شیر جنگل

حمله شیر سیرک
مربی که مثل همیشه برای اجرای نمایش وارد قفس شده بود با حمله شیر سیرک به او غافلگیر شد ، حیوان وحشی با دندان هایش گردن مربی را گرفته و با خود می کشید.
حمله شیر

حمله شیر گرسنه به یک روستا + تصاویر

تاریخ انتشار : 1 دی 1395زمان مطالعه : 1 دقیقه
حمله شیر به روستا مردم را وحشت زده کرد . حیوان وحشی که به دلیل گرسنگی به آنجا آمده بود به تمام فریاد و حمله های مردم بی توجه به کارش ادامه می دهد.
کفتار

نبرد خونین 16 کفتار با 4 شیر ماده + عکس

زمان مطالعه : 1 دقیقه
این عکس جنگ شیر و کفتارها بر سر شکار در پارک ملی اتوشا در شمال نامیبیا را به تصویر کشیده است .
حیوان

پیدا شدن حیوان عجیب شبیه شیر در همدان! + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
جاندار تیر خورده که به نظر می رسد حال مساعدی ندارد و ظاهری خیلی عجیب و شبیه شیر دارد در روستای علی آباد دمق از توابع شهرستان ملایر پیدا شد.
شیر

تلاش مادر برای نجات پسر 5 ساله اش از دهان شیر درنده

زمان مطالعه : 1 دقیقه
پسربچه 5 ساله ای که در چنگال یک شیر کوهی در حومه شهر اسپن در ایالت کلرادوی آمریکا گیر افتاده بود بطور باورنکردنی توسط مادرش نجات پیدا کرده است.
جنگ شیر با فیل

جنگ خونین 14 شیر گرسنه با فیل جوان + فیلم

زمان مطالعه : 1 دقیقه
فیلم جالب و دیدنی از نبرد 14 شیر با فیل را مشاهده می کنید که با وجود حملات شدید و تعداد زیاد شیرها فیل جوان موفق به شکست آنها و ناکام ماندنشان می شود.
حمله شیر

حمله وحشتناک شیر های گرسنه به گردشگران! + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
جمعی از گردشگران برای گرفتن فیلم و عکس به گله شیرها نزدیک شدند که ناگاه خود را در محاصره شیرها دیدند. در ادامه تصاویری از حمله شیر ها به ماشین گردشگران را مشاهده می کنید.
دوستی شیر و انسان

دوستی باورنکردنی شیر و انسان! + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
همه ما شیر را حیوانی درنده و خطرناک می دانیم و از رو به رو شدن با آن واهمه داریم اما گاهی در این دنیا اتفاقاتی می افتد که غیر قابل باور است مثل دوستی چندین ساله یک شیر با نگهبانش !
خانم آنل سی من

زندگی عجیب زن جوان با حیوان وحشی + عکس

زمان مطالعه : 1 دقیقه
زن جوان اهل آفریقای جنوبی در اقدامی باور نکردنی مدت یک سال و نیم است که یک شیر آفریقایی 120 کیلویی را در کنار خود نگهداشته و با وی زندگی می کند.
شیر-جنگل

زیباترین و دیدنی ترین تصاویر از شیرهای جنگل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شیر بلندقامت ترین گربه سان است و ارتفاع شانه اش ۱۴ سانتی متر از ببر بلندتر است. پس از ببر، شیر دومین گربه سان بزرگ جثه موجود از لحاظ اندازه و وزن است.
صفحه 2 از 2