هایی که برایتان قرار داده ایم استفاده کنید.
دکوراسیون اسپانیایی

آشنایی با دکوراسیون اسپانیایی و ایده های جذابش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
جذابیت و داشتن حس زندگی در دکوراسیون اسپانیایی همیشه مخاطبان بسیاری را به خود جذب کرده است. با ایده های جالب از سبک اسپانیایی به خانه تان روح زندگی بدهید.
حمام منظم

حمام خونتو مثل کدبانوها بچین

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی افراد به دکوراسیون حمام توجه نمی کنند در صورتی که شلخته بودن حمام حس کثیفی بعد از دوش گرفتن را به شما القا میکند پس با ترفند های ساده حمام را زیبا کنید.
رنگ زرد در دکوراسیون

حرفه ای ها دکوراسیون زرد رو با چه رنگی ترکیب میکنن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شماهم دوست دارید از رنگ زرد برای دکوراسیون داخلی منزلتان استفاده کنید باید بدانید که چه رنگ هایی مکمل رنگ زرد هستند تا دکوراسیون شیک تری تحویل بگیرید.
دکوراسیون از مد افتاده

جزئیاتی در دکوراسیون داخلی که از مد افتادن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی از خانه ها با وجود تغییرات دکوراسیون باز هم زیبا به نظر نمی آیند چون بعضی جزئیات قدیمی در خانه تغییر نکرده اند و حذف آن ها جذابیت خانه را چند برابر میکند.
مبل شنی

با مبل شنی دکوراسیون خانه را شیک و مدرن کنید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مبل کیسه این که با نام های مختلفی در بازار وجود دارد این مبل وسیله ای راحت و مقاوم برای اتاق کودکان است اما نیازمند رعایت یک سری نکات در چیدمان است.
صفحه 1 از 92