کیف و کفش

کیف خانم های باکلاس
کیف خانم های باکلاس و شیک شامل وسایل ضروری است که ممکن است در هر مکان و زمانی مورد نیاز باشند. شما هم میتوانید با توجه به نیاز خود این وسایل را بردارید.
کفش چرم

برای خرید کفش چرم طبیعی به چه نکاتی توجه کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کفش چرمی به دلیل استفاده از چرم ارگانیک در ساخت آن دارای زیبایی و اصالت و ویژگی های منحصر به فردی است و برای هر سلیقه ای مناسب می باشد.در ادامه مطلب به نکاتی اشاره می شود که برای خرید کفش چرم باید به آن توجه کنیم.
کتونی ونس

خرید اینترنتی کفش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کفش نه تنها یکی از اجزای اصلی استایل است بلکه به عنوان عنصری از مد و فشن و یک نماد از شخصیت، سلیقه و استایل فردی نیز هستند. امروزه اکثر کفش ها به اندازه جواهرات نمادهای مد و ذوق شخصی معتبری محسوب میشنود.
کفش عروسی

نکات انتخاب کفش عروس که کسی بهت نمیگه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خرید کفش عروسی از جمله برنامه های مهم قبل از برگزاری مجالس عروسی است که بایستی با توجه به تناسب لباس عروس و مراسم انتخاب شود.
کیف زنانه

اسم 16 نوع کیف زنانه پرطرفدار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مقاله اسم انواع کیف های زنانه پرطرفدار به همراه توضیحاتی در خصوص ویژگی ها و جنس و کاربرد آنها آورده شده است. مطالعه و مقایسه مدل ها می تواند شما را در انتخاب بهترین گزینه یاری دهد.
گشاد کردن کفش تنگ

ترفندی راحت برای گشاد کردن هر کفش تنگی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حتما برای شما هم این مشکل پیش آمده که میخواهید به میهمانی بروید و کفشی که مد نظرتان است، برایتان تنگ شده و نیاز به ترفند گشاد کردن کفش دارید.
ساخت جاکفشی

آموزش ساخت جاکفشی شیک با جعبه میوه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ساخت جاکفشی با جعبه های قدیمی چوبی بسیار راحت و جالب است،می توانید با ساختن این جاکفشی در دکوراسیون منزل خود تغییر ایجاد کنید و جاکفشی خلاقانه و زیبایی داشته باشید.
کیف و کفش و زنانه

کیف و کفش‌های خانومای شیک پوش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کیف و کفش‌های شیک برای خانم‌های شیک پوش بستگی به سلیقه و نیاز شما دارد، اما در کل می‌توانید به موارد زیر توجه کنید.
کیف و کفش

شیک ترین بازار برای خرید کیف و کفش عید امسال

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با نزدیک شدن عید نورورز همه به فکر خرید لباس و کیف و کفش جدید هستند، ما برای دسترسی راحت تر شما بهترین مراکز خرید کیف و کفش را معرفی کرده ایم.
بوت مردانه

قبل خرید و پوشیدن بوت مردانه، واجبه اینو بدونی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بوت جزء کفش هایی است که افراد حتی در صورت برفی نبودن هوا دوست دارند آن را بپوشند اما آقایان باید قبل از انتخاب آن نکات اصولی پوشیدن بوت را بدانند.
نگهداری کیف چرم

راز نگهداری بهتر کیف چرم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کیف های چرم روش های مراقبتی خاص خودشان را دارند اگر نکات نگهداری چرم را رعایت کنید می توانید مدت طولانی تری از کیف زیبا و جذاب چرم استفاده کنید.
کیف چرم

تفاوت چرم طبیعی و مصنوعی چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گاهی اوقات شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که تفاوت چرم طبیعی و چرم مصنوعی در چیست؟به همین دلیل در این مقاله به معرفی چرم طبیعی و مصنوعی و همچنین نکاتی که باعث تفاوت آن ها میشوند،میپردازیم
نگهداری کیف

راز نگهداری بهتر از کیف های دستی گرانقیمت

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای سالم نگه داشتن و استفاده طولانی مدت از کیف های گرانقیمت راز هایی وجود دارد که به شما برای مراقبت از آن ها کمک بسزایی خواهند کرد.
خرید کفش عروس

خرید کفش عروس با نکاتی که هر کسی نمیداند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در زمان خرید کفش عروس فقط به زیبایی آن توجه نکنید شما می توانید دو کفش برای این شب مهم تهیه کنید راحتی و خوشحالی شما مهم ترین چیز در این شب است.
کفش ظریف

کفش های زنانه برای ظریف دیده شدن پاها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم هایی که دارای پاهای بزرگی هستند باید در خرید کفش به نکات مهمی توجه کنند و کفش هایی که پاها را کوچک تر نشان می دهند انتخاب کنند.
صفحه 1 از 14