دوران نامزدی

دوران نامزدی
از دوران نامزدی تعهدات اخلاقی و قانونی دو طرف به یکدیگر آغاز می شود و این تعهدات ربطی به هم خانه شدن عروس و داماد ندارد.
خانواده همسر

آداب رفتار با خانواده همسر در دوران نامزدی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پایه های یک زندگی در دوران نامزدی بنا میشود بنابراین باید اصول رفتار درست با خانواده همسر را در دوران نامزدی بیاموزید تا زندگی موفقی داشته باشید.
هدایای دوران نامزدی

قانون شرایط پس گرفتن هدایای دوران نامزدی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در صورت به هم خوردن نامزدی طبق قانون می توان هدایای دوران نامزدی ردوبدل شده میان دو طرف بازگردانده شود؛ مگر هدایایی که از بین رفته باشد.
نامزدی

برهم خوردن نامزدی خسارت یا موقعیت!!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دوران نامزدی دوران مهمی است و درست رفتار کردن و درست تصمیم گرفتن در این مرحله می تواند نقش به سزایی در خوشبختی آینده داشته باشد.
دوران نامزدی

تکنیک های شناخت همسر در دوران نامزدی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر در دوران نامزدی به دلیل رفتارهای معقول و مطابق عرفتان از سوی نامزدتان مورد شماتت و سرزنش قرار گرفتید، به راحتی از این قضیه نگذرید زیرا شما در مرحله شناخت هستید .
دوران نامزدی

کتک خوردن از همسر در دوران نامزدی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کنار آمدن با همسر خشن کار آسانی نیست حتی ممکن است خطرناک باشد. هرچند تنش ها و بحران های دوران نامزدی به ندرت به برخوردهای فیزیکی و کتک منتهی می شودولی زمانی که این اتفاق افتاد نباید به سادگی از کنار آن عبور کرد.
دوران نامزدی

دوران نامزدی ، زمانی مناسب برای محک زدن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دوران نامزدی، دوره ای کاملاً حساس پیش از ازدواج است که که منجر به شناخت بیشتر دختر و پسر از همدیگر می شود.صادق نبودن و نشناختن طرف مقابل می تواند در آینده باعث بروز مشکلاتی بزرگ شود.
نامزد شکاک

با نامزد شکاک چطور کنار بیاییم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر در ابتدای رابطه نامزدی خود به سر می برید و با کوچکترین حدس و گمان یا حرفی امنیت رابطه شما به خطر می افتد نشان از شکاک بودن و اختلال شخصیتی نامزدتان می دهد.
تست روانشناسی دوران نامزدی

تست روانشناسی دوران نامزدی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یک تست روانشناسی جالب برای افرادی که می خواهند زندگی مشترک خود را آغاز کنند.با این تست می توانید به راحتی متوجه شوید که آیا یک نامزدی زودگذری خواهید داشت و یا این دوران به دوره همیشگی زندگی شما تبدیل خواهد شد.
صفحه 2 از 2