محصولات تویوتا

خودرو تویوتا فورچونر 2016
تویوتا فورچونر مدل 2016 یکی دیگر از خودروهای جان سخت و قدرتمندی است که در اوایل آبان ماه به فروش خواهد رسید در ادامه اطلاعاتی از ویژگی های این خودرو را ملاحظه می کنید.
لندکروز ضد گلوله

لندکروز ضد گلوله با امکانات رفاهی یک آپارتمان! + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهندسان آمریکایی متخصص متحول سازی خودروها در اقدامی جالب و هوشمندانه خودروی شاسی بلند لندکروز تویوتا را به یک خودروی مجهزتر از یک آپارتمان لوکس با امکانات کامل رفاهی و امنیتی تبدیل کرده اند.
تویوتا مخملی

خودرو تویوتا مخملی جی تی 86 در خیابانهای تهران + عکس

زمان مطالعه : 1 دقیقه
یک مدل خودروی تویوتا جی تی 86 در خیابانهای تهران که با روکش مخمل قرمز مورد توجه بسیاری از مردم قرار کرفته را در ادامه ببینید.
تویوتا هایلوکس 2015

تصاویر لو رفته خودرو تویوتا هایلوکس 2015

زمان مطالعه : 2 دقیقه
هایلوکس 2015 جدیدترین محصول تویوتا که با تغییرات زیادی نسبت به مدل قبلی تولید شده است در آینده ای نه چندان دور به بازار می آید. این خودرو رونمایی نشده است و فقط عکس های غیر رسمی هایلوکس 2015 در دست است.
ون تویوتا

جدیدترین خودرو ون تویوتا رونمایی شد + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شرکت خودرو سازی ژاپنی تویوتا که به عنوان سومین شرکت خودروسازی جهان از نظر میزان فروش می باشد به تازگی از دو خودروی ون جدید 7 نفره خود رونمایی کرده است که بسیا زیبا و لوکس هستند.
تویوتا کمری 2015

مشخصات فنی تویوتا کمری مدل 2015 + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خودروی تویوتا کمری 2015 که جدیدترین مدل تویوتا از شرکت خودروسازی ژاپنی است را به همراه مشخصات فنی و تصاویر آن در بخش اتومبیل سایت نمناک بررسی خواهیم کرد.
تویوتا یاریس

نگاهی به تویوتا یاریس 2015 +تصاویر

تاریخ انتشار : 13 مرداد 1393زمان مطالعه : 1 دقیقه
کمپانی موفق و پیشرو تویوتا بعد از فروش خوب خودروی یاریس مدل 2015 این خودرو را با تغییراتی به لحاظ تکنولوژی و طراحی داخلی و فنی ارائه کرده است که در این بخش مشاده می کنید.
تویوتا پرادو 2014

تویوتا لندکروز پرادو 2014 + عکس

زمان مطالعه : 1 دقیقه
شرکت مدلیستا با انتخاب آخرین نسل از لندکروزهای سری پرادو، آنهایی که بیش از یک شاسی بلند آفرود طلب می کنند را هدف قرار داد.
صفحه 2 از 2