دعوای زناشویی

دعوای زن و شوهر
در تمام زندگی های زناشویی دعوا و جر و بحث وجود دارد اما قوانینی هم وجود دارد که رعایت آنها به شما در حل کردن مسائل کمک زیادی می کند.
حل اختلاف زناشویی

کلید حل اختلافات زناشویی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گوش دادن به صحبت های همسرتان خیلی از اختلافات زناشویی شما را حل می کند مشکل اساسی زوج ها در این است که آن ها یاد نگرفته اند به صحبت های یکدیگر گوش کنند.
جلوگیری از دعوا

راه جلوگیری از دعوا وقتی طولانی مدت کنار همسرتی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در قدیم دعوا را نمک زندگی میدانستند اما باید مراقب بود زندگی شور نشود. اگر با بودن کنار همسرتان بحث به وجود می آید برای جلوگیری از دعوا این روش را امتحان کنید.
دعوای فیزیکی زن و شوهر

دلیل بزن بزن ها در دعوای زن و شوهری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بعضی از زن و شوهر ها در دعوای زناشویی از خشونت فیزیکی استفاده می کنند که اگر علت آن را بدانند شاید بتوانند این عادت را کم کم کنار بگذارند.
دعوای زن و شوهر

مهار عصبانیت همسر با راههای دوست داشتنی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در هنگام عصبانیت به همسرتان از طریق روشهای مختلف مانند عشق ، احترام و توجه آرامش بدهید و اجازه بدهید همسرتان احساساتش را بیان کند.
توهین و فحاشی به همسر

بعد فحاشی به همسرت منتظر این عواقب باش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از زوج ها در زمان عصبانیت کنترلی روی رفتار خود ندارند و به طرف مقابل فحاشی میکنند، این رفتار تاثیرات بسیار مخربی روی زندگی و روابط شما خواهد داشت.
زندگی مشترک

قاتل خاموش زندگی های مشترک امروزی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در زندگی مشترک ممکن است بنابر اتفاقات مختلفی با برخی مسائل روبرو شویم که می توانند در ثبات زندگی ما تاثیر بگذارند. این موارد کدام اند و راه حل آنها چیست؟
بعد از دعوا با همسر

کارهای ممنوع بعد از دعوای زن و شوهری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر با همسرتان دعوا کرده اید بعد از دعوا به او بی محلی نکنید و اگر خواست دوباره موضوع را پیش بکشد از او زمان بخواهید تا آرام شوید.
دعوا با همسر

جمله ای که دعوا با همسرتان را خاتمه می دهد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آیا می خواهید دعوایی که با همسرتان دارید را هرچه زودتر تمام کنید ولی نمی دانید چطور؟ راه آن گفتن یک جمله در پایان بحث و جدل است که مانند آبی روی آتش عمل می کند.
زوج درمانی

زوج درمانی چیست و برای کدام زوج ها لازم است ؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
برای حل مشکلات زناشویی تان بهتر است به زوج درمانی روی بیاروید و اجازه ندهید در روابط با همسرتان اختلافات شدیدتر و غیرقابل تحمل تری بروز دهد.
دعواهای زن و شوهر

دلیل دعواهای زن و شوهری در ایام عید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از زوجین در تعطیلات عید دعواهایی دارند که دلیلش تعطیلات و ماندن در خانه نیست، بلکه علت های مختلف دیگری دارد که باید بدانند و از آنها جلوگیری کنند.
شوهرکشی

شوهرکشی بخاطر غذا؟!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بحث ساده ی زن و شوهر به یکباره با حرفی که مرد به شکل نه چندان جدی زد، تبدیل به یک درگیری کاملا جدی شد و پایان تلخی را رقم زد که به هیچ وجه قابل جبران نبود.
فالگیری

پایان دعوای زن و شوهری با گنجشک مرده !!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دعوای زناشویی و از بین رفتن علاقه از مشکلات مهم زندگی زناشویی است و برای حل آن راه حل های مختلفی وجود دارد که برخی از آن ها با عقل جور در نمی آید.
دعوای زناشویی

7 اشتباه مخرب در دعواهای زناشویی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با مشاهده این مطلب می توانید با 7 اشتباه در “دعوای زناشویی” که زوج ها نباید مرتکب آن شوند آشنا خواهید شد.
دعوای زناشویی

راه موفقیت در دعوای زناشویی چیست؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
در زندگی مشترک هر دو طرف حق دارند گاهی بی حوصله، ناراحت، عصبی و خسته باشند اما هنگام دعوای زناشویی چگونه باید رفتار کنیم؟