کیف و کفش

بوت مردانه
بوت جزء کفش هایی است که افراد حتی در صورت برفی نبودن هوا دوست دارند آن را بپوشند اما آقایان باید قبل از انتخاب آن نکات اصولی پوشیدن بوت را بدانند.
نگهداری کیف چرم

راز نگهداری بهتر کیف چرم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کیف های چرم روش های مراقبتی خاص خودشان را دارند اگر نکات نگهداری چرم را رعایت کنید می توانید مدت طولانی تری از کیف زیبا و جذاب چرم استفاده کنید.
کیف چرم

تفاوت چرم طبیعی و مصنوعی چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گاهی اوقات شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که تفاوت چرم طبیعی و چرم مصنوعی در چیست؟به همین دلیل در این مقاله به معرفی چرم طبیعی و مصنوعی و همچنین نکاتی که باعث تفاوت آن ها میشوند،میپردازیم
راه حل کفش

بهترین راه حل واسه کفش تنگی که پا رو میزنه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر کفشی که دوست دارید را به دلیل راحت نبودن و اذیت کردن پا نمی پوشید، نگران نباشید راه حل های ساده اما کاربردی برای حل مشکل کفش شما وجود دارد.
نگهداری کیف

راز نگهداری بهتر از کیف های دستی گرانقیمت

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای سالم نگه داشتن و استفاده طولانی مدت از کیف های گرانقیمت راز هایی وجود دارد که به شما برای مراقبت از آن ها کمک بسزایی خواهند کرد.
خرید کفش عروس

خرید کفش عروس با نکاتی که هر کسی نمیداند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در زمان خرید کفش عروس فقط به زیبایی آن توجه نکنید شما می توانید دو کفش برای این شب مهم تهیه کنید راحتی و خوشحالی شما مهم ترین چیز در این شب است.
کفش ظریف

کفش های زنانه برای ظریف دیده شدن پاها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خانم هایی که دارای پاهای بزرگی هستند باید در خرید کفش به نکات مهمی توجه کنند و کفش هایی که پاها را کوچک تر نشان می دهند انتخاب کنند.
کفش چرم

چرا باید کفش چرم طبیعی بخریم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
محصولات چرمی از گذشته‌های دور، مورد استفاده بشر بوده‌اند.در دنیای امروز هم استفاده آنها، به‌خصوص کیف و کفش چرمی، جزء معیارهای شیک بودن افراد حساب می‌شود. پس اگر می‌خواهید بدانید که چرا باید یک جفت کفش چرم طبیعی داشته باشید، حتماً این مطلب را بخوانید.
پاشنه مناسب کفش

کفش مناسب اندام و قد من چه پاشنه ای داره؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای خانم ها پیدا کردن پاشنه مناسب کفش که مختص اندامشان باشدبسیار دشوار است.
مدل کفش

مدل کفش های ضروری برای خانم های شیک پوش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
6 مدل کفش ضروری که همه خانم ها باید داشته باشند را به شما معرفی میکنیم, کفش هایی که برای موقعیت های مختلف مناسب اند.
کیف خانم های باکلاس

خانم های باکلاس داخل کیفشون چه وسایلی دارن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کیف خانم های باکلاس و شیک شامل وسایل ضروری است که ممکن است در هر مکان و زمانی مورد نیاز باشند. شما هم میتوانید با توجه به نیاز خود این وسایل را بردارید.
انواع کفش زنان

کفشی که داخل کمد هر خانمی باید باشه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم ها برای موقعیت های مختلف به کفش های مناسب و خاصی نیاز دارد. با تهیه انواع کفش های ضروری دیگر برای رفتن به هرجایی کفش مناسبی دارید.
کیف زنانه

راهنمای انتخاب کیف مناسب برای مهمانی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لید خبر: برای انتخاب کیف جلسات و مهمانی ها باید به معیارهایی شامل اندازه،رنگ، شکل، ظاهری زیبا، انواع کیف و کاربرد های آن توجه کرد. ما در اینجا به بررسی این معیارها خواهیم پرداخت تا شما را در انتخاب کیف مناسب برای مهمانی راهنمایی کنیم.
کفش مناسب هواپیما

کفشی که خانم ها نباید در هواپیما بپوشند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه آدمها دوست دارند که در تمام شرایط با رعایت استاندارد ها خوشتیپ به نظر برسند، یکی از الزامات خوش استایل بودن پوشیدن لباس مناسب برای هرمکان و زمان است.
انواع کیف دستی

اسامی انواع کیف دستی و کاربرد هرکدام

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کیف های دستی در انواع مختلفی برای زنان و مردان با کاربردهای متفاوت وجود دارند. از انواع کیف دستی های پرکاربرد می توان به کراس بادی و کیف کمری اشاره کرد.
صفحه 1 از 23