زیبایی بینی

جراحی بینی
متقاضیان جراحی بینی روز به روز بیشتر می شوند . نظر متخصصان چیست؟ آنها چه کسانی را مناسب جراحی زیبایی بینی می دانند و یا درواقع چه کسانی نیاز به جراحی بینی دارند؟
زیبایی بینی

نکته های جراحی زیبایی بینی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بعد از عمل رینوپلاستی و برداشتن گچ بینی یا splint بینی، ورم فراوانی روی بینی مشاهده خواهد شد که جای نگرانی ندارد زیرا به مرور فروکش می کند. نوک بینی شما در چند ماه اول ....
جراحی زیبایی بینی

قبل از جراحی زیبایی بینی گوشتی باید بدانید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بینی شما گوشتی است و قصد جراحی زیبایی بینی دارید، ذهن شما پراز سوال است که آیا بعد از عمل ،بینی شما دوباره گوش می آورد و بزرگ می شود و یا اینکه چقدر برای فرم گرفتن بینی زمان نیاز دارد و... .
زیبایی بینی

آیا شما گزینه مناسبی برای جراحی زیبایی بینی هستید؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
جراحی زیبایی امروزه شایع ترین جراحی ها در جهان به شمار می رود. در این میان جراحی زیبایی بینی از رواج بیشتری برخوردار است. اما چه کسانی بهترین گزینه برای عمل جراحی زیبایی بینی هستند؟
جراحی بینی

رتبه اول ایران در جراحی زیبایی بینی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از شایعترین عمل های زیبایی در ایران “جراحی بینی” است که با توجه به هزینه کم آن نسبت به کشورهای دیگر دنیا سالانه تعدا زیادی از بیماران از کشورهایی نظیر آمریکا ، اروپا و کشورهای عربی به ایران آمده و جراحی می شوند.
تکنیک های زیبایی

با این تکنیک ها بینی بزرگ را کوچک کنید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
جراحی پلاستیک با توجه به عوارض و داشتن ریسک بالا نمی تواند بهترین راه برای زیبایی بینی باشد بلکه تکنیک هایی وجود دارد که اکثر هنرمندان داخلی و خارجی با استفاده از آنها ایرادهای کوچک و بزرگ بینی خود را می پوشانند.
کرم-پودر

با کرم پودر بینی تان را کوچک کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر بینی بلندی دارید باید برای نوک بینی از کرم پودر تیره تر استفاده کنید، اگر بینی تان کمی انحنا دارد و کج است، رنگ تیره را در کنار بینی و رنگ روشن تر را در وسط بینی به کار ببرید.
صفحه 2 از 2